Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 117

 1. Валерій. Всечений отче Олеже, щиро дякую за молитву про моє здоровя. Хочу попросити аби ще полилися принагідно за здоровя Валерія та Христинки. Нехай Господь Бог допомагає Вам у цій добрій справі, аби Ви могли через свої молитви до Господа попросити у Всевишнього ласки і щедрот для тих, хто просить. А Вам міцного здоровя, Небесної ласки, кріпості духу і усіх благ. З ласки Божої раб Божий Валерій
 2. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за навернення і повернення додому хворого Нестора! Дякую!!!
 3. Валерій. Слава Ісусу Христу! Всечесний оче, Олеже прошу помолитися за здоровя Валерія – болить шлунок, підшлункова вся утробина, поганий сон. А також прошу помолитися за здоровя дочки Христинки в якої часто болить шлунок, знесилена, завидують люди
 4. Валерій. Cлава Ісусу Христу! Всечесний отче, Олеже дуже прошу Вас помолитися за здоровя Валерія – весь ослаблений, болить підшлункова, і вся утробина, поганий сон. Також благаю помолитися за здоровя моєї дочки Христинки в якої часто болить шлунок, ослаблена, дуже завидують люди.
 5. іванна. Слава Ісусу христу!Отче помолітся за збереження моєї сімї.Та за навернення мого чоловіка.Він мене б’є,вже нема сил терпіти.Мене часто болить голова.
  Нехай не моя воля буде а Господа Нашого.
 6. Надія. Слава Ісусу Христу!О.Олеже помолиться за мене.В мене рак груді 2 стадіі.Взяла першу хімії незнаю чи допоможе. Дуже вірю у Бога і молюся до нього.Помоліться і Ви за моє зцілення і щоб Бог мене оздоровить.Надія.Самбір
 7. Анна. СIХ.отче прошу про молитву за дар подружжя як на то Воля Божа.щоб Господь огорнув любовью мое серце.дякую
 8. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за любов та зваєморозуміння в сімї Володимира та Наталії.За відкинення всякого зла. За навернення та врозумлення Надії яка хоче зруйнувати сімю навіть вдається до чарів.Щиро дякую.
 9. Надежда. Слава ІІсусу Христу ,Отче Олеже помоліться щоб моя дочка раба Божа Людмила знайшла собі пару
 10. ірина. Слава Ісусу Христу.цього року на велике свято СВ.Василія у моєі мами котрій 53 роки знайшли пухлину яйників.як дальше виявилось що це вже 4 стадія.поіхала на операцію в Італію.прооперували після вчора.видалили підшлункову половину шлунку трохи кишківника ну і звичайно жіночі органи.весь цей час щоро молимося всією родиною до Юди-Тадея до Матері Божоі.до милосердя Христового.одна надія у нас на Господа.вірю що Бог зцілить маму від цієі важкоі недуги.що не залишить нас на одинці з цією проблемою.Отче прошу Вашого заступництва і допомоги у молитві.
 11. валерій. Cлава Ісусу Христу! Всечесний отче Олеже, уклінно прошу помолитися за здоровя Валерія. Дай і Вам Бог здоровя.
 12. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Дорогий отче, дуже вас прошу щоб Ви помолилися за мою бабусю Текклю, яка зараз дуже хвора, щоб вона вийшла з цієї недуги, а також за мою хресну маму, щоб в неї успішно пройшла операція і вона швидко одужала. Щиро дякую
 13. Аня. Помоліться будь ласка за визволення від алкоголізму і тютюнової залежності мого чоловіка Василя, майбутнього свата Миколу, братів Василя, Дмитра, а також Івана, Федора, Володимира та їхнє навернення.
 14. Наталія. Отче Олеже, дуже прошу помолитися за Олеся. Мама
 15. СЛАВА Ісусу Христу.Нас звати Василь і Мар’яна. Просимо Вас помолитись за дар материнства.Не можемо завагітніти 3 роки, лікуємось, ходимо постійно до церкви та просимо Господа за маленьке чудо-дитинку. Дякуємо! Слава Господу!!!!!!!
 16. Христина. Христос народився! Дорогий отче, помоліться, будь ласка, за звільнення Христини від панічних і навязливих страхів, тривоги, щоб милосердний Господь зцілив психіку! Дякую. Хай Бог Вас благословить.
 17. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, звертаюся до Вас за допомогою! У мого свояка Берканя Андрія виявили онкозахворювання – саркому ноги. Йому лише 35 років, ще дуже маленька дитинка, дружина у розпачі. Ми всі Вас благаємо, помоліться. Ми віримо в його зцілення . Ми віримо, що Господь почує молитви наші. Щиро дякую Вам!
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже помоліться за мою сімю щоб у нас усе налагодилось.Щоб чоловік став на добру дорогу у житті.Дуже вам дякую.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу.Прошу вас Олеже помоліться за мою сімю щоб у нас усе налагодилось.Зоб чоловік став на добру дорогк у житті.Дуже вам дякую.
 20. Віра. Прошу вас,отче Олеже,про молитву за моє зцілення від страшного геморою,який мучить мене вже 15 років.Благаю вас про молитву,і прошу в Бога ,Матері Божоі та всіх святих про оздоровлення.Амінь.

(3) Комментариев к: "Блок 117"

 1. ХРИСТИНА пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче, я щиро прошу помоліться за мене Христину ,я дуже хочу мати дитинку,минулого року завагітніла,але стався викидень! А також за здоров’я моїх рідних. Дякую!

 2. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу Вас дуже, отче, помоліться за мою донечку Анну,її вкусив кліщ, щоб це не мало ніяких страшних наслідків ,щоб Господь оберіг.Дякую!!!

 3. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Святий отче Олеже, уклінно прошу вас помолитися за моє здоров’я. Я молода жінка, мама, живу з дитиною у Львівській області. Маю різні недуги і дуже страждаю, як морально так і фізично. Єдина надія на Вас!

Написать комментарий: "Блок 117"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов