Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 94

 1. Таня. Слава Ісусу Христу! Помоліться за оздоровлення маленького Артемка від сильного кашлю. Щиро вдячна.
 2. Таня. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже благаю Вас всім серцем і душею, помоліться за зцілення від епілепсії синочка Владіка
 3. Олена. Слава Ісусу Христу. Благаю Вас про допомогу. Є один старий дід, який залицяється до мене, обіймає важливу посаду на моїй роботі. Це триває вже 9 років.Я вже не можу більше це терпіти. Я не знаю як далі жити, все життя зламав мені. Ні в роботі, ні в особистому не склалося. Прошу най Господь за вашими молитвами виявить признання цього діда мені, що хоче з мене, а то жити не дає, наробив багато проблем на роботі, капостить, я ходжу психологічно подавлена, а сам не каже, що хоче, але найгірше те, що ще і грошей багато здер і зазирає, щоб йому ще й був хтось молодий аби справляти його фізичні потреби. Поможіть, бо не знаю як далі жити і що робити. Поможіть, отче, поможи господи.
 4. Володимир. Слава Ісусу Христу!Помоліться будь-ласка за здоров”я мого батька Ігоря у нього цироз печінки і він зараз перебуває у дуже важкому стані.
 5. Володимир. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь-ласка за мого батька Ігоря у нього цироз печінки і він зараз перебуває у дуже важкому стані.
 6. Анна. СІХ.отче дякуем за ваш дар та апргу про милмтву за покликання до стану полружжя.та коли на то Воля Божа створити з Назаром родину для шастя.для любові.діток.нехай Господь лае його мудності та стриманості.дякую.хай живе Марія
 7. Світлана. Чернівці. Прошу молитви за збереження сім”ї Світлани,Ігоря, Ярослава, Ірини, що перебуває під загрозою розпаду та про цілісність їхнього майна без розподілу.
 8. Леся. Слава Iсусу Христу!Помолiться будь-ласка за здоров’я Миколки,Андрiя(тяжка праця,проблеми,пiдривають здоров’я); щоб якимось чином вибратись з борговоi ями. Дякую, отче!
 9. Галина. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця Олега помолитися за те, щоб митний контроль на будівельній фірмі мого чоловіка пройшов добре, без великого штрава, без великого доплачення грошей і без інших великих проблем. Дуже Вам дякую.
 10. Леся. Слава Iсусу Христу! Прошу,отче, вашоi молитви за Миколу -Володимира,у дитини дiарея,температура.Дякую!
 11. Наталя. Слава Ісусу Христу, Отче Олеже прошу вас дуже згадайте нас з чоловіком в вашій молитві, за дар батьківства.
 12. Ілона. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться будь ласка за моїх батьків Колю і Таню, і сестру Марину, за їхнє здоров’я.
 13. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.І щоб на моєму шляху зустрічалися тільки хороші люди.І за щасливу долю.Щиро вдячна вам.
 14. Світлана. Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму,щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 15. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мою матір Надію,яка проклинає всю сім”ю,дітей,внуків.Кожен день матюкається,лається нецензурною лексикою,неневидить всіх через своє нещасливе життя.Вже багато років з нею жити просто неможливо.Виходу з цього кошмару ми не бачимо.Молитви не допомагають.Вся надія на Господа Бога і на Вас,отче.Дякую за розуміння і допомогу людям.
 16. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче, просимо Вас молитися за здоров’я та зцілення Андрія (рак 4 ст), всією родиною молимось разом з Вами і віримо, що Господь милостивий, почує наші молитви. Щиро дякуємо.
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже! Прошу Вас! Помоліться за здоров!я за мене Ірину і за мою донечку Марію.Дуже Дякую.
 18. Софія. Слава Ісусу Хресту. Дуже прошу помоліться за усіх людей і за мене Софію і Віктора, щоб у нас появилися дітки і вінчання Віктора зі мною Софією. Дякую отче здоров’я вам великого
 19. Інна. Слава Ісусу Христу! Щиро Вас прошу помолитися за здоров”я і зцілення Надії від раку сечового міхура. Дякую.
 20. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення Оксани від жіночих хворіб, благословення Оксани та Михайла дитинкою, за зцілення Стефаніі від запалення рук,ніг, хворе серце, за здоров’я Ярослави та Галини, за навернення Аята до християнства, хай Бог простить нам наші прогрішення та поблагословить нас. Дякую за молитву

(2) Комментариев к: "Блок 94"

 1. юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь- ласка за те, щоб Юлія знайшла добру роботу за кордоном. За оздоровлення від хвороб і звільнення від страхів. Дякую Вам! Нехай Господь Бог береже Вас!

 2. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Отче Олег помоліться за сцілення від тяжкої хвороби Андрія і від тяжкої хвороби Тетяну і хай Господь Бог простить усі наші гріхи і вскорому часі допоможе нам. На все Божа воля. Дякую Вам.

Написать комментарий: "Блок 94"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов