Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 95

 1. Олена. Слава Ісусу Христу. Отче, Олеже, помоліться будь-ласка за мого діда Михайла,бо він хворий і йому вже 80 років, щоб він висповідався і покаявся,попросив пробачення у Ісуса і тих кого образив (мою маму). Бо до церкви він не ходить або дуже рідко ходить,переважно на великі свята. Дякую Вам.
 2. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою маму Зою , дуже болять ноги та спина .Щиро дякую!!!
 3. Антоніна. Слава Ісусу Христу ! Отче, прошу про молитву за дар знайти доброго чоловіка для мене ! Антоніна.
 4. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь-ласка, за моє здоров’я, у мене на нозі затвердіння у вигляді синяка, прошу Вашої молитви, щоб воно пропало.
 5. Люба. Слава Ісусу Христу! Будь-ласка помоліться за щасливі роди Світлани,в неї складна операція.Дякую.
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь ласка, за зцілення важкохворої Анни, діагноз остаточно не визначений, попередній діагноз онко легень.
  Дякую. Хай Господь дає Вам здоров’я!
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже! Дуже прошу помолитися за сім”ю Ірини та Віталія! Щоб Віталій знайшов добру роботу та навернувся до сім”ї, щоб перестав пити, щоб не було сварок і за добру долю Вікторії-Марти. Дуже-дуже дякую.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вашої молитви за зцілення нервової системи,психіки Галини,навернення її і рідних.Дякую
 9. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за зцілення Христини від тривожно-фобічних розладів, щоб Господь повернув мені радість життя, зцілив мене від страхів та неврозу, зміцнив мене у вірі. Дякую! Нехай Вас Бог благословляє!
 10. Надя. Слава Ісусу Христу! Благаю Вас,будь -ласка, помоліться за мого тата Ярослава,він знаходиться зараз в реанімації.Дякую дуже!
 11. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,помолітся будь-ласка за полегшення страждань онкохвороі Розаліі,і за спасення її душі коли Господь покличе до себе;також за отримання документів для о.Павла з сім’єю ,дякую,хай Господь дає Вам здоров’я
 12. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже Вашої молитви за здоров’я,благословення і особливу опіку Божу для Анни і Орисі.Також щиро прошу помолитись в наміренні здоров’я і всіх Божих ласк для моєї сімі,щоб зцілив Господь з усього,допоміг у навчанні Анастасії,щоб зникли всі погані родинки в неї,зник висип на шкірі голови,і якщо така Божа ласка,за вашими молитвами,просим розв’язання безнадійного фінансового питання,в якому ми отримуємо постійно відкази,і чекаємо відповіді місяцями…люди,які займаються,чи обіцяли займатися нашою справою,наразі не беруть телефон,сил просто немає коли триває все більше року…дуже потрібна допомога,щоб вийти з боргової ями…Дякую
 13. Оксана. Слава. Ісусу Хресту. Прошу про молитву-зцілення , щчитовидної залози та варикзу ніг. дякую
 14. Марія. Слава Ісусу Христу! Помоліться за успішне відкриття візи до Польщі і хорошу роботу для Марії. За навернення Андрія до сімї до дітей. За здоровя дітей Миколки і Оксанки. Дякую Вам щиро.
 15. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за щасливе отримання візи і успішну роботу в Польщі для Марії. Дякую Вам.
 16. Наталія. Отче, прошу Вас помолитись за добрі аналізи для Віталія, буде здавати їх в понеділок, дуже переживаєм та щоб Бог послав нам щасливу вагітність, дякую Вам, молюсь з Вами щодня.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже!Дуже Вас благаю,помоліться за зцілення від епілепсії мого синочка раба Божого Дмитра!дякую Вам!!!
 18. Галина. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь-ласка за отримання резидента Канади в 2015 році мені і моїй сім.ї. Дякую
 19. Роксолана. Волочиськ. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мою маму Любу (в неї розсіяний склероз, перелом шийки бедра). Дякую!
 20. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Шановний отче ,благаю помоліться за мене . Мені вже 34 роки ,а долі своєі я так і не зустріла, страждаю неймовірно від самотності . Благаю ,помоліться за дар зустріти доброго чоловіка для мене! Дуже дякую!!!

Написать комментарий: "Блок 95"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов