Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 47

 1. ІРИНА. Христос народився! Прошу помолитися за зцілення, полегшення страждань важкохворого Юліана. Дякую
 2. ганна. Після родів у мене тече молоко, але дитина не хоче його брати а сама плаче і кричить. Як його накормити, не знаю.
 3. Оксана. Христос народився! Щиро прошу Вас про молитву за онкохворого односельчанина Миколу, йому лише 17 років. Почали проводити курси променевої терапії. Дякую! Пишу я, оскільки батьки знаходяться в стані шоку.
 4. Мирослава. Христос Народився! Славімо Його!
  О.Олег,щиро прошу Вас помолитись за мене та мого чоловіка Моколу,ми дуже хочемо маленьких Ангеликів, та вже як два роки все без надій. Ми багато разів провірялись в лікарів і все в нас зі здоров”ям Слава Богу добре,а народити маленьких Ангеликів не можемо… В мене вже аж серце розривається коли бачу маленьких дітей,чи просто думаю про них,все кругом втрачає смисл в житті… Я Вас дуже прошу при можливості помоліться за нас грішних… І ще,одне прохання помоліться за нас,щоб вся ненавість і заздрість від нашої сім”ї відійшла,бо нам дуже і дуже всі завидують хоч ми звичайна сім”я і ніколи нікому погано неробимо і незаздримо та всі наші справи і починання є дуже важкими.просто нерви невитримують і вся сила нас залишає…
  Я Вам вдячна навперед!
  Нехай Господь Бог Вас оберігає!
 5. Галина. Христос народився.Щиро прошу Вас про молитву за хворого сина Ігоря.Вірю у велику силу Ваших молитов.Най Господь Бог посилає Вам міцного здоров”я.Слава Ісусу Христу.
 6. Галина. Христос народився.Отче Олег,прошу Вас про молитву за утвердження віри раби Божої Галини та про захист від злих духів.Щиросердечно вдячна.Всіх Божих ласк Вам ,міцного-міцного здоров”я.
 7. Руслана. Христос народився!Щиро прошу вас помолитися за здоров’я Ангелини,в якої поганий зір,Івана.Люби,Руслани,яка хворіє на цукровий діабет,Віталія,Уляни,Віри та Олега і за Боже благословення.Дякуємо Вам!!!
 8. Ірина СТР. Христос Рождається! Щиро просимо Вас, отче Олеже, помолитися за нашого сина Івана-Олександра (1 рік 4 місяці) з Тернополя. Наша дитина на даний час не тримає голови, не сидить, не ходить, не говорить, має епілептичні приступи, набирається вода в голівці притаманна вада розвитку мозку. Дуже надіємось на зцілення та одужання нашого синочка за допомогою Ваших молитов. Не втрачаємо віри в Господа.
 9. Юлія. Отче!Прошу Вас помолитись за рабу Божу Галину, з Рівненщини, в неї тяжка хвороба-рак, лікарі фактично від неї відмовились,а в неї стільки віри і прагнення до життя!одна надія на Господа, дякую Вам.
 10. ольга. Слава Ісусу Хресту!дуже прошу помолиться за мого батька Олега у нього рак підшлунковоі залози,він дуже страждае від болей.Надія тільки на Бога.Дякую
 11. Оксана. Проживаем в Днепропетровской области. Прошу, помолитесь за меня и моего мужа Александра,чтобы я забеременела и родила ребеночка,ато руки уже опускаются. Спасибо большое заранее!
 12. Іван. Христос народився! Славімо його! Отче, прошу помолитися, щоб я вилікувався від безсоння. Дякую.
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олеже, щиро прошу Вас помолитися за важкохворого Михайла, який лежить у комі.
  Щиро вам дякую.
 14. Світлана. Христос родився! Отче Олеже! Прошу молитви за одужання мого брата Михайла від набутої хвороби шезофренія.Я знаю ,що тільки Бог може зцілити, а батько лікував його в психіатричній лікарні.Благаю випросіть його у Господа.Від дуже добрий і інтелігентний.
 15. Ірина. Слава Ісусу Христу! Благаю вас про молитву за зцілення мого синочка Олександра, має аутизм. Ми дуже потребуєм Божоі помочі!
  І будь-ласка помоліться за упокій моєі бабці Маріі.
  Щиро дякую!
 16. Марія. Христос народився! Прошу помоліться за Марію і скріплення її віри, щоб Бог почув її прохання подарувати їй сімейне щастя і забрати її самотність…дуже Вас прошу, дуже…
 17. Людмила. Слава Ісусу Христу . Дуже прошу о.Олега помолитися за мого чоловіка Богдана , який важкохворий від алкогольної залежності. одна надія на Бога.дуже Вам дякую.
 18. Прошу о.Олега помолитися за збереження моєї сім’ї, за порозуміння з чоловіком Євгеном.Юля, 28 років,Львів
 19. Леся. Христос рождається! Дуже прошу за молитву про зцілення мого сина – раба Божого Сергія. Три місяці в лікарні у Львові, після ДТП черепно-мозгова травма і проблеми з легенями. 19 січня йому виповнилось 30 років, в нього двоє дітей. Надіюся на молитву і ласку Божу. Дякую
 20. Таня. Христос Народився! Дуже прошу про молитву за здоровя моєї мами Ганни. Отець Олег, дуже Вас прошу помоліться!!!

Написать комментарий: "Блок 47"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов