Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 52

 1. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас помолитись за вирішення фінансових проблем,борги…Снятся померлі,в донечки страшні сни і віщі.За моє здоров’я,вагітна турбує шов після попередніх кесарських,є фібромка,екзема свербіж не проходять,і інш…за всіх моїх рідних,і щоб дитинка народилась здорова.Дякую щиро!
 2. Надія-Анна. Слава Ісусу Христу! Минулого тижня в мене виявили рак крові ІІІ початкову стадію. Лікарі почали хіміотерапію. Проте лікування без моливи, Бога – нікчемне. Я молюсь сама, молиться вся моя сім’я, відмовляємо акафіст до “Всецариці”. Прошу і Вас , отче, про молитву за моє здоров’я. Слава Ісусу Христу!
 3. Інна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров’я Надії і зцілення від раку мочевого міхура. Дуже дякую.
 4. nata. отче, помоліться за те, щоб я виносила і народила здорову дитнку.
 5. Ольга. Слава Ісусу Христу! Щиро Вас прошу о. Олег, помоліться будь-ласка за мене ,за моє зцілення, у мене пухлина мозку.Дуже Вам дякую!!!
 6. Інна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров’я Оксани. Дуже дякую.
 7. НАДІЯ. Отче прошу про молитву за Ірину за вирішення сімейного стану за зеднання з коханою людиною….І за мене за душевний стан….Прошу благаю вірю дякую і кланююся низько Богові і Вам що вислухали……І ще за Мирослава операція на серце….
 8. Наталя. Дякую, Отче за ваші молитви і знову прошу вас помолитись за оздоровлення та легке проходження хіміотерапій Ірини, просимо Бога та Діву Марію,за повне зцілення та швидке одужання. Дякую за ваші молитви!!!
 9. Наталя. Хочу Вас попросити, Отче за молитву і за мене, за оздоровлення грудей та зникнення в них гуль, а також за дар материнства, дуже дякую Вам.
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за всі полегшення,за все,що вимолив нам о.Олег і надалі прошу вашої молитви за мою сім’ю і за мене,за зцілення з усього,що дошкуляє і за розв’язання всіх проблем.Дякую дуже,хай Господь дає Вам здоров’я!Слава Ісусу Христу!
 11. Марія. Слава Ісусу Христу!Дуже Вас прошу отче, помолітся за те, щоб я швидше позбулась від душевної недуги.Дуже Вам вдячна.
 12. олександр. Слава Богу. Отець Олег. мій брат спивається оковитою помоліться за раба божого ВАСИЛЯ милостивий бог почує ваші молитви Дякую.
 13. олександр. слава ІСУСУ ХРИСТУ помоліться за хвору маму Татьяну болять аж викручує рукі ногі спину сильний тиск дякую
 14. Юлія. Доброго дня, прошу помолитись за повернення в сім”ю чоловіка Артема. За зміцнення сім”ї Юлії і Артема і щоб Господь допоміг нашій сім”ї. Дякую.
 15. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу вашоі молитви про зцілення моєі тяжко хвороі мами Ірини від онклогічноі недуги. Дякую Вам!!!
 16. Уляна. Дуже прошу помолитися за мою дитинку Ангеліну,дівчинка лежить в лікарні для недоношених дітей,хай Бог дарує їй розвиток легенів і оздоровлення ,повне зцілення і те щоб вона вижила.Також за моє здоров*я,щоб і мої недуги відступили.Наперід дякую.
 17. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помолитися за мого онкохворого батька Ореста. Бажаю Вам і Вашій родині здоров”я.Дякую. Львів
 18. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас помоліться за здоровя моєї мами Алли!!!!! Дякую дуже!!!
 19. Володимир. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас отче Олеже помолітся за здоров’я мого тестя п.Михайла Скоропада і відвернення від нього тяжкої хвороби раку легких 4 стадії. Всемогутній, Найпривабливіший, Найпрекрасніший Отець наш Господь завжди коло Нас, Його ласки й щедроти безмежні, Він все наповняє любов’ю і радістю…
 20. Наталя. Слава Ісусу Христу, прошу Вас, Отче помолитись за внормування тиску мами Ольги, а також щоб внормувались гормони в Наталі та зв”язані з цим проблеми. Дуже дякую!

(1) Комментариев к: "Блок 52"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. О.Олег, дуже прошу Вас помолитися за сім’ю моїх батьків. Хтось з ”добрих” друзів звів наклеп на маму татові, а він проживши з нею більше 30-ти років їй не вірить, і навіть не хоче поговорити. В сім’ї постійні сварки. Дуже прошу Вас помоліться.

Написать комментарий: "Блок 52"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов