Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 118

 1. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас про молитву за моі очі, з народження зір мій різко падав зараз після народження сина стан очей погіршався сильніше пропонують лікарі операцію , але я відмовляюсь. Вірю в Бога і в Вашу сильну молитву , що допоможете мені зцілити очі
 2. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за здоров”я та одужання важкохворого Андрія(рак 4ст). З вірою та надією у нашого милосердного Господа, молимось всією родиною, просимо прощення гріхів та чудо-зцілення для Андрія. Дякую!
 3. Елена. Слава Богу! Отче Олеже, прошу помолитися за мене і дитинку,яку я виношую,їй лікарі ставлять важкий діагноз ,ми вже у відчаї. А також за мого синочка Захара і чоловіка Василя.Будьласка допоможіть нам! Зповагою і вірою в Бога Елена.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться, будь ласка, про дар материнства і народження здорової дитини. Благаємо Господа Бога благословити нас з чоловіком дитиною. Також просимо вашої молитви за зцілення Юрія – хворого раком легень. І за звільнення від пияцтва Лесі. Отче Олеже, хай Вам допомагає Бог у Вашому служінні Богу.
 5. Марта. Слава Ісусу Христу!Отче щиро прошу про молитву за хвору на рак крові Василину,яка зараз лікується в Польщі і перебуває зараз в важкому стані.Прошу в Господа пробачення за гріхи і прошу щоб вислухав наші прохання і зцілив Василину,на яку чекають маленькі діточки.Дякую Господу за все.
 6. Марта. Слава Ісусу Христу!Отче прошу про молитву за хвору на лейкемію Василину,яка зараз в важкому стані лікується в Польщі.Прошу Господа про пробачення гріхів і зцілення Василини,на яку вдома чекають малі діти.Дякую Господу за все!!
 7. Мирослава. дужу прошу вас помоліться за душевне зцілення та повернення до сімї мого чоловіка Василя нехай його серце покинуть злоба та ненависть
 8. Юлія. Отець Олег, помолітся Богу за мою свекруху – Рабу Божу Таміла, щоб вона одійшла після інсульту,щоб ще ходила- хочаб з палочкою і говорила.Дякую!
 9. Максим. Отець Олег.Прохання помолитися за хвору рабу Божу Параску.Дякую
 10. Наталія. Отче Олеже помоліться за мою донечку Надію в неі проблеми з нирками.Дякую
 11. Марія. Слава Ісусу Христу.Отче помоліться за мою донечку Анастасію,щоб зір у неї не подав ще гірше,щоб не було проблем з горбом і щоб вона була здоровою дитиною.Дякую щиро.
 12. Наталя. Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за врозумлення та навернення Надії яка хоче зруйнувати чужу сім”ю.Щиро дякую.
 13. Наталя. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за Володимира. Дуже агресивний кричить,принижує,знущається не можливо поговорити. Я дуже переживаю. За любов та взаєморозуміння в сім”ї. Відкиненя всякого зла.Щиро дякую.
 14. Альона. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас отче, про молитву за навернення та повернення до сім’ї мого чоловіка Кажанівського Дмитра. Дякую, нехай Вас Бог оберігає!
 15. Мирослава. Прошу помоліться за навернення духовне зцілення та повернення до сімї мого чоловіка Василя нехай його серце покине злоба та ненависть
 16. Ірина. Слава Ісусу Христу! Дорогий Отче прошу Вас помолитися за зцілення мого синочка новонародженого, який мав великі проблеми при народженні, через які можуть бути негативні наслідки. Я щиро прошу Вас про допомогу! З повагою Ірина!
 17. Ірина тв Ігор. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за нас. Ніяк неможемо зачати дитину, і лікарі розводять руками. Ніби все добре, а не виходить. Допоможіть будь-ласка. Наперед дуже дякую. Хай Бог благословить Вас!
 18. Оксана. Помоліться, щоб все було добре. Помоліться за Олександра, щоб Бог дав йому сили і розум перемогти своїх внутрішніх демонів, зцілив душу і тіло, допоміг виправити все накоєне…
 19. Тетяна. Слава Богу!Отче Олеже! Я Тетяна.Благаю Вас, помоліться за мене грішну!Уже шостий рік намагаємось завагітніти і поки нічого не виходить.Лікарі чим могли допомогли,врятували життя але шанси завагітніти мізерні ,одна надія на Бога і ваші молитви.Допоможіть з Божою поміччю завагітніти і народити здорову дитинку!Спаси Вас Господи!Дякую!
 20. Тетяна. Слава Богу! Я Тетяна.Благаю Вас, помоліться за мене грішну!Уже шостий рік намагаємось завагітніти і поки нічого не виходить.Лікарі чим могли допомогли,врятували життя але шанси завагітніти мізерні ,одна надія на Бога і ваші молитви.Допоможіть з Божою поміччю завагітніти і народити здорову дитинку!Спаси Вас Господи!Дякую!

(8) Комментариев к: "Блок 118"

 1. Ярослав пишет:

  “Слава Ісусу Христу” Помоліться за здоров’я моєї бабусі Стефанії. Дякую

 2. ірина пишет:

  Прошу молитви за здоров’я Романа,за його одужання.Господь чує ,о.Олеже Ваші молитви і допомагає.Дякую.

 3. Мирослава пишет:

  Прошу помолитись за зцілення від чар та приворотів мого чоловіка Василя його повернення до дітей

 4. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Сердечно прошу про молитву про щасливу долю і швидке примирення із коханим хлопцем. Щиро сподіваюся, що Господь почує мої і Ваші молитви. Дякую Господу за вдалу операцію тата.

 5. ірина пишет:

  Прошу ще помолитися за хвророго батька Романа.Щоб з Божою допомогою лікарям вдалося знайти причину приступу та призначити правильне лікування для нього.Нехай Господь почує Вашу молитву і допоможе.
  Дякую

 6. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу, отець Олег, прошу Вас помолитися за мого сина Андріяна, в якого невроз, гіперактивність, агресія, неадекватна поведінка; за доньку Софію та рабу Божу Оксану, в якої тяжка депресія та
  проблеми на роботі в сім’ї, дякую

 7. Марія пишет:

  Отче помоліться будь -ласка за здоровя Миколи і Маріі,я Вас дуже і дуже прошу

 8. ірина пишет:

  Благаю помолитися за здоров’я хворого батька Романа , був при смерті,ледве привели тями.Хай Бог допоможе йому вилікуватися і ще потішитись життям.Вірю,о.Олег,що Господь з Вашою допомогою вислухає це прохання і змилосердиться.Щиро вдячна.

Написать комментарий: "Блок 118"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов