Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 63

 1. НАДІЯ. за душевний спокій Олі і Надіі І за наших військових на Сході….Просимо про молитву….

 2. христина. Слава Ісусу Христу,Отче я Вас дуже прошу, помоліться за мого чоловіка Андрія-військовослужбовця,який поїхав на схід боротися за мир,але тут у Івано-Франківську залишилась я з маленькою 5- ти місячною донечкою Мартусею,помоліться будь ласка за нього щоб він як най швидше повернувся додому,до донечки живим і здоровим.Щиро Вас прошу!!!!

 3. христина. Слава Ісусу Христу,Отче щиро вас прошу помоліться за мого чоловіка Андрія- військовослужбовця , який зараз знаходиться на сході,а тут у Івано-Франківську залишилась я та малесенька 5-ти місячна донечка Мартуся,отче помоліться будь ласка щоб мій чоловік як найшвидше повернувся до нас додому живим і здоровим.

 4. марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться за Марію за зцілення від сколіозу

 5. Наталія. Слава Ісусу Христу .Отче Олег. У нас в сімЇ велика проблема. В чоловіка виявили рак плеври .МИ всі молимося про його одужання. Я і Вас щиро прошу ,помоліться будь-ласка і Ви за його одужання. Щиро дякую Вам.

 6. марія. Cлава Ісусу Христу.Отче Олеже мене звати Марія я пишу вам із Португалії.Недавно я була в отпуску на Україні в Івано-Франківську ми з вами зустрічалися на молитві .Ви молилися за мого чоловіка Ігоря він вживає алкоголь (на1місяць).Ви благословляли мене в дорогу до Португалії.Коли я приїхала до Португалії то на мене чекав п”яний чоловік і вже без роботи він сидить.В мене на Україні дві донечки вже багато років ми не разом.Я вас дуже прошу помоліться за мого чоловіка Ігоря за воз”єднання сім”ї я дуже хочу бути зі своїми донечками разом і нікуди більше не їхати від них.Помоліться будь ласка за моє фінансове покращення бо дуже важко я не знаю що робити.ДЯКУЮ.

 7. марія. Слава Ісусу Христу.Я пишу вам із Португалії.Мене звати Марія.Ми з вами недавно зустрічалися в Івано-Франківську в церковці.Ви мене благословляли в дорогу до Португалії.Будь ласка помоліться за мого чоловіка ІГОРЯ який зловживає алкоголь за воз”єднання сім”ї я багато років вже в розлуці із моїми доньками і за фінансове покращення бо дуже все складно з грошами чоловік не працює.ДЯКУЮ.

 8. марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб моя дочка Наталія знайшла собі пару.

 9. Леся. Слава Iсусу Христу!Дуже прошу молитви за здоров’я Анни-Елизавети,низький ферритин в кровi,лiкуеться дитина вже дуже довго,недопомагае,а продовжуе падати 7 од(норма 40-200)!!!ДЯКУЮ ВАМ ЗА МОЛИТВИ!!!

 10. Юра. Слава Ісусу Христу!!! Всечесніший Отче Олеже, помоліться будь-ласка за щасливу операцію, і виздоровлення мого батька Володимира.

 11. Таня. Слава Ісусу Христу . Отче прошу вас помоліться в моєму наміренні щоб налагодились відносини з мамою , бо не можемо ніяк змиритись одна з одною , постійні сварки і образи Прошу вас допоможіть ,нехай буде мир , любов і злагода між нами

 12. Юрій. Дуже прошу помоліться будь ласка за мою дружину Анну, щоб вона вилікувалась від алкогольної залежності, і від важких хвороб. І щоб збереглася наша сім”я. Щоб прийшло Боже благословіння в нашу сім”ю.

 13. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб я зустріла людину з якою б могла створити справжню християнську сімю.

 14. Люба. Слава Ісусу Христу!Отець Олег помоліться будь-ласка, щоб я зустріла свою пару у житті і вийшла заміж.

 15. іра. доброго дня в нас з чоловіком не має дітей протягом 10 років ми до цього часу не знаємо в чому причина ми лікувалися справа в тому що нам не ставлять діагноз ще протягом 4 років сталося два викидня про які я наперед знала мені снилося за першою вагітністю що стоїть хлопчик далеко від мене я так хотіла забрати його і не змогла в ставши я зрозуміла що буде викидень при другій вагітності стали постійно траплятися дивні речі я знову бачила вісні дівчинку яка стояла поруч з іншими дітками була вона без лиця голос запитав мене чи хочу я таку дитину плачучи я почула що все в нас буде добре я через декілька днів втратила мою донечку я добре розумію хто говорить до мене я все приймаю і не нарікаю я не знаю що робити знайома сказала що цих діток треба відмолити підкажіть що робити

 16. Наталія. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за моє здоров’я, щоб пройшов запальний процес в яєчниках і не було запалення. Дякую Отцю Олегу, Господу Богу, Ісусу Христу та Матінці Божій за молитви!

 17. наталія. Слава Ісусу Христу! отче Олеже, прошу вас помолитися за мою долю, щоб знайти собі пару.

 18. Світлана. Слава Ісусу Христу! Мені поствили діагноз: токсичне ураження окорухових ядер. Це сталося після прийому антибіотиків. Отче, дуже прошу про молитву за відновлення уражених очних клітин, щоб мій зір відновився і я могла бачити так добре, як раніше.

 19. Наталя. Прошу Вашої молитви о. Олеже, за оздоровлення та успішну хіміотерапію для Ірини, покращення стану після інсульту, та щоб вернулась рухлівість паралізованої бабусі Стефанії, за Ольгу, Олександра, Олександра, Наталію та Віталія та наших рідних та близьких, щоб Бог простив наші прогрішення вольні і невольні.

 20. Катерина. Я заїкаюсь, а після того, як я розійшлася з хлопцем, переживала за державні іспити, хвороба посилилась і прогресує, я навіть не можу сказати людям “Добрий день” при зустрічі..цей мовний бар’єр мене переслідує, я не то що заїкаюсь, просто стає якийсь ступор і я не можу сказати ні слова. Допоможіть мені, будь ласка, я дуже прошу, мені нема до кого звернутись. Дякую, Слава Ісусу Христу.

(1) Комментариев к: "Блок 63"

 1. віталій пишет:

  прошу помолитися заздоровя віталія душевне .тілесне іфізичне .і звільнення від злих духів. дякою.м .тернопіль.

Написать комментарий: "Блок 63"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов