Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 33

 1. Maria. Марія.Слава Ісусу Христу!!! Отче дуже прошу вас помоліться за мого тата.В нього рак.Дуже дякую вам.
 2. Олена Хмельницька обл. Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви за мого сина Дмитра 24р вже 16років хворіє на епілепсію. Прошу молитися за зцілення від цієї тяжкої недуги. Щиро Вам дякую. Олена м. Камянець-Подільський.
 3. Галина. Слава Ісусу христу! Прошу о.Олега помолитись за пошуки в роботі. Вже 2 роки поспіль я знаходжу роботу на деякий час і втрачаю, не знаю, що мені робити. Дуже розчарована і пригноблена.
 4. Володимир, Любов. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, Дуже Вас просимо — помоліться, будь-ласка, за зцілення нашого сина Богдана, який зараз знаходиться на лікуванні в дитячій лікарні. Причина високої температури ще не встановлена. Ми віримо, що Ваша молитва допоможе нашому сину виздоровіти. Щиро Вам дякуємо. Батьки дитини Володимир та Любов
 5. Володимир, Любов. Отче Олеже! 08.08.2013 року ми зверталися до Вас з проханням помолитися за нашого сина Богдана, який знаходиться на лікуванні в дитячій лікарні. Дякуючи Господу Богу температура нормалізувалася. Дуже дякуємо Вам за вашу мотитву, яка помогла вийти дитині з гарячки. Просимо, помоліться за зцілення дитини, правильне лікування та швидке повернення сина Богдана додому здоровим. Батьки Володимир та Любов.
 6. Тетяна. Дуже прошу молитись за маленького Ромчика 11 міс. В динини відмирає кора головного мозку. Дитина перестає дихати по 14 раз на день, синіє, терпить великі болі. Дуже просимо відкликнутись не байдужих і почати молитву за цього маленького ангелика. Ось ссилка на групу в однокласниках там є відео про нього.
 7. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега про молитву милості від Бога на возєднання нашої сімї (Олена і Іван, наші діти Анастасія і Маряна), про позбавлення порчі , від нечистого, про повернення щирої любові у нашу сімю, прощення та навернення у любові до Бога
 8. маряна. Благаю помолитись за те,щоб Мар»яна отримала сьогодні необхідну їй суму грошей,благаю Господи і щоб ніхто її не шукав
 9. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче! Прошу Вашої молитви за здоров я батьків Ганни і Михайла, брата Степана, чоловіка Андрія, хворого на аутизм синичка Віталія, ОксаниЮ І за злагоду В нашій родині! Щиро дякую! Оксана Львів.
 10. Svitlana. Світлана. Львівська обл., м. Золочів. Слава Ісусу Христу! Прошу отче Олег, помоліться за мир і спокій у моїй родині, щоб Господь відвернув мого батька від алкоголю, що й призводить до негараздів, і подарує взаєморозуміння і злагоду у родині. Наперед щиро вдячна!!
 11. Катерина. Помоліться, будь ласка, за навернення брата Степана, щоб він залишив коханку і повернувся в сім’ю.
 12. Марія. Прошу помоліться за позбавлення мене від сильної алергії і за здоров»я дитинки, яку я чекаю. Спасибі
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за мене. Більше 10 років висипка на лиці, жодне лікування не допомагає. Дякую Вам!
 14. маряна. Господи благаю допоможи,щоб Мар»яна знайшла необхідні суму гроше,щоб їй позичили і вона зуміла завтра розрахуватися з боргами, благаю Боже допоможи їй, щоб ніхто ще не дізнався про її борги
 15. Maria. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Богові за вислухані молитви, а також Богородиці Діві, усім ангелам і святим, що разом із Вами, отче духовний, молилися за дар материнства для моєї невістки Олександри. І ще прошу Вас, отче Олеже, про молитву за оздоровлення моєї невістки Наталії від запалення легень. Дякую Вам і молю Бога за Вас.
 16. Леся. Слава Iсусу Христу!Раніше я просила молитви о.Олега за звільнення мого дядька Петра від тютюнопаління,так сталось,що декілька місяців тому він сильно хворів(теж просила отця молитви тут)з того часу він не палить,хоч мав цю залежність багато років, але часами ще тягне,тож потребуе ще молитви,а також в наміренні навернення його і його сім’ї до Бога,за мир і злагоду в його сім’ї.Дякую щиро!
 17. Яна. Добрый вечер. Отче, прошу Вас помолитесь за то чотбы мы создали крепкую (Яна и Игорь) семью Сошлись, вместе живём, но никак не можем росписаться,деток тоже никак, такое впечатление что что то мешает нам это сделать.Второй раз сходимся.Помолитесь пожалуйста, пусть Господь даст нам мудрости и поможет преодалеть и устранить все препятствия.Спасибо большое
 18. Марія. Добрий вечір! Прошу Вас помолитись за зцілення тіла і душі близької людини Антона. Дай Боже усім здоровя!
 19. Валентина. о. Олег прошу Вас помолитися за мене.Маю великий нервовий розлад-іпохондричний невроз. Боюзя захворіти на рак. Постійно переконана що хвора на якусь невиліковну хворобу. Постійно наслухаю чи мене нічого не болить. Внаслідок цього почала відчувати різні болі — печіння, поколювання. Лікарі не знаходять ніяких хворіб, направляють в психоневрологічний диспансер. Я сама теж усвідомлюю що фізично здорова, але не справляюся . Знову починаю себе обмацувати і наслухати чи щось болить. Допоможіть мені. Це все не дає мені нормально жити, доглядати маленьку дитину. Вірю в Божу поміч, і Вашу молитву.
 20. Ганна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помоліться за маленького Віктора в якого дуже часті судороги… Лікарі не можуть встановити причини. Допоможіть йому своєю молитвою! Надіємось на Господа Бога і на Ваші молитви! Дякую Вам…

(4) Комментариев к: "Блок 33"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Уклінно прошу помолитися за духовне здоров’я сина р.б.Олександра та повернення його до активного життя

 2. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Прошу Вас дуже, всією душею! Мій чоловік займається наркоманією. Помоліться за його зцілення, дуже Вас благаю.

 3. Марія пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче благаю про молитву для мого брата Ігоря, який іде по дуже недобрій дорозі, сам цього не усвідомлюючи. Я вірю, що наша спільна молитва допоможе йому у наверненні до доброго і спокійного життя, а саме основне- до БОГА!!! Позаяк він робить погані вчинки насамперед для свого здоров’я, дуже ранить нашу матір як словами , так і вчинками. Ми всі за нього молимось і переживаємо… Дякую!!! Слава Ісусу Христу!!!

 4. Наталія, Житомирщина пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Отче Олеже, благаю Вас про молитву за мою дочку Вікторію, щоб Господь вислав їй роботу із своєї руки для її душі, щоб вона була благословенна Богом, щоб Господь вислав для неї супутника життя із своєї руки, щоб він був також благословенний Богом. Щоб Господь зцілив її дух, душу і тіло, дав їй послух, змирення переді мною, щоб благословляв її на добрі справи, дай їй спокій, врівноваженість, спокійний мирний сон.
  Благаю Вас, Отче, вийти мені назустріч і просити Господа Бога Нашого про уділення мені Його ласки, терпіння, здоров”я, зцілення руки і ноги, духу, душі і тіла, щоб вислав мені роботу, клієнтів, благословляв мене у щоденних моїх потребах.
  Також благаю, Отче, помолитися за мого чоловіка, який потрапив у пута д”явола, щоб він повернувся в сім”ю, щоб Господь розрушив його гріховні зв”язки з слугою сатани, яка забрала батька в дочки, а в мене чоловіка.
  Нехай Господь благословляє Вас, Отче, всю Вашу родину, дає сили молитися за всіх нас! Слава Ісусу!

Написать комментарий: "Блок 33"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов