Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 35

 1. Богдана. Отче,прошу вас,помоліться за мою родину чоловіка степана, донечки Юліани, Василя, Тетяни, Василя, Богдани. Щоб у нас все було гаразд,щоб нас обминало все зло і всі злі люди.А ще щобя знайшла роботу до душі і допомагала чоловіку прогодувати родину.
 2. Ольга. Просимо про ласку батьківства для Ольги та Андрія.
 3. Альона. Слава Ісусу Христу! Благаю помолиться за моє здоровя, щоб моя права легеня була здорова, а також за здоров’я Андрія щоб всі недуги відступили. Щиро дякую!
 4. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже і всі люди, що читають це прохання — благаю Вас, помоліться за здоров’я мого чоловіка Богдана, який зараз переносить важку хворобу і серйозні проблеми з серцем! Прошу в Господа милості, щоб він одужав! Не залишайтесь байдужими і милостивий Ісус Вас винагородить сторицею! Щиро дякую. Вікторія
 5. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся за здоров’я Ростислава і відвернення від нього все зло і страх. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за оздоровленя мого сина Маркіяна. Кульгає на ліву ножку. дякую.
 7. Наталія, Житомирщина. Слава Ісусу Хресту! Отче Олеже, благаю Вас про молитву за мою дочку Вікторію, щоб Господь вислав їй роботу із своєї руки для її душі, щоб вона була благословенна Богом, щоб Господь вислав для неї супутника життя із своєї руки, щоб він був також благословенний Богом. Щоб Господь зцілив її дух, душу і тіло, дав їй послух, змирення переді мною, щоб благословляв її на добрі справи, дай їй спокій, врівноваженість, спокійний мирний сон. Благаю Вас, Отче, вийти мені назустріч і просити Господа Бога Нашого про уділення мені Його ласки, терпіння, здоров»я, зцілення руки і ноги, духу, душі і тіла, щоб вислав мені роботу, клієнтів, благословляв мене у щоденних моїх потребах. Також благаю, Отче, помолитися за мого чоловіка, який потрапив у пута д»явола, щоб він повернувся в сім»ю, щоб Господь розрушив його гріховні зв»язки з слугою сатани, яка забрала батька в дочки, а в мене чоловіка.
 8. Нехай Господь благословляє Вас, Отче, всю Вашу родину, дає сили молитися за всіх нас! Слава Ісусу!
 9. Аліна. Аліна Вінниця Слава Ісусу Христу!Отче прошу про молитву за мене і мого чоловіка Володимира,щоб Господь обдарував нас потомством.
 10. Леся. Слава Iсусу Христу!Дуже Вас прошу отче помолитись за маленьку Ганусю,змушенi вiддавати її в садочок, сильно плаче ще з самого дому.Дитина завжди була з мамою,а тут не знає чого її кудись вiддають,ще сильнiший стрес тому,що це чужа мова,якої вона не розумiє.Дякую щиро!!!
 11. Романия. Слава Исусу Христу, дуже прошу помолитись за слугу Божу Романию, про те щоб Господь зберыг у ии лони дитинку и привив до щасливого завершення коли настане свий час. Дуже дякую, дай Вам Боже здоров»я
 12. Ірина. Прошу молитви за здоров»я для Ірини,Романа,Марії,Ігоря та за Божу допомогу в створені cім»ї для Ірини.
 13. Ірина. Отець Олег, щиро дякую Вам за молитву і прошу помолитися в наміренні здоров»я для нашої сім’ї. Дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу! пане Отче, прошу Вас помолитись за мою маму Ольгу, яка хворіє уже 4 місяць, а лікарі так і діагнозу не можуть встановити. Спочатку був гайморит, а тепер уже незнають. будь ласка, я Вас дуже прошу , у мене лишень одна надія на Ваші молитви. дякую
 15. Марина. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю вас про молитву за великого грішника раба Божого Дмитра, хай Господь простить йому провини його і наверне на праведну дорогу і до мого люблячого серця!!!
 16. Марта. Втрачаю віру та надію, будь ласка допоможіть, помоліться за оздоровлення душі і тіла. Благаю
 17. Леся. Слава Iсусу Христу!Отче БЛАГАЮ Вашої молитви за донечку Анну-Елизавету,дитину мучить невідома хвороба майже все її коротеньке життя… ми при’їзджали до вас,ви молились,сказали хай лікарі лікують…вони не знають що це,я не хочу,щоб вони практикувались,давали якусь хімію,я не довіряю в цьому лікарям…я довіряю лиш Господеві!Ми молимося,просим заступництва в Матінки Божо’ї,святих,в блаженних,але зміни лиш в гіршу сторону,колись ці спазми чи що це, траплялись лиш десь-колись,а зараз практично без перестанку,дитина не реагуе…бувають дні легші,бувають гірші,в мене рветься серце дивитись як їй погано,а допомогти нічим не можем…А зараз такі обставини,що ще й в садочок змушені віддавати…дитина погано спить,в сні каже,що не хоче в садок,на вихідних теж…ще проблеми з животиком.Тому отче це крик душі,благання мами МОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ ДОНЕЧКУ,В ІРЮ,ЩО ГОСПОДЬ ВАС ВИСЛУХАЕ.ДЯКУЮ ВАМ!!!
 18. ольга. Слава Ісусу Христу! о. Олеже, прошу Вас помолитися за оздоровлення моєї мамусі Галі. Прошу тілесного і душевного зцілення для неї. Надіюся на Господа Бога і Ваші чудотворні молитви. Здоровя Вам.
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за моє зцілення душі і тіла, за впорядкування мого життя. Уповаю на Боже милосердя і молитву віруючого. Дякую.
 20. Христина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мого чоловіка Петра, щоб Бог додав йому рішучості та сили подолати всі негаразди які нас зараз оточують, для збереження нашої пари, втрачається віра, але надіюсь вашими молитвами Бог нам допоможе. Дякую від усього серця

(1) Комментариев к: "Блок 35"

 1. надія пишет:

  Просимо про молитву за здоровя Нестора у якого дуже тяжка ситуація Висловлюємо вдячність за молитву і віримо в чудо зцілення

Написать комментарий: "Блок 35"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов