Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 83

 1. Наталія. Прошу помолитись за здоров”я онкохворої Христинки, 20 лютого буде проведена складна операція. Дякую.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу! Згадайте, будь-ласка, в молитві моїх подруг Руслану, Світлану, Галину, Оксану і мене (Наталію). Кожна з нас хоче створити християнську сім”ю, виховувати дітей, але наразі не склалось. Можливо через Вашу молитву Господь Бог поблагословить нас. Вірю і надіюсь. Дякую! З Богом!
 3. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за здоровя Маркіяна. Ореста. Ірини. Івана та Надії. Дякую
 4. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Будь ласка, помоліться за мене, за зцілення від страхів і тривог, що мучать мене. Дякую!
 5. Софія. Слава Ісусу. Хресту! Дорогий отче, помоліться за усіх і за мене Софію щоб епілепсія щезла, я дуже мучусь. Дякую
 6. Наталка. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу помоліться будь-ласка за мене, аби Господь Бог звільнив мене від тяги і думки про їжу і солодощі, від переїдання і визивання рвоти. Дуже дякую!
 7. Галина. Слава Ісусу Христу.В мене багато всяких проблем і серйозних і не серйозні. Але Госпоь Бог дуже помагає мені І я вдячна Богу і хочу попросити про молитву подячну за всі ласки Божі для мене раби Божої Галини і мого сина раба Божого Ігоря та його дівчинки раби Божої Людмили.Вдячна щиро.Слава Ісусу Христу.
 8. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за рабу Божу Татьяну, за зцілення її, опухоль під грудью. І щоб успішно пройшла операція 18 лютого, лікар Біляєв Володимир Валентинович.
 9. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Рождаєтся! Дуже прошу помолітся будь ласка за здоров’я моєї похресниці Софійки. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. Нехай всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 10. Сестра. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитися за успішну операцію і зцілення
  від раку моєї сестри Наталі. Щиро дякую!
 11. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Рождаєтся! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я молодої пари яка одружилася Михайло і Оксана. За здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло. За здоров’я Марії, Люби, Ярослава, Люби, Надії, Люби, Лесі, Оксани, Галини, Валентини, Ірини, Наталії, Вадима. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви і усім допоможе.
 12. таня. Отче помолиться за мое здоровя прошу и Дякую щиро.
 13. ірина. Слава Ісусу Христу!!!!!Отче,багато чула про ваші молитви на сцілення душі і тіла…….Помолітся за мене уже два роки мене болить шлунок ніяке лікування не допомагає я в тяжкій депресіі………Дякую вам…..
 14. Наталка. Слава Исусу Христу! Отче Олеже, будь-ласка помолиться за мене аби припинилася жиноча кровотеча, я вже пройшла ликування , а вона знову повторюэться. Також прошу про молитву за р. Б Марию. щоби в неи минула гарячка и щоб була здоровою. Щиро вдячна!
 15. Олександра (київ). Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу вас помолиться за мого синочка Нікіту. Йому 7 місяців і через важкі пологи, у нас атрофія мозку (найважча ступінь) і затримка розвитку. Дитина нічого не вміє, не чуе, не фіксує погляд, не повзає, не сидить, харчуеться через зонд.
  Через те, що дитинка важка, зараз немає можливості приїхати з Киева. Помоліться будь-ласка за зцілення Нікіти. Дуже хочу щоб синок одужав и почав повноцінно розвиватися. Дуже дякую!!!
 16. Сергій. Слава Ісусові Христові!
  Отче Олеже, якщо на те Ваша ласка, помоліться за мене, щоб мені вдалось достойно і як належить християнинові вибратись із безперервно зростаючої боргової ями. Щоб я гідно пройшов це дане Богом випробування.
 17. Тетяна. Христос рождається! Щиро прошу отця Олега помолитися за здоров’я моїх батьків Івана та Марії та бабусі Катерини. Дякую
 18. наталя. О. Олег помоліться за мою дитину Анастасію,дуже часто хворіє.Щиро дякую Вам.
 19. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! В моєї троюрідної сестри трапилась страшна біда: в її донечки виявили злоякісну пухлину в головному мозку. Дитинці не має ще й рочку. Сьогодні мала бути операція, але лікарі відмовились проводити. Кажуть, вона може померти в будь-який момент, там час йде на хвилини. Залишилась тільки надія на Бога. Благаю Вас помолитись за зцілення Діани. Тільки наш Господь може зробити таке чудо
 20. Наталія. Христос Рождається! Отче Олеже, дуже прошу Вас помолитися за оздоровлення моєї мами Олександри: за успішну операцію і реабілітацію, що проходитиме у м.Львові від завтра. Щиро дякую Вам. Хай Вас бог благословить і Вам помагає.

(1) Комментариев к: "Блок 83"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

Написать комментарий: "Блок 83"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов