Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 102

 1. Роксолана. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за зцілення мого батька Ігора.
 2. Олександра Лосюк. Слава Ісусу Христу!Отче прошу помолитись за здоров”я моїх внучок Катерини і Анастасії які вже більше місяця кашляють,Дякую Вам і нехай Господь вислухає Ваші молитви.
 3. Inna. отче Олеже ми багато років у любові і терпінні з моїм Стівеном. втрвтили дитину. помолііться щоб ми з моїм коханим Стівеном одружилися і Бог дав нам дитинку Будь ласка!
 4. Inna. Отче Олеже благаю помоліться щоб мій син Ілля позбувся залежності від спортивних ставок шоб його серце і розум очистились бо він виносить речі з дому
 5. Оксана. Отче прошу помолитись за мене Оксану, щоб нормалізувалась температура і вилікувалось горло . Дуже дякую
 6. галя. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за одоровлення моєї мами Надії. Дуже дякую.
 7. Галина. Слава Ісусу Христу.Прошу Отче Вашої молитви за здоровя моїх дітей – доньки Андріани, щоб вилікувала шлунок та сина Романа, щоб виправив зір на лівому оці. ДЯКУЮ.
 8. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу.Отче, помолiться прошу Вас, за те щоб Петро вiдпустив минуле, нiколи не згадував. Навернувся в сiм’ю, жив сьогоденням, цiнував i шанував те що мае. Дякую.
 9. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас отче помоліться за мого сина Романа,2 рочки, в якого проблеми зі слухом, не говорить і майже не чує, щоб Бог зцілив його вушка і він розвивався як всі дітки, щиро Вам вдячна!
 10. Христина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться, будь ласка, за зцілення моєї психіки, звільнення від страхів, тривоги, депресії і повернення до нормального життя! Дякую! Хай Бог Вас береже!
 11. Анастасія. Cлава Ісусу Христу!Помоліться будь-ласка за дівчину Анастасію,за її покращення зору!
 12. Оксана. Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене , щоб Бог послав мені доброго .ю вірного чоловіка, щоб був мир та спокій у родині.
 13. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої допомоги. Поможіть моїй мамі Марії, вона важко хвора. Лікарі виявили 4 стадію раку печінки. Їй 64 роки. Дуже прошу Вас, помоліться за неї. Надіємось і просимо Бога щоб зцілив нашу маму.
 14. Oksana. Доброго дня..Дуже прошу Вашої молитви за мою донечку Олену.Має проблеми останнім часом зі здоров”ям…Буду Вам дуже вдячна!!
 15. Орися. Отець Олег, прошу Вас помоліться за мою внучку, рабу Божу, Тетяну. Їй всього 10 рочків і вчора її збила машина, їй зробили операцію. Вона себе погано почуває, лежить в реанімації дитячої лікарні міста Івано-Франківськ. Нехай Господь дарує їй зцілення, терпіння та сили у боротьбі з хворобою. Дуже прошу Вас. На все воля Божа. Слава Ісусу Христу
 16. Лілія. Львів. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, будь ласка, помоліться за мене, за моє душевне зцілення, зцілення від задухи, болю в серці та подолання страхів. Буду щиро вдячна Вам за поміч! Нехай Господь Бог благословляє Вас і вашу сім’ю!
 17. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за моє душевне зцілення, зцілення від задухи, болю у серці та подолання страхів. Буду щиро вдячна Вам за поміч! Нехай Господь Бог благословляє Вас та вашу сім’ю!
 18. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за моє душевне зцілення, зцілення від задухи, болів у серці та переживань, а також за подолання страхів. Я буду дуже щиро вдячна Вам. І дякую, що Ви допомагаєте людям, дай Боже Вам і вашій сім’ї міцного здоров’я та щастя!
 19. Іван. Слава Ісусу Христу. Святий Отче помоліться будь ласка за мою дружину Ірину, яка дуже хвора
 20. Люба. Слава Ісусу Христу! Я вдихнула концентровані пари дуже сильного мутагену. Мені дуже страшно, хочу жити і надалі фізично повноцінним життям. Благаю Вас, помоліться за мене!

(4) Комментариев к: "Блок 102"

 1. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег дуже вас прошу помолитися за моє здоров’я і зцілення. У мене підозрюють неспецифічний виразковий коліт, але сьогодні ше здавала аналізи щоб підтвердити або заперечити, я дуже вас прошу помоліться будь- ласка щоб це не підтвердилось, щоб Господь Ісус Христос за вашими молитвами відвернув від мене цю недугу і зцілив мене! Щиро дякую вам за ваші молитви! Хай Вас Бог Благословить! Я буду безмежно вдячна вам і Господу нашому Ісусу Христу за вислухану молитву.

 2. оксана пишет:

  Отче, прошу вашої молитви про зцілення та оздоровлення Ярослава від тяжкої недуги за проханням його мами Марії.Слава Ісусу Христу!

 3. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег,- будь- ласка помоліться за зцілення, оздоровлення мого тата Богдана! завтра мають робити операцію ставити дренаж на печінці! Нехай все мине під Божим благословенням! Дякую отче!

 4. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу, о.Олег помоліться за мого чоловіка Григорія, який не може знайти роботу і запиває через це вже 8 днів пє кожен день.І за його здоров’я (Гастрит, пієлонефрит, спина болить, тиск високий, від маленької ранки,просто царапини в нього робиться велика рана,яка довго гниє і не заживає)Прошу помоліться, Буду щиро вдячна Вам за поміч! Нехай Господь Бог благословляє Вас та даруює радість.

Написать комментарий: "Блок 102"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов