Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Cвідчення про допомогу, яку я отримала від Господа, завдяки Вервеці Визволення.

Слава Ісусу Христу! Хочу дати свідчення про допомогу, яку я отримала від Господа, завдяки Вервеці Визволення. Вже багато років у важких ситуаціях я з вірою і надією молюсь Вервецю Визволення і допомога з неба завжди приходить. Протягом останнього року я молилась Вервецю Визволення у кількох важких моментах свого життя:
1.Рік тому в мене почались страшенні головні болі, лікарі довго не могли поставити діагноз, а жодні ліки не допомагали, тому я щиро молилась Вервецю Визволення і вже до кінця весни змогла вилікуватись.
2.В вересні я дізналась, що вагітна, це було найбільшим щастям, бо вже багато років мріяла про дитинку, але моє щастя захмарили лікарі, які отримавши результати аналізів ХГЧ сказали мені, що моя вагітність позаматкова, або, навіть, якщо й нормальна, то вона завмирає. Це було в п’ятницю по обіді, в жодну лікарню не було змісту їхати і я знову почала молитись Вервецю Визволення і дев’ятницю до Св. Апостола Юди-Тадея, а вже в понеділок в іншій лікарні мені сказали, що з моєю дитиною все добре, вона розвивається, в неї вже б’ється серденько.
3.На початку березня я потрапила в лікарню із загрозою передчасних пологів, мені призначили лікування і знову я молилась Вервецю Визволення і просила Господа, щоб допоміг мені щасливо виносити мою донечку. Загроза пройшла, мене вже виписали з лікарні і вдома я продовжую молитись Вервецю і вірю, що вона завжди допомагатиме в житті.
Моліться, вірте, надійтесь і наші молитви будуть почуті Господом!

(1) Комментариев к: "Cвідчення про допомогу, яку я отримала від Господа, завдяки Вервеці Визволення."

  1. Любов пишет:

    Слава Ісусу Христу!Отче,дякуючи Вашим молитвам і численним молитвам небайдужих людей,нашого онкохворого родича Петра,якого ще недавно лікарі відправляли додому без шансів на життя,все ж візьмуться оперувати на останній стадії раку.Дуже просимо про щоденну молитву за вдале проведення операції і правильний підбір подальшого лікування.Моліть Бога,щоб подарував йому навернення і життя.Дякуємо Вам і безмежно Господу Богу!

Написать комментарий: "Cвідчення про допомогу, яку я отримала від Господа, завдяки Вервеці Визволення."

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов