Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 101

 1. Тетяна. Слава Ісусу Христу! о.Олеже дуже прошу помолитись за одужання племінника Остапчика (15 років).Дякую за молитви.
 2. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу щирої молитви за зцілення мого тата Миколу, який потрапив в аварію і зараз у важкому стані. Дякую! Хай Бог благословить!
 3. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу, отче, молитви за нашу сім”ю. Вже 12 років живемо і немаємо дітей. Щиро дякуємо за Ваші молитви.
  Тетяна, Андрій
 4. галина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за повне одужання моєї мами Надії. Минулого року вона перенесла 3 операції, пройшла хіміотерапію. Все здавалось нагагодилось. Так цього року у лютому показники погіршились, в травні пройшла 1 курс “хімії”, гемаглобін впав – що не дає змогу продовжувати лікування. Вона сильно занепала духом. Дякую, отче,за підримку.
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу! Мене звати Ірина,Прошу Вас Отче: помоліться за мою донечку Марію, вона іде в 1-й клас ,щоб Наука їй легко вдавалася.
 6. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу.Отче прошу Вас помолитися за оздоровлення Петра вiд простатиту. Одна надiя на Вас i Господа Бога. Щиро вдячна.
 7. Леся. Слава Ісусу Христу! Прошу помоліться,будь-ласка, отче Олеже,за зцілення моє від страху (який недає мені вийти між люди), тривоги та депресії яка перетворює моє життя на муку. в даний час я вагітна всі страхи та депресія мучать мене.прошу про Вашу молитву та зцілення.(бо іншої допомоги мені не знайти)
 8. Леся. Слава Iсусу Христу! Прошу ще дуже молитви за Орисю,зцлення ii вiд грибка нiгтiв, дуже багато рокiв це,щоб обiйтись без таблеток,бо вони шкiдливi i дорогi.Дякую!
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу помоліться,будь-ласка, отче Олеже,за зцілення хребта Галини,витратила купу грошей в тому числі і позичених на лікування,нічого не допомагає, має страшний біль,неможе собі їсти навіть зварити…Також за зцілення хребта Орисі,Андрія(7 зрушень) і Лесі- в обидвох видно деформацію,і Анастасію(хребет,одна нога була коротша).Таке може зцілити лише Господь.Дякую,отче,за Вашу працю!!!
 10. Анна. СІХ.Прошу про молитву щоб віднайшлась Галина. За Божу Волю що до мого покликання подружжя.щоб Назар зрозумів свое серце.перебуваючи в Божій Мудрості.дякую.
 11. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу. Отче помолiться будь ласка за оздоровлення Петра(турбуе бiль внизу живота). За здоров’я Максима,Вiкторii,Арсенiя. Збереження нашоi сiм’i, взаеморозумiння, любов i благополуччя. Щиро дякуемо.
 12. Марія. Слава Ісусу Христу! Мене звати Марія. Ми з чоловіком живемо в Німеччині. Дуже точний аналіз показав 99% вроджених вад у дитини ( на хромосомному рівні) і також по узд є відхилення. Просимо про молитву за зцілення дитини і щасливе народження здорової дитинки! Про сильну віру і спокій для батьків і свідчити про чудо! Дитина має народитися в першій половині грудня.
  Віктор і Марія
  Дякуємо!
 13. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Святий Отче помоліться будь ласка за мого чоловіка Леоніда, за навернення його в сім”ю, за взаєморозуміння між нами, щоб він став прихильним до мене, щоб наша родина не розлучилася. Щоб ми жили в мирі, злагоді та любові один до одного, до наших діток, рідних близьких, до Ісуса Христа та всіх Святих. Наперед дякую! Хай Господь благословить Вас!
 14. Тетяна. Отче, прошу також помоліться за упокій свекра Віктора, нехай спочиває з миром і дозволить бути мені з чоловіком разом, виховувати наших дітей та жити в мирі і злагоді. Дякую за Вашу молитву.
 15. ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за онкохворого Павла.
 16. марія. слава Ісусу Христу! Прошу про молитву для хворого Івана. щиро дякую!
 17. Алла. Слава Ісусу Христу. Святий Отче помоліться будь ласка за мого чоловіка Миколу, за навернення його в сім”ю. Помоліться будь ласка за нашу сім”ю, за взаєморозуміння між нами, щоб він став прихильним до мене, поважав та довіряв, щоб наша родина не розлучилася. Щоб ми жили в мирі, спокої та любові один до одного та до Ісуса Христа та всіх Святих. Дякую! Хай Господь благословити Вас!
 18. Тарас. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за онкохворого Петра.Дякую вам!
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег , щиро прошу Вас помолитись за моє виздоровлення, щоб нормалізувалась температура. Щоб я вийшла заміж і щасливо народила дитинку. Дуже вам дякую.
 20. Cвітлана. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоров”я моїх дітей Яни-Катерини, Вадима-Петра і Дениса-Павла і за мене, Світлану, бо сама виховую 3-х дітей та за нашу щасливу долю.

(2) Комментариев к: "Блок 101"

 1. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, прошу також помоліться за здоров’я Стефаніі, Ярослави, Галини, Айата. За вирішення земельних проблем з сусідами. За здоров’я, щасливу долю і Боже Благословення для новонародженного Андрія. Дуже вам дякую.

 2. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за здоров’я Оксани, за зцілення від кисти, фіброми, нирок і від позбавлення зайвої ваги, за благословення Оксани та Михайла дитинкою. Щиро дякуємо за Ваші молитви.

Написать комментарий: "Блок 101"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов