Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 148

 1. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу за молитву за здоров, я , врозумлення і сім’ю Костянтина
 2. Аліна. Слава Ісусу Христу отче помоліться за тата в нього рак 4 стадії ми його дуже любимо і не хочемо втрачати він ще дуже молодий лише 50років
 3. Марія. Слава Ісусу Христу.Отче Щиро просимо молитви за оздоровлення і зцілення за найріднішу мамочку Ольгу рак прямої кишки з метастазами в печінці, лікарі безсилі.Одна надія на Господа.
 4. Мария. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться щасливе одруження і щасливу долю мого брата Андрiя.Щоб вiн зустрів хорошу дiвчину з яко б створював міцну сім’ю. Ніяк не складається життя. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Ірина. Слава Господу! Отче слізно прошу про вашу молитву за зцілення раба Божого Іллі від меланоми стравоходу із метастазами.Дякую.Божого благословення.
 6. Віта. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,моя дочка дуже боїться
  як мені з Вами зв*язатися щоб ви на неї подивилися бо одна надія на Вас.
 7. Василь. Слава Ісусу Христу!Отче помоліться за зцілення та здоров’я мого батька Василя в нього рак шлунка і вже пішли метастази на печінку.
 8. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я дуже прошу Вас помолитися за мою онкохвору маму Марію, за успішне проведення завтрашньої операції. Я вірю,що Бог нам допоможе. Дякую вам щиро, за молитви. Благослови Вас Господи!
 9. Аліна. Слава Ісусу Христу!
  Отче,я прошу щоб ви помолились за мою бабусю,єдине що хочу щоб вона була здорова.Її турбують страшні болі так як пішли метастази в кістки.Підкажіть яку молитву читати,всі надії лише на Бога.
 10. Ліля. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за Володимира хворого. За одужання та зцілення
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас прошу, помоліться за моє одруження. Щоб я Зустріла хорошого чоловіка, з яким створила сім’ю. Дуже Дякую. Благослови Вас Господи.
 12. Надія. Слава Ісуса Христа.О.Олег,дуже прошу помолитися за мене Надію.Величезна апатія до життя, нав’язлива погані думки,роблю одне а в голові керує зовсім друге і дужепогане.в мене прекрасний чоловік і дві зовсім ще маленькі донечки (3 рочки Софійка і Христинка 6 мусяців)не бачу радості ні в дітях ні в сім’ї,з великим трудом виконую роботу.на всіх дратуюсь,особливо на дітей.це стає вже немтерпно,хоча і розумію що не права.В голові весь час котиться думка про те що мені набридло це життя…а ще недавно я була дуже позитивна і життєрадісна людина.
 13. Уляна. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться за оздоровлення моєї мами Оксани, яка онкохвора, дуже Вас прошу….і я (Уляна) також серйозно хворію…Дякую…
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,дуже прошу Вас,помоліться за щасливе одруження моїх дочок, Вікторії,якій уже 31 рік та Валерії,24.Вони не мають пари і доля не складається.А душа материнська і серце болять.Вірю у Ваші молитви і Божу допомогу.Дуже дякую.
 15. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за хвору Ольгу високий цукор, за Ярославу запалення лівого ока, за хвору Стефанію серце,високий тиск. Дуже Вам дякую за молитви.
 16. Алла. Дуже прошу помолитися за зцілення мого сина Миколи, вже понад 3 місяці не заживає на лівому оці повіка то нариває, то гноїться, то нариває, сину 21 рік, а на праве око дуже погано бачить-вроджене. Лікарі 1,5 місяця лікували-без результату.Дякую.Слава Богу за все.І за мене Аллу за позбавлення страху.
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу!
  Отче, прошу Вас милосердно помолитися за зцілення від онкохвороби моєї дорогої мами Лілії. Благаю про Вашу допомогу і допомогу Всесвітнього.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться за моє щасливе одруження і щасливу долю. Щоб я зустріла хорошого хлопця з яким створювала міцну сім’ю. Ніяк не складається життя. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Ірина. Слава Ісусу Хресту! Отче Олег, у мамочки рідненької Лариси рак, 4 стадія. Зараз проходить хіміотерапію. Молю Господа Бога і Вас прошу Отче, моліться за зцілення моєї мами! Вона найрідніша людина в моєму житті, благаю про допомогу Всевишнього!!!
 20. Людмила. Слава Господу нашому Ісусу Христу!Отче, у мого батька діагностували рак підшлункової залози. Традиційна медицина від нас відмовилась. Отче,Олег, прошу від всього серця, помоліться за Володимира, за його зцілення та зцілення всіх важкохворих людей.Щира дяка, земний уклін та Божого Благословення!

Написать комментарий: "Блок 148"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов