Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 114

 1. Людмила. Слава Ісусу Христу! В моєї дочки Ольги виявлено онкозахворювання молочної залози. Попереду лікування. Я, її мама Людмила, благаю Вас Отче, Олег помолитись за її зцілення. Я молюсь сама і прошу Вас допомогти своїми молитвами за видужання. Вірю, що Господь змилосердиться над нами. Дякую. Нехай Бог Вас благословить!
 2. Христина. Христос народився! Отче, слізно прошу Вашої молитви за звільнення Христини від панічних страхів, великої тривоги, зцілення психіки, розуму, думок, за мир і спокій в її душі. Щиро дякую, хай Бог Вас благословить!
 3. марія. Христос народився! Отче Олеже прошу молитви за зцілення марії від сколіозу. Щиро дякую
 4. Антоніна. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже допоможіть , благаю, мені молитвою…не розумію , свого стану, здоров’я.. дуже боюсь лікарів, ще з дитинства, не можу пересилити свій страх…Дякую Вам!Антоніна…
 5. Іванка. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу помолитися за моє та чоловіка здоров’я, щоб Бог послав нам діточок і щасливе сімейне життя.
 6. Олена. Слава Богу! Прошу помолитися за донечку,яка у мене під серцем,їй пророкують важкий діагноз,зі страхом,вірою і надією чекаємо результатів досліджень.
 7. Ксенія. Слава Ісусу Христу! З Різдвом Вас- Отче Олеже! Міцного здоров’я, благополучія та всіх земних благ! Прошу Вас помолитися за здоров’я моєї матусі – раби Божої Раїси, діагноз невтишний – рак 4 стадії підшлункової залози, але я вірю , що Ваша молитва допоможе їй! Спасі Вас Господі!
 8. Наталя. Христос Раждається!Отче Олеже прошу про вашу молитву за оздоровлення мого батька Олега,який  зараз у важкому стані після лікування онкологічної хвороби.Ми у відчаї.Немаємо до кого більше вдатись з безліччю наших проблем окрім Милосердного Господа.Дякую!
 9. Софія. Отче, прошу молитви за Ірину Кушнір, яка страждає на рак. А також за її навернення та пізнання Господа. Вона підсвідомо Його шукає, але розумово відкидає. Щиро вдячна!
 10. Оксана. Христос Рождається ! Отче Олеже, прошу помолитись за мене рабу Божу Оксану, щоб нормалізувалась моя температура , щоб нарешті позбулась цього субфебрилітету , щоб щасливо вийшла заміж і народила здоровеньку дитину . Дуже вам дякую .
 11. людмила. Слава Богу! Прошу помоліться за мою свекруху! Вона має рак по гінекологіі’, проходить хімію просто щоб призупинити процес на деякий час! Операція вже не поможе, тож одна надія на Бога і на Вас! Ми з чоловіком дуже просимо Вас помолитися! Дякуємо!
 12. Мар”яна. Христос Народився! Пишу ще раз Вам о. Олег, мою маму звати Орися і в неї виявили рак…благаю Вас помоліться за неї, бо тільки спільна молитва може врятувати її. будь ласка…
 13. Світлана. Христос народився.Отче Олег помоліться за хвору Світлану одна надія на Бога.
 14. Наталія. Христос Народився! Отче будь ласка помоліться за мого важкохворого батька Миколу в якого не працюють нирки, щоб Бог зміцнив його здоровя, сили ! Дуже дякую Вам!
 15. Мар”яна. Христос Народився! Мене звати Мар”яна. Мою маму Орися і в неї виявили рак. Отче Олег благаю Вас помолитися за неї.
 16. Іванна. Христос Народився! Отче Олег у мене прохання про молитву за важко хвору Орисю є підозра на рак! Щиро дякую! Судова Вишня.
 17. Анна. Слава Ісусу Христу.Отче Олег прошу Вас помолитися за моє сцілення щоб вилікувати шум в голові шийний остехондроз і вилікувати сичовий міхур.Щиро вдячна.
 18. Інна. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу Вас помолитися за зцілення Надії від раку сечового міхура і метастазів в легенях і в нозі. Щиро вдячна.
 19. MARIA. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА МОЛИТВИ ЗА ОНКОЛОГІЧНУ ХВОРУ НАТАЛІЮ,за ВИЗВОЛЕННЯ ВІД ПИЯЦТВА БОГДАНА,ЗА ЩАСЛИВІ РОДИ ТЕТЯНИ.ДЯКУЮ.ЛЬВІВ-яворів
 20. марія. Христос народився! Отче Олеже прошу молитви зазцілення марії від сколіозу. щиродякую

Написать комментарий: "Блок 114"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов