Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 58

 1. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! Отче Олеже дуже дякую Вам за Ваші молитви і прошу помоліться ще за мене, дуже болить ліва частина голови, а також є тривога. Щиро Вам дякую. Хай Вас Бог благословить.
 2. Наталя. Слава Ісусу Христу, помоліться Отче будь ласка, щоб могла побороти тривоги, за зцілення грудей та радість материнства, дуже дякую
 3. Христина Львівська область. Христос Воскрес! Отче, Олеже, щиро прошу Вас помолитися за зцілення моєї мами Ірини від хвороби. У неї рак молочної залози, пішли метастази в легені і суглоб. Вона приймає хімію. Надіємося і віримо, що Ісус Христос і Пречиста Діва Марія вислухають наші молитви і зцілять мою мамочку. Щиро дякую Вам. Нехай Вас Бог благословить!
 4. Микола. Слава Ісусу Христу! Отець Олег! Благаю, помоліться за зцілення моєї сестри Ольги, у якої виявлено метастазуючий рак, і яка зараз проходить 11 курс хіміотерапії. Попросіть Милосердного Господа, щоб Він поновив її духовні і фізичні сили і послав зцілення. Наша найбільша надія – на Милосердного Бога і Його Святу Церкву. Наперед щиро дякую за молитву.
 5. Леся. Христос Воскрес!Отче Олеже,дуже прошу помолітся за мою донечку Анну-Єлизавету,дуже погано спить,ми вже всі,а особливо вона замучені.Раніше дитина спала в своєму ліжечка,деколи могла перелізти до мене,а так йшла сама лягала в їхній з сестричкою кімнаті.А зараз чим ніч тим гірше,вже перенесли ліжечко коло нас,вона так боїться,так плаче,боїться лягати на ліжечко,каже боюся спати,тільки коло нас заспокоюється.Вдень каже що буде спати сама,а приходить ніч,то страшне,хоч сьогодні і вдень вже казала,що не буде спати в ліжечку.Моліться за неї,отче,благаю,в нас має народитись ще дитинка,незнаю як то вона буде без нас,поки ми будем в лікарні,бо то кесарське,чужа мова,чоловік мусить бути зі мною(дитині3 роки)Дякую вам,вірю Господь нам допоможе!
 6. Анна. Христос воскрес.Помолітся за мого синочка в дитини падає зір часто кашляє часто хворіє.І за всю нашу сімю.
 7. софія. ХРИСТОС ВОСКРЕС!ОТЧЕ, Я ВАС ДУЖЕ ПРОШУ,ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ МАМУ ОЛЬГУ ЗА ОЗДОРОВЛЕННЯ,ГОЛОВНІ БОЛІ НЕ ПРОХОДЯТЬ,ТИСК ДУЖЕ ХВОРА.НАДІЯ ТІЛЬКИ НА БОГА,ОКРІМ НЬОГО ЇЇ НІХТО НЕ ДОПОМОЖЕ….
 8. Леся. Христос Воскрес!Прошу помолитись за здоров’я душевне Галини,i щоб Володимир не пив,за навернення цiеї сiм’ї до Бога.Дякую
 9. віталій. Слава Ісусу Христу.о.Олег поможіть нам з Світланою зберехти нашу сім,ю ,в нас маленька донечка є, а сім’я роспадається, заради Бога прошу благаю вас поможіть, щоб в нашій сім’ї було все добре поможіть.
 10. Люда. Христос Воскрес! О.Олег прошу помолитися за мого знайомого Володимира в нього рак.Дуже дякую.
 11. Людмила. Отче Олег прошу помоліться щоб я знайша роботу (м.Тернопіль) Дякую.
 12. Надія. ВЕЛИКЕ Прохання молитися за зцілення та дар мудрості важко хворого сина Павла від цукрового діабету та його ускладнень , за зцілення важко хворого сина Михайла та відновлення памяті та мозку після двох операцій в 2010 та за нашу сімю Надію, Ігора , ще двох діток Андрія і Григорія, і всіх хто нам помагає. З вдячністю, Надія
 13. Татьяна. Прошу помолитися про мою сестру Наталию. В п ятницю ввечері вона пішла з дому та ще не повернулася. Прошу помолитися,щоб моя сестра повернулася сьогодні додому і щоб ніхто ніколи не міг їй вчинити ніякого зла. Дякую.
 14. Яна. Добрый вечер.Прошу Вас,пожалуйста помолитесь за уважение и понимание в нашей семье. Я такое впечатление стучу в закрытые двери. Бывает все нормально,а бывает просто стена.Большое спасибо.Пусть Бог благословит Вас
 15. Люда. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за вдалу операцію, яка буде 29 травня, та одужання для дівчинки Улянки. Дякую
 16. Леся. Христос Воскрес!Прошу помолитись за Марiю та її новонароджену недоношену донечку.За донечок Анастасiю-Марiю,початок пневмонiї,Анну-Элизавету,страх(дякувати Боговi,i вам за молитви краще вже,сказала чого боїться)за хорошi аналiзи i щоб добре їла;за дитинку,яку ношу,за зцiлення шкiрних проблем у нас,всього,що нам докучае;щоб Господь благословив Андрiя i його роботу,дав йому здоров’я,бо змучений фiзично i морально, великий тягар обовязкiв,проблем,роботи,тяжко i багато працюе,а борги все бiльшi…Нехай буде Божа воля,вiрю,що Бог Вас вислухае!Дякую!
 17. Уляна. Христос Воскрес! Отче, прошу Вас помилитися за мого дідуся Євгена. Сьогодні поставии страшний діагноз рак, лікарі відмовилися від лікування, лише один молодий лікар сказав, що треба використати будь який шанс, призначив хіміотерапію. Проте, шанси рівні нулю, одна надія на Бога та на Його волю. Прошу Вас, помоліться з нього. Наша сімя кине всі сили та вірю з надією на чудо. Господь Бог наша остання надія. Отше, прошу Вас у відчаї – помоліться за важкохворого Євгена. З вдячністю та вірою, Уляна.
 18. Іванна. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас помолитися за сина Олега, щоб Господь Бог помякшив його непокірне серце і вберіг від необдуманих вчинків. Дякую щиро.
 19. Анна. СІХ.Прошу про молитву за сторення родини з Володимиром .щоб за дією духа св.ми зрозуміли саої серця іі були разом для щастя для любові і діток мати.дякую
 20. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,дуже потребуємо молитви,перебуваємо в дуже великих фінансових проблемах,ситуація чим раз ускладнюється,якась повна безвихідь…замкнуте коло,допоможіть благаю,просіть Господа,ми також почнем девятницю.Дякую велике!

(3) Комментариев к: "Блок 58"

 1. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу про молитву за збереження сім’ї Петра та Марії.
  Також за навернення Петра. Щиро вдячна.

 2. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу, прошу вашої молитви за нашу бабцю Стефанію, в неї стався інсульт і паралізувало її, лікарі шансів на одуження не дають, а також за Ірину, щоб щасливо пройшла хімію і більше не потрібно було призначати нових курсів, помоліться будь ласка, щоб вона поборола хворобу і ще за мене отче, щоб розмоктались ущільнення в грудях і нормалізувались гормони. дякую

 3. ірина пишет:

  ірина.Червоноград. Слава Ісусу Христу.Отче Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Романа. У нього рак молочної залози 4 ступеня з метастазами на шкіру,є велика рана яка не заживає.Надія лиш на Бога.Дуже дякую.Нехай благословить Вас Бог.

Написать комментарий: "Блок 58"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов