Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 182

 1. Лілія. Отче, благаю, помоліться за мою маму Світлану, у неї рак яєчників , благаю помоліться за її зцілення, молитва творить дива.
 2. Лілія. Отче, благаю, помоліться за мою маму Світлану, у неї рак 3 стадії, дуже Вас прощу про молитву
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитви за своє зцілення, важко дихати і болять суглоби. Дякую Богу і Вам о.Олег за молитву.
 4. Алла. Дякую за Вашу молитву. Не дивлячись на наші старання наша мама вже не з нами. Сумуємо і плачемо.
 5. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу, помоліться за зцілення мого сина, Андрія, 25 років. Лежить без сил і постійна важкість у голові, де вже тільки не були…Допоможіть! Ми з Києва, якщо треба, то приїдемо. Дякую величезне.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, Помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим, розумним чоловіком, з який одружитися, створити сім’ю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче благаю Вас помоліться, щоб Злата- Марія почала говорити. Дякую
 8. Христина. Прошу про молитву за хвору Анну.. щоб пройшла біль і нічого страшного не виявилось на обстеженні. Дякую
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу, отче! Мене звати Наталя і у мене є 1,5 річна донечка Соломія, яка й досі самостійно не стоїть і не ходить. Ми вже пройшли лікування і реабілітації, і усі діагнози успішно зняті, проте у донечки тепер з’явився страх самостійно стояти і ходити. Якби Ви могли помолитися за зцілення Соломії, щоб вона перестала боятися і почала самостійно ходити, то я була б Вам дуже вдячна. Ми, на разі, перебуваємо у Великобританії, тому не маємо змоги бути присутніми у Вас на молитві, хоча самі родом з Івано-Франківська ( і мешкаємо 5хв ходьби від Вашого храму). І які молитви чи дев’ятниці, як мама, я можу молитися за донечку у цьому намірі? Дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке знайомство з коханим, люблячим чоловіком, одруження, створеня сім’ї. Жити в мирі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Петро. Я дуже втомився від життя,в мене багато проблем,але я хочу щоб,ви помолилися за зцілення:ясен і зубів..Великої, віри не маю, але щиро прошу вас допоможіть.
 12. Петро. я дуже втомився від життя і проблем, яких,в моїм, житті дуже багато,.Просив би вас,щоб ви помолилися за зцілення ясені і зубів..Великої віри не маю,це просто крик душі, якщо можете допоможіть.
 13. Лілія. Отче, помоліться за мою маму Світлану, у неї онкологія 4 стадія
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за одруження Наталії з люблячим, коханим, розумним чоловіком., з який гарно жити в мирі. Дуже дякую . Благослови Вас Господи.
 15. Оксана. Слава Ісусу Христу !Отець Олег благаю вас помоліться за мою мамочку вона важко хвора онкологія метастази в печінці! Молю Вас допоможіть…
 16. Ірина. Прошу щирої молитви за мою маму Марію, яка зараз в комі. Благаю Господа за її зцілення
 17. Андріана. Прошу про молитву за сцілення від хвороби підшлункової залози і за здоров’я мої донечки і чоловіка .
 18. Надія. Христос Рождається! Отче Олеже помоліться за мою донечку Віту, яка вже 4 роки хворіє цукровим діабетом 1 типу. Щиро дякую!
 19. Оксана. Помоліться за мою мамочку Катерину .Онкологія метастази в печінці
 20. Оксана. Христос народився.Отче помоліться за мене,Оксану.Я дуже мучусь від страху,тривожності і постійної неврозності, від болі оціпеніння в спині і головних болей. Я знаю що по ваших молитвах Господь дарує мені зцілення

Написать комментарий: "Блок 182"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов