Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 56

 1. володимир. Христос Воскрес! Мене звати Володимир помоліться будь-ласка за звільнення мене від гріхів роду.Дякую
 2. Світлана. Христос Воскрес! Отче Олеже прошу молитви за щасливу долю
 3. Олена. Христос Воскрес! О. Олеже, помоліться, будь ласка, за те, щоб я знайшла хорошу роботу, або, реалізувала себе у бізнесі, якщо на те є воля Божа. Прошу молитви за всіх моїх рідних і близьких.
 4. Мирослава. Христос Воскрес, дуже вас прошу помоліться за мого брата Станіслава, який зійшов з правильної дороги і став неадекватним, але таким не був. Дякую.
 5. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! о. Олеже Помоліться будь-ласка за мого брата Ярослава, за звільнення його від пияцтва та навернення до Бога. Дуже дякую.
 6. Галина. Галина. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу Вашої молитви за здоров’я Ярослави, Стефанії серце, в голові шумить і не може ходити, за здоров’я і благословення Оксани і Михайла дитиною, за успішне завершення навчання Галини, за навернення Аята до Християнства. Щиро дякую.
 7. Оксана м.Львів. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Отче Олеже, щиро прошу Вашої молитви за зміцнення, чи то відновлення нашої сім’ї. Ми одружені сім років, маємо шестирічного сина. Життя складалося досить добре: ми не маємо статків,-але є де жити і що їсти і стосунки між нами були, не ідеальні, але добрі. Та одного разу у чоловіка виникли проблеми, він довго думав у чому ж причина. І врешті вирішив: що я є організатором всіх інтриг, що плетуться навколо нього. І зараз готується до розлучення, бо вважає, що це єдиний спосіб налагодити його справи. Мої аргументи на захист і слухати не хоче, каже що не вірить моєму жодному слову. Хоча я не бачу підстав для цього і більше того я уявлення не маю, які саме проблеми спіткали його. Я прошу Вас помолитися за його прозріння, нехай він знайде правду, подолає свою гординю і повернеться обличчям до нашої сім’ї. Щиро дякую за Вашу молитву!
 8. Віра. Львів. Христос Воскрес! Прошу о. Олега про молитви за Ірину та її неповнолітню дочку. Ірині на цьому тижні мають робити операцію (онкологія). Щоб операція пройшла успішно, щоб її важкий фінансовий стан не був перешкодою для виконання операції, щоб попались кваліфіковані і милосердні медпрацівники і інші небайдужі. Щоб можливим було виздоровлення дочки-інваліда (захворювання нирок). Господи поможи їм перебороти ці труднощі молитвами о. Олега. Наперед вдячна за молитви.
 9. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! Отче Олеже дуже прошу Вас помоліться будь – ласка за мою тітку Мирославу, за її оздоровлення, в неї цукровий діабет і верикоз, мають робити операцію на нозі. А також за звільнення її від фінансової заборгованості. Дуже дуже дякую.
 10. Олена Тернопіль. Христос Воскрес! Отець Олег, помоліться, будь ласка, до Господа, щоб дав мені ласку знайти хорошу роботу. Велике Вам дякую і Богу, а також Матінці Нашій Небесній, яка неодмінно врятує Україну і наш народ від усіх потрясінь, коли, здається, що сил нема уже терпіти!!!
 11. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Воскрес! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і допоможе.
 12. Анна. Христос Воскрес!о.Олеже, потребую вашої допомоги і щирої молитви, щоб Бог подарував мені доброго чоловіка, створити сім’ю. Бо вже багато часу не складається особисте життя.Дякую за допомогу і молитви!
 13. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! Дякую отче Олеже дякую за ваші щирі молитви і прошу помоліться будь-ласка за мою сусідку Олю, за навернення її до Бога, бо займається ворожбою. Дуже дякую.
 14. Оксана, м. Львів. Помоліться за моє одруження з Ігорем.
 15. Надія. ХРИСТОС ВОСКРЕС ! ОТЧЕ ОЛЕЖЕ, ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЮ ДОНЕЧКУ ОЛЮ – ЩОБ БОГ ПОДАРУВАВ ЇЙ ЩАСТЯ МАТЕРИНСТВА. СТАН ЗДОРОВ”Я НЕ ДАЄ МОЖЛИВОСТІ ЗАВАГІТНІТИ – У НЕЇ НЕПРОХІДНІСТЬ МАТКОВИХ ТРУБ І ПОЛІКІСТОЗ ЯЙНИКІВ . ЛІКАРІ ПРОПОНУЮТЬ ЛИШЕ ШТУЧНЕ ЗАПЛІДНЕННЯ (ЕКЗ). ВІРЮ, ЩО ГОСПОДЬ ПОЧУЄ ВАС І ОБДАРУЄ НАШУ РОДИНУ ВЕЛИКИМ ЩАСТЯМ НАРОДЖЕННЯ ДІТОЧОК! УКЛІН ВАМ І НАША ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ! МОЛИМОСЬ РАЗОМ З ВАМИ І СПОДІВАЄМОСЬ НА ДИВО . м.ЛЬВІВ
 16. Леся. Христос Воскрес!Прошу молитви о.Олег,бо повторний аналiз в мене показав знову зависокий цукор в кровi(вагiтна).Дякую дуже
 17. ірина. Христос Воскрес! Отче Олег дуже прошу помоліться за мого тата Романа, у нього рак 4 стадія, пішли метастази на лімфовузли.Надія лиш на молитви.Дякую
 18. Ольга. Отче Олег, помоліться будь ласка за брата, щоб він влаштував своє сімейне життя)
 19. Olja. Слава Ісусу Христу! Я зараз в декреті моєму синочкові 6 місяців. Всю мою вагітність мені в голову лізли всіякі жахливі думки про все що я бачила чи чула. Звичайно я думала що після народження дитини все пройде але чомусь не проходить. Почуваюся духовно бідною. Допоможіть будь-ласка.
 20. Olja. Слава Ісусу Христу! Я зараз в декреті моєму синочок 6 місяців. Всю мою вагітність в голову лізли всіякі жахливі думки про все що я бачила чи чула. Звичайно я думала що після народження дитини все пройдеале чомусь непроходить . Почуваюсь духовно бідною.якщо можна то порадьте шось будьласка.

Написать комментарий: "Блок 56"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов