Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 37

 1. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу помолитись за здоров’я Надії,онкологія,багатодiтна мама…Дякую!!!
 2. Наталія. Слава Ісусу Хрусту! Отце Олег допоможіть врятувати мою сім»ю, помоліться за мене і мого чоловіка Олексія, наперед вдячна Вам.
 3. Неля. Отче Олеже! Щиро прошу Вашо1 молитви за мое здоров»я 1 влаштування с1мейного життя. Бажаю Вам вс1х благ!
 4. Ірина. Слава Ісусу Христу. Мене звати Ірина Отець Олег я маю приступи епілепсії , помоліться за мене будь-ласка я вас дуже прошу.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу!о. Олег прошу Вашої молитви про дар Материнства.Три роки мріємо про діток…. Слава Ісусу Христу!
 6. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мене за зцілення від страхів. Не можу сама кудись їздити, дуже важко відвідувати місця з великим скупченням людей, не можу влаштуватися на роботу. Постійний страх, що стане зле. Дуже надіюсь на Вашу допомогу!
 7. Андрій. Прошу Вас отче щиро помолитися за хвору Ганну,яка тяжко хворіє(проблеми з нирками)Щиро віримо і надіємося на Вас і Божу благодать,СЛАВА ГОСПОДУ
 8. andriy1. Слава Ісусу Христу, прошу вас отче Олеже щиро помолитися за тяжко хвору Ганну(матір двох дітей) та видужання її від хвороби нирок,щиро віримо у Силу Божу та вашу молитву до нього, СЛАВА ГОСПОДУ
 9. andriy1. Ганна м,Львів (хвороба нирок)прошу вас помолитися за мене щиро буду вдячний вам І Господу Богу , СЛАВА БОГУ
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу Прошу отця помолитися за зцілення мого сина Маркіяна. Кульгає на ножку. дуже прошу Вас молитися за нього, за його здоровячко.Дякую.Хай Вам помагає Бог у вашому служінні.
 11. Ulyana. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться, будь ласка, про дар материнства і народження здорової дитини у нашій сім’ї, Уляни та Володимира. Ми дуже хочемо завагітніти і народити здорову дитину. Благаємо Господа Бога благословити нашу сім’ю дитиною. Хай Вам помагає Бог у Вашому служінні Богу.
 12. міша. Я не надто віруючий ,але прошу помогти моїй сестрі з чоловіком!!!Щоб в нього відкрились очі і він перестав зраджувати моїй сестрі !!! і просто ,щоб став гарною людиною!!!!Дякую
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, Прошу вас помолитися за мою дочку Дарю,яку живе і навчається далеко від мене-за її здоровя,успіхи у навчанні і добру долю.Дякую Вам
 14. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! отче Олеже дуже Вас прошу помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 15. оксана. моліться за ярину і ігора важка ситуація
 16. Марія. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви за свого чоловіка Тараса,який страждає ігровою залежністю.Чоловік став злий,агресивний,його не цікавить ні синочок,ні я,тільки гроші,і гра,має багато боргів.Від моїх просьб молитися,ходити до церкви і просити Бога про зцілення відмовляється.В нас руйнується сім’я,близькі відвернулися від нього.Я хочу врятувати сім’ю! Вірю,що Господь Бог, вашими молитвами, виконає моє прохання,і чоловік зцілиться і навернеться до Бога.(м.Львів)
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за мою дочку Вероніку, яка часто хворіє ГРВІ та бронхітами. Щиро дякую.
 18. Леся. Слава Iсусу Христу!Дуже прошу вашої молитви за здоров’я,зцілення з страхів, з усіх недуг для моєї сімії,моїх рідних,особливо дітей,для мене,сили і здоров’я для чоловіка Андрія,щоб Бог благословив його в роботі ,щоб ми вибрались з боргів,і якщо буде на то воля Господня.Дякую вам за молитви!!!
 19. оксана. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за повернення до сім»ї мого чоловіка Зеника.Хочу врятувати сім»ю, та батька для дитини!Дякую!
 20. Ірина. Прошу помолитись за душевне та фізичне здоров»я ІРИНИ.

(3) Комментариев к: "Блок 37"

 1. Марія пишет:

  Сердечно благаємо про молитву за народження здорової дитинки. Аналіз показав високий ризик вад.
  Віктор і Марія

 2. ОЛЬГА пишет:

  Слава Ісусу Христу!Мене звати Оля.Мені важко дихати.Дуже прошу вас допожіть щоб Господь зцілив мене.Надіюся на вашу поміч.

 3. Анна пишет:

  Слава Iсусу Христу.дуженько прошу про молитву за те ,щоб Господь провадив мене до Святого стану подружжя. Знайти Богом посланним чоловiка,щоб вiн нинi зрозумiв свое серце. Дякую за вислуханну молитву.СlХ.

Написать комментарий: "Блок 37"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов