Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 190

 1. Христина. За онко хвору Оксану
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, звертаюся до Вас з проханням про молитву за звільнення від злого духа мого чоловіка Юрія. Він вже 11 років мучиться від тривоги, депресії і медикаментозне лікування безрезультатне. Прошу Вас, помоліться також за його навернення до Бога, бо мені одній боротися дуже важко, я сповідаюся і жертвую причастя за нього, молюся на вервиці до Діви Марії, св. Михаїла, читаю псалми. Дуже сподіваюся на Вашу молитву. Живемо у Львові.
 3. Галина. Богові слава, а отцю Олегу щира подяка!!! В моєї колеги на роботі(молодої дівчини) почав набряками язик, вона дуже хвилювалася!!! Я написала отцю Олегу прохання про молитву, і диво, на наступний день набряк зник, а він у неї був кілька днів!!!
 4. Юлія. Будь ласка, отче помоліться за онкохвору Юлію.
  Будь ласка прошу вашої молитви.
 5. Ольга. Помоліться за хвору Любомиру, будь-ласка
 6. Тетяна. Отче, помоліться за онкохворого Віктора
 7. Світлана. Слава Ісусу Христу ! Отець Олег , прошу Вашої молитви за моє визволення від психологічної хвороби з якою я живу все своє свідоме життя , також за успіхи в боротьбі з марнославством . Дякую Вам !
  Світлана , м.Львів
 8. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег , прошу Вашої молитви за моє визволення від психологічної хвороби , яка зі мною усе моє свідоме життя, також за успіхи в боротьбі з марнославством. Дякую Вам!
  м.Львів
 9. Ірина. Ірина, 22 роки, м.Тернопіль, прохання молитись за мене, за звільнення від опанування злим духом, так би мовити духовні атаки, за зцілення і оздоровлення! Дякую вам отче і дякую тобі Господи за таку можливість мати молитву від отця Олега. Господи Ісусе Христе Сину Божий помилуй нас!
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з коханим чоловіком, народження дитинки і створення люблячої сім’ї. Дуже дякую.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярно. Дуже прошу. Дякую.
 12. Оксана. За здоров’я Оксани
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярно. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Mariia. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати о.Олегу за його молитви. Кожного разу, коли я прошу його здійснити молитву за здоров’я,сімейне життя,стається чудо.
 15. У нас з чоловіком дійшло до розлучення. Була така ситуація,що інакше вже не могло бути, нічого не можна було змінити. Але молитва о.Олега робить чудеса!
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за зцілення очей, щоб бачили добре, правильної форми все. Щоб були кришталики чистенькі, очі правильної форми, здорові, сцтківка міцна і міцно прилягла, очі не опускається, зіниці стала на місце. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за врегулювання місячних, щоб почалися, буди здорові і регулярні. Дуже дякую.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас прошу, помоліться за знайомство з коханим, турботливим, надійним чоловіком, народження дитинки, одруженння. Дуже дякую. Бла6ослови Вас Господи.
 19. Іванна. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу за молитву онкохворої Марії.Сильно турбують болі,такі сильні що навіть не можливл зробити МРТ, Господи вислухай!
 20. Іванна. За зцілення онкохворої Марії,щиро надіюся на ласку від Бога!

Написать комментарий: "Блок 190"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов