Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 92

 1. Маряна. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за моє здоровя,за визволення від нервових тривожних розладів. Дякую
 2. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за моє одужання раби Божої Оксани щоб нормалізувалась температура. Дякую
 3. Світлана. ОТЧЕ ОЛЕЖЕ,ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ СВІТЛАНУ, ЩОБ БОГ ДАВ МЕНІ ДОБРОГО ЧОЛОВІКА ЯКИЙ СТАНЕ МЕНІ ОПОРОЮ І ПІДТРИМКОЮ І ДОПОМОЖЕ МЕНІ ВИРОСТИТИ МОЇХ ДІТЕЙ,СВОЄМУ БАТЬКОВІ ВОНИ НЕ ПОТРІБНІ.ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ ЗА ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ.НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ.
 4. Світлана. Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму,щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 5. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.І щоб на моєму шляху зустрічалися тільки хороші люди.І за щасливу долю.Щиро вдячна вам.
 6. Оксана. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу помолитись Вас за здоровя Оксани щоб позбавитись від постійної температури . Дуже дякую
 7. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас про молитовну допомогу. Прошу дуже,помоліться за мого чоловіка, раба Божого Романа. Коли ми одружилися, він був людиною віруючою, але згодом він дуже змінився, знімав зі стіни наші вінчальні образи, став дратівливим, гордим, замкненим у собі, почав зверхньо ставитись до мене і батьків, часто принижує мене, коли бачить, шо я молюся. Сімя майже розвалилася. До того ж, ми останнім часом часто хворіємо. Дуже шкода нашу донечку, яка сильно переживає за такі наші стосунки. Дуже прошу Всемогутнього Бога, аби мій чоловік навернувся до Істинної Віри і аби в домі запанував мир і затишок і дуже прошу Вас, аби допомогли вимолити це у Господа нашого Ісуса Христа!
 8. Олена. Помоліться будь-ласка за те, щоб Господь позбавив мене від одержимості злобою, гнівом, ненавистю, яка не знаю звідки йде, чи від чародіїв чи від диявола. Помоліться будь-ласка, щоб ці почуття назавжди покинули мене. Не хочу гнівати Бога, але не можу стримати себе від ненависті і поганих слів. Допоможіть будь-ласка щоб обіди мої пройшли і я змогла простити тих, хто мені жити не дає. Дякую Ісусу і дякую отцю Олегу. Слава Ісусу Христу.Також вимоліть Господа Бога дати мені мого мужчину для створення сімї. Помоліться про прощення всіх наших грехів вільних і невільних. В імя Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.
 9. Олена. Прошу,отче про молитву за розрішення проблем на роботі та в особистому житті, помоліться щоб на моєму шляху траплялися багато хороших людей і друзів. Прошу за розрішення і виявлення проблем у стосунках з батьками і колегами. Дякую Вам і Всемогутньому Богу.
 10. Олена. Христос Воскрес. Отче, помоліться будь-ласка за визволення і спасіння від злих людей для моєї сімї і для мене. Дякую Вам і Ісусу Христу. Слава Ісусу Христу.
 11. Марія. Христос Воскрес! Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за мого тата Василя, в нього рак шлунку і дуже важка стадія, і лікарі кажуть що йому не довго лишилося….ми всі надіємся лише на чудо від Бога. Щиро дякую
 12. Анна. Слава Ісусу Христу! Отець Олеже, мені вже 29 років і я не можу знайти собі другу половинку. Помоліться, будь ласка, щоб я вийшла заміж і була щаслива у шлюбі. Щиро вдячна Вам!!!
 13. Люба.Отче помоліться за здоровя моєі родини.За вирішення наших проблем з боргами.
 14. Наташа. Прошу дуже помолитись за моє зцілення’: болять груди(раніше була фіброзно-кістозна мастопатія) , а ось декілька місяців тому збільшились лімфоузли і час від часу болять. Дякую за Вашу щиру молитву. Хай Господь береже Вас!
 15. Яна. Здравствуйте! Прошу,Вас помолиться за то чтобы я в ближайшее время забеременела, выносила и родила здорового ребёнка. Я здоровая женщина,но что то все никак.Надежда на Вашу молитву. Сама тоже молюсь как умею. Спасибо Вам большое!!
 16. Яна. Здравствуйте! Хочу Вас поблагодарить за Ваши молитвы!!!Я просила помолиться за то чтобы мы могли создать семью.Слава Богу!Мы росписались!!! Спасибо,низкий поклон!!Теперь все как нужно – мы семья. Ещё просила о молитве, чтоб Бог детками благословил,но пока ещё нет.Прошу Вас помолиться о том чтобы я смогла забеременеть,выносить и родить здорового ребеночка. Я здоровая женщина так что надежды только на Бога. Сама тоже молюсь как могу.Спасибо жду с нетерпением чтобы потом засвидетельствовать.Уверена – Бог может все!!!!
 17. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Воскрес! Дуже прошу отче Олеже помоліться за здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. За здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло. За здоров’я Марії, Михайла, Оксани, Люби, Ярослава, Люби, Софійки, Ірини, Галини, Валентини, Лесі, Люби, Надії, Оксани, Галини, Наталії, Вадима, Олександра. Нехай Всемогучий Господь вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 18. марта. Христос воскрес! Сердечно прошу про молитву за зцілення від гінекологічних хворів і на народження здорової дитинки!
 19. Світлана. Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і охоти до навчання, щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 20. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.Дуже дякую.

Написать комментарий: "Блок 92"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов