Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 60

 1. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу вас помоліться за мою маму Оксану, щоб у неї перестало боліти серце, і внормалізувався тиск. А також за мене, Наталію, щоб у мене на нозі зникла темна пляма. Надіюся, що Ісус Христос та Матір Божа вислухають Ваші молитви!

 2. марія. слава ісусу христу помоліться за мою донечку за дар сцілення та подав дар мови

 3. марія. слава ісусу христу помоліться за мою донечку за дар сцілення та щоб господь змилувався і подав дар мови

 4. Анна. СІХ.отченько помолитися будь-ласка за мене та Володимира.як на то Божа Воля хай ми скорше створим родину для щастя.любові.діток.дай йому мудрості та сміливості.і розуміти своє серце.лдякую.

 5. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитись за здоров’я Анастасії ,часті головні болі,за Анну,Лесю діабет вагітних,трошки забагато ваги набираю,хоча дитина невеличка…маю гульку на нозі,родинки в нас,чоловікові і дитині по одній видаляли навіть,багато років тому мала трохи відморожені ноги,так вони і залишились в синіх плямах.За здоров’я Андрія і всіх рідних,за розв’язання фінансових проблем.Дякую велике!!!

 6. Зоряна. Прошу помолитись за Боже благословення на шлюб з коханим хлопцем,щоб Господь дав йому світлого розуму, мудрості,нехай віджене всі погані думки від нього

 7. наталя. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,помоліться, будь ласка, за мою донечку Анну, чотири дні висока температура не проходить.Щиро дякую.Наталя

 8. Марія. Прошу помолитися за здоровя моєї мами, Анни, яка давно і тяжко хворіє

 9. Оксана. Помоліться будь-ласка за навернення до Бога Андрія, щоб він посповідався, щоб не бунтувався. Дякую

 10. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за мого чоловіка Романа за його навернення до Господа , зміцнення та відновлення наших стосунків і за збереження сімї. Дякую

 11. Наталія. Моліться будь ласка за здоров’я Наталії(моє). У мене лімфома,пройшла перший курс хіміотерапії, почуваю себе краще, бо вже маю чим дихати…але стан здоров’я недуже добрий,впали лейкоцити та піднялась температура. Дякую ВАМ!

 12. Наталія. …і ще хотіла розказати, що Ісус зробив для мене…він дав мені можливість лікуватися,оскільки лікування недешеве…дав підтримку батьків,гарних лікапів,які дійсно хвилюються, підтримку хлопця і хімію я перенесла теж добре…такшо дякую Богу! І ще попрошу Вас о. Олег помолитися ща здоров’я лікарів, батьків, мого хлопця, моїх друзів і всіх, хто хворіє…бо ніколи не думала, що насправді це так важко. І Вам здоров’я. Дякую!

 13. наташа. о.ОЛЕГ ПРОШУ ПОМОЛИТИСЬ ЗА МОГО БАТЬКА ЮРІЯ,ЯКий зараз у дуже важкому стані,в нього онко,зараз в лікарні

 14. ірина. ірина.Червоноград. Слава Ісусу Христу.Отче Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Романа. У нього рак молочної залози 4 ступеня з метастазами на шкіру,є велика рана яка не заживає.Надія лиш на Бога.Дуже дякую.Нехай благословить Вас Бог.

 15. Христина. Слава Ісусу Христу! О.Олег дуже прошу Вас помоліться за мою сім”ю і брата,за його навернення до Бога і за сцілення від алкоголю.Дуже дякую.

 16. ольга. Слава Ісусу Христу. отче Олегу,хочу попросити за мою донечку софію,не може набрати вагу,ну дуже худенька,вже і до лікарів ходили нічого не допомагає,ще надія одна на бога…

 17. володимир. добро, го дня і Слава Ісусу Христу,о.ОЛЕГ прошу помоліться за мене,хочу набрати вагу,одні кістки і шкіра…нічого не допоманє.одна надія на бога.

 18. ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !!!!ПРОШУ ЗА СВОГО СИНА ЮРІЯ,ЗА ДОБРУ ДОЛЮ ТА НЕХАЙ БОГ ПОДАРУЕ ДОБРУ ДРУЖИНУ.ДЯКУЮ

 19. Наталя. Слава Ісусу Христу, прошу вашої молитви за нашу бабцю Стефанію, в неї стався інсульт і паралізувало її, лікарі шансів на одуження не дають, а також за Ірину, щоб щасливо пройшла хімію і більше не потрібно було призначати нових курсів, помоліться будь ласка, щоб вона поборола хворобу і ще за мене отче, щоб розмоктались ущільнення в грудях і нормалізувались гормони. дякую

 20. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за зцілення мого племінника Романа (10 років), в якого атрофія м’язів (міопатія Дюшена). Хвороба почала розвиватися, вже перестав ходити, погано рухається.

Написать комментарий: "Блок 60"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов