Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 115

 1. Катерина. Дорогий Отче Олег, благаю почуйте мою молитву, попросіть за мене перед Господом Богом за зцілення раби Божої Катерини від заїкання. Прошу допоможіть, я дуже хочу жити. Я так втомилась страждати від кожного слова. Дякую наперед.
 2. Оксана. Прошу молитви, щоб я завагітніла. Щиро дякую.
 3. Наталия. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться за мого батька,раба Божого Сергія ,в якого рак легень 4 ст.,за його зцілення.Я вірю,що Господь почує наші молитви та не покине нас в таку тяжку годину.Амінь
 4. Оксана. Отче, слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас, помоліться за мене, Оксану, щоб Бог дарував мені радість материнства. Дуже дякую Вам за ваше служіння нашому Отцеві, Богові Всевишньому і за поміч людям, яку ви приносите!
 5. Наталія Струнк. Христос Народився!!!!! Отче Олеже, від щирого сердя прошу Вас , помоліться за мого плимінника, похресника, якому лиш 10 рочків ,Денисик. У нього підозра на рак, пухлина в стегновій кістці. Сьогодні через 4 години йому будуть робити кт. Дуже вас прошу помоліться за нього. Нехай йому Бог дасть здоров’я і забере страшну недугу. Вся сімя молиться і ваші молитви йому також потрібні. Надіємось на Вашу підтримку , Отче. З повагоюНаталія.
 6. Гордій Надія. Христос народився!!Отче Олеже,зараз моя сім’я у страшенному відчаю.,у мого батька,якому лише 38 років невиліковна хвороба,лікарі указали лише одну дорогу-на небеса.Пів року тому у нього виявили рак підшлункової,зробили операцію,видалили жовч ,головку підшлункової,12-ти палу кишку,шматок шлунка…після операції сказали ,що 5-6 років гарантія на життя,перші 5 місяці все було прекрасно ,здавалося,що хвороба відступила,але місяць тому почалися невиносні болі,результатом провірки було те ,що є метастази на печінці і в легенях…післі чого ми почули смертельний вирок,місяця життя нам ніхто не гарантує…Одна надія На Господа Бога..Я дуже Вас Прошу ,Отче,допоможіть своїми молитвами,за тяжко хворого батька Богдана.Дуже вірю у Вашу допомогу
 7. Ірина. Христос Народився! Отче, хочу щиро Вам подякувати, за те,що вилікували мого брата від алкоголізму. Брат мій, багато років був залежний, а тепер я його не впізнаю, неначе хтось його підмінив!))) Дякую дуже! Отче, вірю в силу Вашої молитви, тому прошу, помоліться за подружжя Євгена та Ірину. Мені поставили діагноз аднексит через, що не можу завагітніти. Прошу Вас, Отче, попросіть у Господа для нас дитинку. Нехай Господь Бог зсилає на Вас свою Благодать! Дякуємо Вам за молитви і за турботу яку Ви нам приділяєте!
 8. Наталя. Слава Ісусу Христу!Отче ОЛЕЖЕ,прошу дуже,ВАС,помилитися за моє здоров’я,хворію вже рік на трофбластичну хворобу вагітності,пройшла вже 10циклів хіміїтерапії і ще на днях потрібно зробити операцію .Помиліться будь -ласка,щоб операція пройшла благополучно і все було добре.Мені 22 роки і дуже-дуже хочу пошвидше одужати і народити діточок .Дай ВАМ БОГ міцного здоров’я Вашій родині.
 9. Христина. Христос народився! Отче, помоліться, будь ласка, за зцілення і звільнення Христини від панічних страхів. Дякую Вам дуже!!!
 10. Антоніна. Слава Ісусу Христу…Отче Олеже,я недостойна Вас благати про допомогу,але я у відчаї…Так сталося,що ще з дитинства маю великий страх перед лікарями. .Зараз захворіла,діагнозу незнаю,але болить низ живота,спина…Моя надія лише на Господа…Дорогий отче,я прошу вас про молитву за мене ,недостойну Антоніну, перед Отцем нашим Всевишнім..не відмовте ,дуже прошу…З повагою Антоніна..Дякую ….
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу! О. Олеже щиро прошу Вас про молитау за мою донечку Софію. Щоб не підтвердився жоден страшний діагноз, щоб спала температура і Софійка була здорова.
 12. Наталя. Христос РождаєтьсяІ Прошу отця, Помоліться за одужання мого вуйка Миколи, він зараз в реанімації – хворе серце, вода влегенях і животі. Помоліться за мою маму Анну, в неї рак. Помоліться за мене – сильно травмована нога. За мою родину. Дякую Богові і Вам!
 13. Ольга. Львівська обл м золочів Прошу по молитися за щасливі пологи для Ольги та народження здоровою дитини.Дякую
 14. Наталя. Христос Народився! Отець Олег щиро прошу Вас помолитися за зцілення від недуги ( онкологія 3 стадія) слуги божої Ольги! Всю надію покладаємо на Господа Бога та Ваші молитви! Від усієї душі щиро Вам дякуємо!
 15. Уляна. Христос народився! Прошу Вас Отче, помоліться за мого синочка Романа (2,7роки), щоб відновився в нього слух, він почав розуміти мову і говорити сам, щоб якщо так треба почав носити слух. аппарати(поки він їх скидає і все), щоб він розвивався як всі дітки і став спокійним, почав ходити в масовий садок, і щоб мені і чоловіку Бог дав сил винести це випробування, Щиро дякую!
 16. Марія. Слава Ісусу Христу В моєї мами рецедив раку через 4 роки після операції помоліться отче за неї бо ми надіємося тільки на Бога незнаємо чого чекати прошу вас.
 17. Галина. Христос нородився . Галина. Отче, дуже прошу, помоліться за мого чоловіка Василя , який страждає від надмірного вживання алкоголю та куріння.
 18. Галина. Христос рождається!!Галина, Тернопільська область.Прошу помолитися за мого чоловіка Василя про зцілення від надмірного вживання алкоголю та надмірного куріння. Вірю,що Ваша молитва дуже допоможе нашій родині.
 19. Анна. Христос Народився.прошу про молитву за дар подружжя мого з Назаром.дякую
 20. Алла. Христос Рождаєтся! Отче Олеже прошу Вашої молитви на оздоровлення. онкологія IV стадії. Лікарі надії не дають, але у мене щира надія на Господа Бога за посередництвом Ваших молитов ! Щиро вдячна ! Славімо Господа нашого Ісуса Христа!

Написать комментарий: "Блок 115"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов