Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 34

 1. Ганна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помоліться за маленького Віктора в якого дуже часті судороги… Лікарі не можуть встановити причини. Допоможіть йому своєю молитвою! Надіємось на Господа Бога і на Ваші молитви! Дякую Вам…
 2. Марта, львів Слава Ісусу Христу! Будь ласка помоліться за моє одужання, та за мир у моїй родині. Дякую дуже
 3. олег. Слава Ісусу Христу -Отче дуже хочу приїхати до Вас на молитву і знаю що виберу час і приїду — а поки я ще незнайшов час приїхати до Вас — багато в мене недуг —помоліться будьласка за мене,
 4. Лілія. Слава Ісусу Христу!Прошу молитися за моє одужання,навернення рідних(Романа,Олега,Ольги),за мир в моїй родині та щоб мама знайшла добру роботу.Щиро дякую.Нехай Господь Вас бдагословить.
 5. маряна. благаю Господи допоможи Мар»яні у її проблемах з фінансами,щоб її ніхто не шукав,щоб в неї все було добре,благаю Господи,щоб вдома панувала любов і злагода
 6. вадим. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, будь-ласка помоліться за мене. У мене проблеми з горлом..Надіюсь на ваші молитви.ДЯКУЮ!
 7. Юліан. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Мене звати Юліан. Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт.Аули. Прошу о.Олега поліпшення зору, повного видужування(епілепсія).
 8. Христина. Прошу Бога про зцілення від полікистозу, інших жіночих хворіб, також защемленості очного нерва, ласку знайти роботу, влаштувати особисте життя.
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться, будь ласка, щоб в мене зник гіпертонус матки, і щоб завтра результат УЗД був хорошим. Дякую за молитву.
 10. Катерина. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу Вас помолитись за мене , щоб я могла вийти з боргової ями, щось таке коїться , я молюсь, хожу до причастя , роблю, зароблюя , а гроші просипаються як пісок і не можу подолати борги , роздати людям і ніколи не позичати , прошу благословити мене на щасливе сімейне життя, щоб Бог послав мені чоловіка. Дякую , що вислухали і надіюсь , що Господь почує наші молитви.
 11. маряна. Благаю помолитися за те,щоб Мар»яну сьогодгі не шукала і не бачила Наталя і саша щоб не дзвонив,щоб їй позичили гроші і щоб ніхто не дізнався про її борги і щоб в неї вдома все було добре
 12. Ольга. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитви за воз єднання моєї сім ї- чоловіка Андрія, Ольги, Анни-Тетяни. Благаю Господа щоб допоміг чоловікові покинути свій гріховний зв язок і повернутись до мене з дитиною. Дякую.
 13. Володимир, Любов. Отче Олеже, дякуємо Вам за Ваші молитви. Дитині полегшало та встановлено діагноз. Благаємо Вас помоліться, будь-ласка, за швидке виздоровлення та повне зцілення від хвороби нашого сина Богдана. Ми віримо, що Ваша молитва допоможе нашій дитині. Щиро Вам дякуємо. Нехай Господь Вас благословить.
 14. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за здоровя мого синочка Маркіяна. має проблеми з ножкою. кульгає.Дякую.
 15. Галя. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас молитися за збереження сім’ї Галини та Андрія та народження здорових діток в сім’ї Наталі та Романа, правильний вибір в житті Андрія, здоров’я Оксани та Ігора. Львів
 16. Оксана. Отець, помоліться будь-ласка за звільнення від ігроманії Олексанра, Сергія та ще двох людей, за знищення однієї гральної установи(навернення до Бога її працівників і відвідувачів). Дякую. З Богом
 17. Ангелина. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу Вас помолитись за те щоб в мене зявився другий шанс в відносинах з одною важливою для мене людиною. Щоб це не був кінець. Щиро Вам дякую.
 18. Каролина. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас помолитися за здоров’я моїх рідних, друзів, щоб мій зір далі не псувався і став кращий. Дуже Вам дякую.
 19. Іванна. Слава Ісусу христу .Отче Олеже помоліться за мою сестру Ольгу в якої онкозахворювання лімфоузлів 2 спепені злоякісне . Дуже дякую.
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться, будь ласка, за оздоровлення мого горла, щоб воно не боліло і я була здорова. Щиро дякую. Ірина

(1) Комментариев к: "Блок 34"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро Вас прошу, помоліться за збереження сім’ і Олени і Володимира! Щоб вони пережили поскоріше ці випробування і були щасливі в шлюбі, кохали один одного і мали здорових діточок. Я Вас дуже прошу помолитись, бо надія лише на Божу поміч!

Написать комментарий: "Блок 34"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов