Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 59

 1. Надія. Слава Ісусу Христу!о.Олег,прошу вас про молитву за оздоровлення і зцілення мого сина Степана(7,5 років).В нього дуже часті ангіни. Проблеми із лімфовузлами. Дякую!
 2. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитися за здоров’я і оздоровлення мого чоловіка Руслана та за проведення успішної операції 3 червня. В нього була меланома, потім метастаз в лімфовузли, а тепер знову мають видаляти лімфовузли. Прийняв 3 курси хіміотерапії. Надіємося, що аналізи після операції будуть добрі. Дякую.
 3. христина. Слава Ісусу Христу, прошу Отче вашої молитви для мого виздоровлення я попала в аварію в мене важкі переломи,гарантій не дають що зможу ходити,мені зробили операцію а зараз піднялась температура дуже погано почуваюсь, лікарі не можуть діагноз поставити.в мене не спокійно на душі,сняться дуже погані сни
 4. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Ярослава, Люби, Лесі, Люби, Наталії, Люби, Надії, Наталії, Вадима, Галини, Валентини, Ірини. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 5. Григорій. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за мою дружину Ольгу за їі навернення до Господа ,зміцнення наших стосунків і за збереження сімї. Дякую!
 6. Анна. Слава Ісусу Христу!прошу Отче Олег вашої молитви для оздоровлення моєї свекрухи Марії яка тяжко хвора має рак 4 ступеня.ми віримо в Бога і молимося щоб Господь сцілив її і віримо що мама буде здорова.помоліться будь ласка з нашу маму. Дуже вам дякуємо!здоров’я Вам!
 7. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,знову потребуємо Вашої молитви дитина моя закінчує пити антибіотики,а кашель не проходить,ще й висипка появилась(Настя),в другої (Анна)було покращення з ферротином в крові,потім знизився і от майже три місяці приймали залізо,а він не тільки не піднявся а впав до дуже низького рівня,трошки вищого за смертельний,дуже зле їсть через це,а від ліків страшні закрепи…В мене знов появився високий цукор в крові,і завтра нам мають дати відповідь чи дадуть кредит,це єдиний шанс зараз вибратися з тої фінансової пропасті в якій опинились,хоч би передчасно не родити через все це і щоб дитинка була здорова.ДЯКУЮ!
 8. Андрій. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за хвору маму (Марія) місто Відень…Дуже дякую…
 9. ХРИСТИНА. слава ісусу христу,о. олеже прошу вас помоліться,випросіть бога,що знайшли убивців мого знайомого… 2червня ,в ночі убили,нелюди чоловіка..зайшли о другі годині ночі,звязали сімю ,били всіх у хаті…дитина маленька народилася у них…вимагали гроші..дуже сильно знущалися над чоловіком,від тяжких побоїв він помер..жінка чула як він просився щоб не вбивали..серце розривається,від почутого,вбили добру людину..не хай з вашими молитвами,зможуть знайти тих не людей,щоб більше не привезти до таких бідей..я просто благаю,допоможіть..
 10. Вікторія. Слава Ісусу Христу!! О.Олег дужк Вас прошу помоліться за раба Божого Романа. У якого виявили рак лімфоми. Дуже Вас прошу помоліться. І скажіть молитві які молити. Будь ласка. Вся надія на Бога!
 11. Олена з м.Рівного. Слава Ісусу Христу!Отче,дуже потребуємо Вашої молитви. Просимо в Бога подарувати нам дитинку вже 3 роки. До тогож великі фінансові проблеми, ситуація чим раз ускладнюється,бізнес розвалюється, судимось за будинок,допоможіть Вашими молитвами. Дякую!
 12. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за все,Вам дякую,що молитесь за нас,в дітей і в мене дещо покращило,а на рахунок кредиту ще прошу молитви,бо ще розглядають і виглядає,що шансів мало…а ситуація в нас тупікова…Дякую
 13. юдмила м.Тернопіль. Слава Ісусу Христу! О.Олег, прошу помоліться за здоров”я моєї мами Лідії, а також за нову, стабільну без поневірянь, роботу для мого чоловіка Віктора. Дуже Вам дякую.
 14. Надія. Отець Олег, дуже прошу помолитися за мого тата Володимира. Нещодавно у нього виявили рак легенів 4 стадіі, з метастазами. Прошу про допомогу – заступництво перед Богом. Дякую. Хай Вас Бог береже.
 15. Надія. Прошу-благаю помолитися за зцілення мого тата Володимира – хворий на рак легенів 4 ступеню з метастазами. Дуже прошу. Дякую.
 16. ганна. Слава Ісусу Христу!Прошу вас помолитися за мою маму Людмилу(48 років),виявили рак легенів,сказали що вже неможуть нічим допомогти,серце розривається від її нестерпних мук. Надія на Бога,дякую,най Бог вас благословляє!
 17. Зоряна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє зцілення від раку. Були метастази в кістки, а тепер ще й в печінку. Ще хочу жити для дитини, батьків, чоловіка. Я розумію, що минуле моє життя привело до хвороби: не розуміла,що насправді була дуже щаслива, впустила у своє серце злобу і заздрість, просила в Бога змін замість того щоб дякувати за те Він дав мені і дає кожної хвилини. Прошу, отче Олег, помоліться за моє зцілення. Хоч лікарі кажуть, що з такого не виходять, та я все одно вірю: для Бога нема нічого неможливого, Він же створив світ! дякую.
 18. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Будь ласка помоліться за здоров’я хворої Надії і за зцілення від раку. Щиро вдячна. Нехай Вас Бог благословить.
 19. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу вас помолитися за здоров’я хворої Оксани, яка зараз в лікарні в тяжкому стані. Щиро вдячна за вашу молитву.
 20. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас помолитися за здоров’я Андрія і Наталії і зцілення їх від гепатиту. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 59"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов