Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 116

 1. Ірина. Христос Рождається!
  О.Олег помоліться будь ласка за мого батька, в нього рак з метазтазами , від пройшов 3 курси хімії, нічого не помогло тільки гірше стало. Зараз має страшні болі і уколи не помагають. Він безмежно добра та чуйна, щира людина. Я сильно вірю що Господь змилосердиться на ним і подарує чудо-зцілення. Важко дивитися на татка і нічим не можу йому допомогти. Я Вас дуже прошу помоліться за нього, за його зцілення від цієї жахливої хвороби.
 2. кристина. Слава Iсусу Христу ! я прошу помолiться за мого тата Iвана в нього рак 4 стадiя а вiн ще зовсiм молодий . Я вiрю що ГОСПОДЬ почуэ молитви нашi
 3. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помоліться за мого новонародженого синочка. Щоб діагноз який йому ставлять лікарі (гідроцефальний синдром) не підтвердився! Дуже, дуже Вас прошу! Дякую.
 4. Марта. Христос рождається !!!
  Прошу отче Вас про молитву за моє остаточне зцілення сечової системи цей важкий недуг мучить мене вже близько 7-ми років. Тільки Бог допомагає мені . Хай Бог благословить Вас отець Олег . Дякую
 5. Ольга. Христос Рождається. Отче, щиро прошу помолитися за моє оздоровлення (надокучає мені біль в хребті і вже декілька днів болять груди). Благаю Ісуса та Пречисту Діву за молитвами всіх святих допомогти мені позбутися цих болів та зцілитися з ласки Божої. Дякую Вам та Господу Богу.
 6. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче, щиро Вас прошу, помоліться за моє здоров’я (турбує мене біль у хребті та вже декілька днів болять груди). Благаю про Вашу молитву за моє оздоровлення. Неустанно молю Ісуса та Пречисту Діву мені допомогти. Дякую Вам і Господу Богу.
 7. Галина. Христос рождається! Прошу помолитися Вас, будь ласка, хоч місяць, за здоров’я і зцілення Галини, за звільнення її від страхів до навчання, вчителів, за просвітлення розуму і за Божу допомогу для закінчення університету, також від страхів їхати на машині. Щиро Вам дякую за молитви.
 8. Галина. Христос рождається! Прошу помолитися Вас, будь ласка, за здоров’я Стефаніі від грипу, головних болей та болей в спині, за здоров’я Ганни від грипу, за здоров’я Андрія і звільнення його від страхів, за здоров’я Ярослави та успіхів в її роботі. Щиро дякую Вам за молитви.
 9. Галина. Христос рождається! Прошу помолитися Вас, будь ласка, за здоров’я вагітної Оксани, від головних болей, за збереження і народження здорової дитини, тому що є велика загроза втратити дитинку. Дуже Вам дякую.
 10. Христина. Христос Народився! Прошу вашої молитви, щоб я зустріла доброго, віруючого чоловіка і щасливо вийшла заміж.
 11. Христина. Христос народився!Прошу молитви для своєї бабусі, в неї 4 ст. раку..(Надіємся що Матінка Божа і Ісус Христос змилуються над нами грішними.Допоміжь будь-ласка своєю молитвою.Бабусю звати Любов.
 12. Оля. Слава Ісусу Христу.Отче,помоліться за мене,щоб я швидко зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові.Дякую!
 13. Оксана. молюся до дорогого кума і близького друга Сергія і ВАС благаю помоліться за його швидке одуження від важкої недуги!!! амінь
 14. Надія. Христос Рождається! Отче помоліться, будь ласка, про дар материнства і народження здорової дитини у Надії та Миколи.
 15. Ольга. Ольга.Христос Рождається!Отче Олеже прошу вашої молитви за мене.щоб Господь простив усі гріхи мої і дав ласку материнства.Ще хочу подякувати Богові за ці випробування.якими Він мене досвічує.Дякую!
 16. Олена. Дорогий ,Отче Олег, прошу помолитися,щоб Бог зцілив мене душевно,духовно і фізично. Дуже дякую
 17. Ірина. Христос народився!Отче Олеже,мене звати Ірина.Мені зробили операцію,вирізали злоякісну пухлину. Мені мають робити КТ і капати хімію.Благаю Вас допомогти,благаю Вас молитися за зцілення і щиро прошу вашої допомоги,тому що мені тільки 17 років.Щиро дякую і надіюся на вашу допомогу.
 18. Петро. Слава Ісусу Христу! Мене звати Петро. Отче Олеже
  дуже Вас прошу благаю помоліться за мене. В мене пошкоджений хребет особливо шийний відділ та щось з очима та судинами.Надіюсь на Бога! Нехай Бог благословить Вас! Щиро дякую!
 19. ПАВЛО. Христос народився! Отче Олег! Помоліться за зцілення і звільнення Павла від панічних страхів, а також за фізичне і духовне оздоровлення моє і моїх батьків – Степана і Ольги. Щоб мир, благополуччя і достаток оселилися у нашому домі. Дякую ВАМ. Хай береже ВАС Господь БОГ.
 20. Василь. Христос Народився!Отче Олеже благаю вас допомогти своєю цілющою молитвою,дуже близькій мені дівчині-Іванні,вона сильно захворіла,всі її рідні сильно переживають через високу температуру і болі,я далеко від неї і не можу нічим допомогти ,як тільки просити вашої молитви за її здоров’я,допоможіть їй!!! ЩИРО ВАМ ВДЯЧНИЙ.

(6) Комментариев к: "Блок 116"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже потребую Вашої допомоги-молитви. Прошу помоліться за мого синочка Олежика(10 років). З ним щось коїться він агресивний, не слухає, кричить, не може вчитися, ні зосередитися, дуже замкнений, якийсь страх його мучить. Я не розумію що відбувається і дуже переживаю. Щиро дякую.

 2. Іван пишет:

  прохання про молитву

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

  уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію.

  з подякою, у молитві,
  Іван

 3. Тетяна пишет:

  Тетяна. Христос народився! Отче Олег! Помоліться за мого батька! У нього 14.03. дуже складна операція, йому поставили діагноз рак легенів.Він ще молодий, всі молимся за нього. Прошу і вас помолитися, бо я вірю в його зцілення. Дякую Вам і Господу Богу.

 4. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за оздоровлення моєї мами Марії. Щодня прошу Бога про її зцілення. Допоможіть мені вашою молитвою. Дякую.

 5. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, помоліться за Марію, в якої пухлина яєчників.Злі люди роблять ворожбу на смерть (їх зловили за ручку),маю важкі випробування в житті.І тільки віра, Святе Причастя, св.Тадей ще бережуть від зла.Мама моя померла 2 роки тому, усі роки життя були важкими від народження до сьогодні.Не маю грошей, зате маю багато боргів.Мучуся по чужих квартирах.Прошу молитися трохи довго,бо це все довго триває.

  Маю 33 роки,незаймана дівчина,ще не вийшла заміж,але маю таку проблему.А також, щоб Галина та інші видимі і невидимі вороги перестали ворожити на смерть і каліцтво Марії і лишили її в спокої назавжди, щоб правда випливла на поверхню.Прошу також молитися,щоб Марія повернула борги банкам,знайшла добру викладацьку роботу в УКУ, та ЛНАУ, ЛНУ та ЛП,щоб до Марії добре ставилися на роботі, тато і брат,щоб Марія захистила швидко і безкоштовно кандидатську дисертацію,отримала недороге,своє житло у Львові.Щоб у Марії зявився справжній щирий друг, щоб Марія знайшла доброго хлопця (не розлученого,тобто не шлюбного) і добрий шлюб.Щоб Степан і Марія перестали курити і пити.Щоб життя Марії налагодилося і за душевний спокій Марії.

 6. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за здоров”я та одужання важкохворого Андрія(рак 4ст). З вірою та надією у нашого милосердного Господа, молимось всією родиною, просимо прощення гріхів та чудо-зцілення для Андрія. Дякую!

Написать комментарий: "Блок 116"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов