Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 28

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помоліться за мого брата Андрія, за відгнання від нього всяких спокус особливо від алкоголю, депресії, та за навернення до Бога…
 2. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Кума порадила до Вас, отче Олеже, звернутися оскільки переконалася у Вашій помочі. Прошу вибачення, що звертаюсь до Вас так, через інтернет, хоч сама і місцева — після деяких обставин ще не готова морально і фізично до сповіді і причастя, тож прошу хоча б за свою донечку (10,5) хрещену Марія-Софія, яка стала свідком того, як чоловік мене побив і тепер (донечка) має сильний ляк і неврологічні проблеми: зривається, кричить, вишкірюється. Крім того, хоч я і є дуже зла, та хотіла б просити за молитву за здоров»я своїх кривдників: чоловіка Тараса та свекруху Марію
 3. Ірина. Христос Воскрес! Прошу помолитися за мою вагітну подружку Оксану, щоб дитинка її народилася здоровою. За душевно хвору Віру. За зцілення або полегшення страждань онкохворго батька Юліана. Нехай Бог і Матіра Божа Вас оберігає.
 4. Ірина. Прошу про ласку батьківства Лесі і Василю. Подружжя обвінчалося нещодавно.
 5. Ірина. Прошу помолитися за звільнення від алкоголізму Олега, Геннадія.
 6. Микола. Христос Воскрес! Прошу отця Олега про молитву щоб знайти добру роботу та за збереження сімї
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за фізичне та духовне здоров»я , звільнення від депресії та вирішення проблем ІРИНИ.
 8. Микола. Христос Воскрес! Прошу о.Олега про молитву в наміренні збереження нашої сім ї, та про добру роботу. Дякую щиро…Хай Вас благословить Господь.
 9. Оксана. Отець прошу Вашої ревної молитви за бр.Миколу, с.Даниїлу, Світлану, Анну, вагітну Ірину, Андрія, Георгія, Галину, Миколу, Ольгу, Ольгу, Віталія, Василину і за дар Св. Духа для мене та в моєму намірі. Дякую
 10. Христина. Помоліться будь ласка за ласку знайти стабільну роботу! Дякую.
 11. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитися за щасливу долю для мене. Дякую.
 12. Оля. Слава Ісусу Христу. Прошу, о. Олеже, ПОМОЛІТЬСЯ за здоров’я, щастя та Боже благословення моїх батьків (особливо матері) Василя та Зор’яни, які розлучились, після чого їхнє життя пішло просто наперекосяк. І в цей час я завагітніла, тому, що ПРОШУ помолитись за моє немовлятко в утробі, нехай воно виросте та народиться здорове та з щасливою Долею. Дякую
 13. Соломія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу, помоліться за вирішення всіх моїх фінансових проблем, бо насправді дуже важко мені. Тут всі просять в основному за здоров»я, можливо я недоречно зі своїм проханням, але насправді маю фінансові проблеми, кредити, які тягнуть мене і вже сил не маю, і не знаю, як їх погасити і розпрощатися з банками. До того ж в вересні планується весілля, теж потрібні гроші, щоб організувати, допомогти батькам, а я не маю такої можливості. Прошу Святого Юду-Тадея та Святого Антонія про допомогу, прошу і Вас про молитву за мене перед Господом нашим Ісусом Христом! Шукаю роботу зараз нову, бо вже в середу звільняюсь з цієї, де зараз працюю. Отче, допоможіть. Сили покидають мене, молюся і вірю, що все налагодиться в мене. Дякую!
 14. маряна. Прошу помолитися за те,щоб в Мар»яни не було проблем,щоб в неї вирішилося фінаснсове питання,щоб їй надійшли гроші,щоб батьки не дізналися,щоб між Андрієм і донькою і Мар»яною була мир і злагода,любов порозуміння
 15. Надія. Прошу про молитву за дочку Ірину, щоб вийшла з депресії, знайшла роботу, за спасіння душі і укріплення віри. щиро дякую.
 16. Ірина. Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за здоров»я , щасливу долю та створення сім»ї Ірини.
 17. Соломія. Дуже прошу про молитву за Соломію, за швидкий позитивний результат з працевлаштуванням на нову роботу. Отче, долучіться своїми молитвами, прошу. Дякую!
 18. Наталія. Дуже прошу про молитву за здоров’я мами яка тяжко хворіє. Долучіться своїми молитвами прошу. Дякую!
 19. Оксана. Отець, просить Вашої молитви Ірина — за зцілення від кишкової інфекції і токсикозу. Дякуємо
 20. Михайло. дуже-дуже, прошу, помолитися за здоровя і зцілення мого батька Ігоря від тяжкої хвороби проти якої немає лікарства… Буду дуже вдячний вам!!!

(2) Комментариев к: "Блок 28"

 1. Оксана пишет:

  Помоліться, будь ласка, щоб мій тато Андрій кинув пити і у родину повернувся спокій та Божа благодать. Щиро вдячна.

 2. Наталія пишет:

  Львівська обл.,
  о. Олег прошу Вашої молитви за здоров’я моєї тітки Оксани, в якої діагностували рак підшлункової залози. Як потрібно нам молитись, можливо є спеціальні молитви. Надія лише на Бога.

Написать комментарий: "Блок 28"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов