Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 84

 1. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка за душевне і фізичне зцілення і звільнення раби Божої Олени. За її добру долю і щоб в неї все було гаразд. Дякую.
 2. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вас помолитись до Господа за моє психічне здоров’я. Маю багато страхів, поганих снів, нервуюсь дуже. Вчора 27 лютого ввечері шукала в Інтернеті статті психологів і з Божою допомогою натрапила на запис Вашої “Молитви за духовне і фізичне оздоровлення”. Через Інтернет слухала її. Руки німіли, затерпали і повторювати молитву було тяжко але я продовжувала. Прийшов до мене спокій, думки стали чіткішими. Боюся щоб не припинилося а продовжувалося моє оздоровлення до кінця. Молюся, хочу приїхати на молитву особисто. Прошу Вас отче помолитись за мене. Дякую Вам за записи молитов, які можна слухати. Хай Господь Вас береже і у всьому допоможе.
 3. Орест. Слава Ісусові Христові!
  Отче Олеже, помоліться будь-ласка за мене, щоб мені вдалось достойно і як належить християнинові вибратись із безперервно зростаючої боргової ями. Щоб я гідно пройшов це дане Богом випробування.
 4. Надія. Слава Iсусу Христу!Помолiться будь-ласка за Боже благословення,здоров’я,зцiлення моiх рiдних, мене,за вихiд з боргiв.Дякую!
 5. надя. Слава Ісусу Христу!Отче багато читала про ваші зцілення і молитви.Помоліть за мене,щоб вийшла заміж,так хочеться сім’ї,за мою сестричку щоб змогла завагітніти,3р.вже в шлюбі і невиходить.І за всіх людей.Дякую Вам.
 6. Марія. Слава Ісусу Христу, В моєі сестри Люби видалена грудь пішли метастази в печінку, Отче Олег дуже дуже прошу Вашоі молитви на іі зцілення,
 7. Дарія. Слава Ісусу Христу!
  Отче, помоліться за мою бабусю Ганну, у неї 4 стадія раку печінки, лікарі поставили на ній крапку. Зараз у важкому стані…Благаю вас, надія на вас. Нехай береже вас Господь!Ви робите дуже благодійну справу.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу,політься будь-ласка за здоров’я Миколки( 7 міс),просила Вас раніше за очищення шкіри(діатез),тепер діти захворіли кашель,нежить,температура,і сказали,що у синочка може бути астма(діатез з тим пов’язаний),дали інгалятор,дитина гірше дихає,температурив,але діатез раптово пропав,майже,-хвала Богові!Прошу,моліться!!!Дякую!!!
 9. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Ми з м. Хмельницького отче Олеже дуже Вас благаю помолитися за здоров’я мого синочка Миколи. Йому 7 років злякавшись почав дуже сильно заікатися. Хоча до цього щебетав як пташечка. Благаю Вас про молитву за зцілення мого синочка.А також хочу попросити про ПОСТІЙНУ БОЖУ ОПІКУ молитвою та за здоров’я Людмили, Ірини, Віктора, Дмитра, Тетяни. Щиро дякую Вам.
 10. Іванна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви про добру жіночу долю і заміжжя! Іванна.
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу вас отче: помоліться за мене Ірину Мою дочку Марію,і за навернення до сім”ї чоловіка Олександра, який нас відрікся,дитина дуже хоче тата, дуже Вас прошу!
 12. Віра. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу, отче, помолитися за мене , Віру, у мене хвороба алопеція, вже 2 роки я ходжу без волосся, вій, брів, і ніхто з лікарів не може мені допомогти, ще й поширилася ерозія шийки матки, одна надія на Господа Бога. Дочка Анастасія має великий страх ходити в туалет, бо мала запор і боїться тої болі. Нічим не можу її заставити і це велика проблема. В чоловіка Ігоря великі фінансові борги і з ним постійно трапляються всякі нещастя і невезіння. Отче, нам дуже потрібна ваша допомога у молитві за нашу сімю! Хай Вас Бог Благословить!
 13. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже,отче,помоліться за Боже благословення,опіку,за здоров’я Орисі,Анни,Анночки(температурить,кашель…),Настю,Миколки(за зцілення шкіри!), Андрія (серце), за вирішення всіх проблем,особливо фінансових.Дякую щиро,дай Вам Боже Здоров’я!
 14. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу помолитися за зцілення мене, Наталії, від усіх хвороб, щоб у мене не було запалення яєчників. Щиро дякую Вам за Ваші молитви!
 15. НАТАЛЯ. ПРОШУ МОЛИТВУ І БЛАГОСЛОВЕННЯ РАБІВ; ЯРОСЛАВА, РОМАНА, РОМАНА, МИХАЙЛА, І МАЛЕНЬКОЇ СОФІЙКИ.
 16. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за спасіння, здоров’я та ласку Божу до Дмитра та його побратимів, що перебувають в оточенні під Дебальцево.
 17. Леся. Слава Iсусу Христу!Помолiться будь-ласка за Боже благословення,здоров’я,зцiлення моiх рiдних, мене,за вихiд з боргiв.Дякую!
 18. Леся. Слава Iсусу Христу!Отець Олег,помолiться прошу Вас за здоров’я Андрiйка,пухлина мозку,будуть оперувати в Киевi,дякую велике!!!
 19. Андріяна. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь-ласка за здоров’я Артура в нього дуже важка хвороба на лікування якої потрібно понад 200 тис.дол. Таких грошей ми не в змозі знайти бо + в нього обмаль часу. Лише Боже чудо зможе його вилікувати.
 20. Олександр. Слава Ісусу Христу! отче Олеже дуже Вас сильно прошу помолитися за мого синочка,Михайла щоб Господь Бог визволив його від епілепсії,оздоровив йому мозок та почав розвиватися.Дуже Вам вдячний!.одна віра на Бога і на Вас Отче.

Написать комментарий: "Блок 84"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов