Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 36

 1. Світлана. Слава Ісусу Христу! о. Олеже, прошу Вас помолитися за мою трьохрічну донечку Вікторію у неї проблема з жовчним. Нехай Бог береже Вас, щоб Ви надалі допомагали нам.
 2. оксана. Слава Ісусу Христу,О.Олег.Помоліться будь-ласка за мою сімю:чоловіка Ярослава,синочка Дмитра,та моє – Оксани, а також за наших сусідів.Бо ми потерпаємо від нечистої сили,яка водиться у нашому будинку.Дуже просимо допоможіть нам бо вже не вистачає сил боротися з цим,падаємо духом,зливаємо воски,щоб жити і не бачимо виходу.Дякую.Оксана.
 3. Яна. Здравствуйте! Пожалуйста, о. Олег помолитесь за Яну и Игоря, чтобы мы создали крепкую семью и Бог благославил нас детками. Что б не преблизилось никакое зло, мы очень стараемся противостоять, но постоянно угрозы колдовством и проблемами. Через это все пытаемся идти дальше, пожалуйста помогите. Большое спасибо. Искренне верю что Бог сильнее всего этого!!!!
 4. Яна. Прошу еще помолиться за Елену. Чтобы к ней пришёл страх Божий, за то что она делает и говорит. Пусть её Бог благославит на добрые дела! Большое спасибо
 5. Олексій. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже.Просимо Вашої молитви за наше зцілення і Вашого здоровя на довгі роки життя.У нас в сімї дуже зараз хворий мій тесть Мирослав 1939 року народження має обширний інсульт. Моя дружина Галина має дві спинні грижі у мене також дуже суглоб правої ноги болить.Просимо Вашої молитви за нас грішних.Дуже будемо Вам вдячні.
 6. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Галина, Дрогобич. Дуже прошу про молитву за зцілення від псоріазу. Хворію з дитинства і зараз змушена ховатись вдома. Дякую!
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вас помолитися за мене — за дар материнства. Я не можу завагітніти! Нехай Бог Вас благословляє! Дякую!
 8. Віра. Львів. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, Ви молились за мене про звільнення від безсонниці. Прошу про молитву дальше за звільнення від болі в лівій частині голови і також від безсонниці. Боюсь, щоб не було щось серйозне. Відчуття болю не сильне, але стало виразнішим. І хочу славити Господа за ласки, якими мене наділяв і наділяє. І щоб поміг мені перейти через мої труднощі. Хай Господь дає Вам нагороду на Небі і на землі. Дуже-дуже дякую.
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за здоровя для синочка Маркіяна. і Ірини та Ореста. Дякую.
 10. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за оздоровлення донечки Анни- Тетяни. Дякую
 11. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу помолитись за Орисю,хребтова грижа,понижений тиск,важкий перебiг клiмаксу (або такi ж симптоми бувають вiд збоїв в роботi щитовидки)Дякую Вам дуже!
 12. надія. Просимо про молитву за здоровя Нестора у якого дуже тяжка ситуація Висловлюємо вдячність за молитву і віримо в чудо зцілення
 13. надія. Прошу отця про молитву для тіла і душі Всіх Вам благ Отче
 14. світлана. Слава Ісусу Христу.Прошу про молитву за Івана і Світлану щобГосподь дарував нам діток.Щиро Вам дякуємо
 15. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, Ваші щирі молитви творять чудеса! Я теж потребую Вашої допомоги. Дуже прошу помолитися за моє зцілення від хвороби грудей. Надіюся на Ваші молитви. Нехай Вас береже Господь! Дякую.
 16. Оксана. Слава Ісусу Христу. Після розлучення з чоловіком не можу влаштувати особисте життя .Діти повиростали а я одна Прошу про молитву на доброго чоловіка та повторне заміжжя.Щиро Вам дякую.
 17. Оксана, м.Львів. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитися за повернення в сімю чоловіка Андрія. Щиро дякую і надіюсь на вашу допомогу.
 18. Андрій. Слава Ісусу Христу! Будь ласка помоліться за мене. Мене мучи страх.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу про молитву за мене і мого чоловіка Олексія, щоб Господь обдарував нас потомством, допоміг з хорошою роботою чоловіку в Івано-Франківську. Щиро дякую і надіюсь на вашу допомогу.
 20. Ірина. Слава Іусу Христу! Прошу отця Олега помолитись за оздоровлення Максимка. Йому скоро 6 років, але він говорить, як дворічний, а ще у нього алергія. Просимо у Бага прощення за наші гріхи і Вашого, отче Олег, посередництва перед Богом за оздоровлення духовне і фізичне. Нехай Господь додасть Вам сили і Дарів Духа Сятого! Дякуємо. Слава Ісусу Христу!

Написать комментарий: "Блок 36"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов