Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 91

 1. Світлана. Христос Воскрес!Отче Олеже,дуже прошу вас,помоліться за зцілення мого хворого сина Богданчика,в якого ДЦП і епілепсія.Якщо можете,напишіть мені де ви відправляєте Св.Службу Божу,коли можна приїхати.Я із Львівської обл.Дякую.
 2. Ірина. Отче Олеже! Я вас дуже прошу Помоліться за те щоб моя сім”я воз”єдналася Щоб Чоловік Олександр Повернувся до мене Ірини,і доньки Марії.
 3. Ірина. Христос Воскрес! Отче Олеже ! Помоліться за мене Ірину І за здоровя моєї донечки Марії ї за повернення чоловіка Олександра в сім”ю.Дуже прошу Вас! Дякую.
 4. Надія. прошу молитви за свою сім”ю та безцінний дар материнства
 5. Анна. Христос Воскрес.дякую за вислуханi молитви.та прошу як на то Воля Господа много створити християнську родину .для щастя.любовi,продовження людського роду з Назаром.даруй йому дар розумiння свого серця.дякую.спаси Вас Господи
 6. Леся. Христос Воскрес!Отче,прошу дуже Вашої молитви за здоров’я Андрія,бо дуже важко морально і фізично йому,велика напруга,дуже складна і тяжка фінансова ситуація,яка погіршується,великі борги,прошу помоліться,щоб Господь благословив його працю,і щоб нам вибратись з усього цього.Дякую,Господнього благословення для вас!
 7. Наталя. Слава Iсусу Христу! Дуже прошу помолитися за мого важкохворого батька Миколу, вiдмовили нирки! Щиро дякую!
 8. Таня. Христос Воскрес,Отець Олег помоліться за мою дитину, Марічку 3,6 роки у дитини асма, були у лікарні але у ремісію не заходить.Ще попрошу напишіть де відправляєте Службу або,якщо можна номер телефона.Щиро вдячна.
 9. оксана. рохання про молитву за чоловіка Ігора,який є Алкогозалежним. Щиро дякую за молитву!
 10. Соломія. Христос Воскрес! Отче Олеже прошу Вас помоліться за здоров”я і зцілення моєї мами Лесі, яка хворіла гепатитом с і тепер у неї набираться вода, я дуже преживаю і маю великий страх .Дуже дякую, я буду щиро молитись за ВАС.
 11. Андрій. Христос Воскрес!Отче,помоліться будь-ласка за повернення дружини Віри в сімю.Щиро дякую.Здоровя Вам і хай допомагає Вам Господь
 12. Роман. Христос Воскрес! Отче, помоліться за те, щоб Бог допоміг мені вилікувати моє лице від плям і прищів, які вже давно не можуть пройти. Щиро дякую! Здоров’я і благополуччя Вам.
 13. Юлія. Слава Ісусу Христу. Отче прошу помолитись за мене і мою сім’ю. За батька Володимира, щоб зцілився від алкозалежності та навернувся до Бога. За маму Галину, щоб була здорова і кинула палити. А в мене вже давно депресія, весь час тривога і страх смерті, пригнічена і хвороби чіпляються одна за другою, весь час щось болить. Уникаю спілкування з людьми, був період що думала про самогубство, хоча це для мене не є характерним. Почала часто сповідатись і ходити до церкви. Вірю, що Бог почує Ваші молитви і помилує нас.
 14. Марта. Христос Воскрес! Отче Олеже,прошу Вас про молитву на охорону від тяжкої недуги(підозра на розсіяний склероз) моєї 18 річної доньки Анни! Моліться за її видужання!Дякую.
 15. ірина. прохання молитися за мога тата Віталія (алкозалежний) щоб Бог дарував йому покаяння і звільнення від залежності. Дякую
 16. Світлана. Світлана. Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і охоти до навчання, щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 17. Світлана. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.Дуже дякую.
 18. Юрій. Христос Воскрес!прошу Отче Олег вашої молитви для оздоровлення моєї баби Марії яка тяжко хвора , має рак 4 ступеня.ми віримо в Бога і молимося щоб Господь сцілив її, і віримо що баба буде здорова.Помоліться будь ласка за мою бабу . Надіюсь ваша молитва допоможить їй!
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу помолитись за мене,якщо ласка Божа зцілити мене від затинання,я вже довгий час неможу знайти роботу і створити сім’ю.Помоліться за мене Отче!
 20. Люба. Христос Воскрес!Будь-ласка помоліться за оздоровлееня Сергія від алкогольної залежності і навернення до тверезого життя.А також за шасливу вагітність Світлани.Дякую

Написать комментарий: "Блок 91"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов