Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 14

 1. Леся. Слава Iсусу Христу!Отче, помоліться будь-ласка за навернення до Бога і звільнення від тютюнопаління і алкоголю Мирослава,Ярослава,Петра.Дякую щиро!
 2. оля. Слава Ісусу Христу! Мене звати Оля, я з Львівської області. Отче, помоліться будь ласка за збереження моєї сім’ї з чоловіком Андрієм і за здоров’я нашої маленької донечки Андріани. Дуже вас прошу, моліться до Господа, щоб наш шлюб не розпався.
 3. Олеся. Слава Ісусу Христу !Отче ,помоліться будь-ласка за влаштування на роботу Сергія,Андрія,Олесі . Щиро дякую!
 4. Марія. помоліться будь ласка за появлення дитинки в нашій сімї.
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу…о.Олег…дуже вас прошу помолитись за мене і всю мою сімю…мені 28 років..хворію на ревматоїдний артрит..дуже сильно болять руки,набрякають пальці…хвороба прогресує…також помоліться будь ласка за всю мою сімю..в тата трошки проблеми з ниркою…в мами з підшлунковою…помоліться за них будь ласка за їхнє здоровячко…в нас в сімї останнім часом почались сварки,все не так…всі стали якісь чужі один до одного…помоліться будь ласка за нас…щоб ми всі стали знов як раніше однією дружньою сімєю…щоб любили один одного і ніколи не сварились…також щоб ніхто ніколи не хворів…щоб всі були завжди здорові і щасливі…також помоліться будь ласка за те щоб я знайшла нормальну роботу,розрахувалась із боргами,знайшла кохану людину…дуже вам дякую о. Олег…дай вам Боже здоровя і благополуччя….
 6. Наталя. о.Олег…помоліться будь ласка за те щоб в нас в сімї були всі дружні,останнім часом в нас якісь напружені відносини…щоб невістка і зять добре ставились до батьків…а то постійно сварки…наверніть їх будь ласка на путь істини…
 7. Володимир. Слава Ісусу Хресту!Прошу отця Олега про молитву за тяжко хвору рабу Божу Ірину прошу отця молитися за зцілення від хвороби цукрового діабету,повної сліпоти,хвороби нирок.Щиро Вам вдячний.
 8. ГАЛИНА. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олег, дуже Вас просимо —моліться за онкологічно хворого отця Василя Поточняка..Щиро дякуємо…Хай Господь Вас Благословляє, додає Вам сили,терпіння у Вашому не лигкому служінні Богові..Слава Ісусу Христу!!!
 9. зоряна. Слава Ісусу Христу!
 10. Отче,дякую вам за молитву про здоров»я мого хлопця Станіслава.Та прошу вас ще помоліться за нього,за його зцілення від психозу.Прошу вас! А ще прошу у вас молитви,щоб я не зневірювалася і навчилася терпіти! Дякую вам щиро!Хай Вас Мати Божа охороняє!
 11. Вікторія. Прошу Вас помолитися за те, щоб Господь допоміг мені у моєму проханні. Дякую!
 12. Надія. Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас помолитися та випросити в Бога ласки та благословення в пошуку роботи для мене, Надії. вже 3 місяці безрезультатно шукаю роботу.Прошу Бога звільнити мене від довгів та знайти хорошу роботу, щоб помогти в утриманні сімї. Дякую.
 13. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за зцілення раби Божої Ірини від вегето-судинної дистонії.За міцне душевне і тілесне здоровя. Благословення Господнє для мене, чоловіка Ореста, синочка Маркіяна, та всієї моєї родини та за прощення всіх наших гріхів і гріхів нашої родини аж до 10 покоління. Нехай Бог змилосердиться над нами і простить нам Вашими молитвами. Дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу! Мене звати Наталя, живу біля Львова.Дуже прошу помолитися за мого чоловіка Назара, щоб Господь простив йому гріхи, позбавив від агресії і ненависті, особливо до моєї родини. Прошу за його добру роботу, щоб він став кращим.Отче Олеже, дякую Вам за Ваші молитви, вірю, що Господь Бог вислухає їх. Мені додає наснаги , що разом зі мною і Ви молитесь.Дякую Богу і Вам!
 15. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за покращення стану моєї матусі Алли. Вона знаходиться у м. Хмельницькому, у міській лікарні у дуже важкому стані після нещодавно перенесеного інсульту. Дуже Вам вдячна за Вашу участь.
 16. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу Отця помолитись за здоров»я,щастя,удачу.Бо ніщо не вдається, і все йде не так. Дякую.
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за зцілення раби Божої Ірини від вегето-судинної дистонії.За міцне душевне і тілесне здоровя. Благословення Господнє для мене, чоловіка Ореста, синочка Маркіяна, та всієї моєї родини та за прощення всіх наших гріхів і гріхів нашої родини аж до 10 покоління. Нехай Бог змилосердиться над нами і простить нам Вашими молитвами. Дякую.
 18. Надія. Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас помолитися та випросити в Бога ласки та благословення в пошуку роботи для мене, Надії. вже 3 місяці безрезультатно шукаю роботу.Прошу Бога звільнити мене від довгів та знайти хорошу роботу, щоб помогти в утриманні сімї. Дякую.
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу, Прошу отця помолитися за мене Ірину, захворіла на грип.Помолітся отче за моє одужання. Дякую.
 20. Надя. Прошу про молитву! Мене звати Надя, живу в Києві. Півроку тому був нервовий зрив. Зараз уже краще, але є тривога, депресія, панічні атаки.

(6) Комментариев к: "Блок 14"

 1. Анна пишет:

  СІХ.дякую за молитви.за дар любові.прошу за зцілення духовних дитячих ран Назара та коли на то Воля Отця ми мали родину з ним .дякую

 2. Олька пишет:

  Помолиться за мого хлопця Григорія,щоб він мене любив і щоб зним все було добре

 3. Богдана пишет:

  дуже дякую вам,отче,що є на Землі такі люди як Ви.вірю у Господа Бога і у ваші молитви.Нехай кожному з нас вони допоможуть,а вам Господь пошле здоров”я,щоб ви продовжували вашу святу працю.

 4. Богдана пишет:

  Отче,прошу вас,помоліться за мою родину
  чоловіка степана
  донечки Юліани
  Василя
  Тетяни
  Василя
  Богдани
  .Щоб у нас все було гаразд,щоб нас обминало все зло і всі злі люди.А ще щобя знайшла роботу до душі і допомагала чоловіку прогодувати родину.

 5. Maria пишет:

  Марія.Слава Ісусу Христу!!! Отче дуже прошу вас помоліться за мого тата.В нього рак.Дуже дякую вам.

 6. Ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче дуже прошу вас помоліться за мого синочка Артура, який зараз хворіє, температура не проходить!!!! йому 2 рочки!Дуже вам дякую!Вірю у вашу молитву!!!

Написать комментарий: "Блок 14"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов