Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 183

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за швидке знайомство та одруження Наталії з коханим, розумним, красивим, турботливим і люблячим чоловіком, народження дитинки, створення сімї.
 2. Василь. Слава Ісусу Христу. Декілька разів писав о. Олегу на вайбер з проханням про молитву. Донька звільнилася від депресії яка мучила її довгий час, почала нормально спати, зникли страшні сни, покращився настрій. У дружини зникли симптоми психічного розладу. Дякую Богу і о. Олегу за допомогу.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу! Хочу щиро подякувати отцю Олегу за молитви про які я його просила! Мені закордоном робили операцію, видаляли з носоглотки пухлину розміром 11см на 3см, дуже лікарі дивувалися!!! Але все швидко пройшло, і на наступний день виписали! Дякую отцю Олегу, бо я дуже хвилювалася!
 4. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за зцілення Діани. Затримка розвитку мовлення, алалія. Нехай Господь почує наші щирі молитви та зцілить дитинку!
 5. Христина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, щиро прошу про молитву за зцілення донечки Діанки, має затримку мовлення та розвитку. Підозра на аутизм. Віримо і надіємось на Господа! Нехай почує наші молитви і зцілить дитину!
 6. Христина. Слава Ісусу Христу. Пан Олег дуже прошу вас за молитву про зцілення моєї донечки Діанки. Підозра на аутизм. За дар мови та розуміння. Дуже надіємось та віримо щоб Бог почує наші молитви!
 7. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу помоліться за зцілення моєї мами Зузанни від раку товстого кишечника та метастаз у печінці. Також хочу ще попросити про молитву за дар батьківства для мого чоловіка Дмитра та дар материнства для мене Анни,бо більше 8 років не можемо завагітніти. Щоб милостивий Господь дарував нам такі ласки,оздоровив мою найдорожчу мамусю та подарував мені такий великий дар самій стати мамою,а моєму чоловікові татом.
 8. Наталія. Співав Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливим, гарним, розумним, люблячим чоловіком. За створення міцної сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, розумним, гарним, турботливий і люблячим чоловіком. Для створення сім’ї, народження дитинки.дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, вчасно. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, розумним, гарним хлопцем, для одруження, створення люблячої сім’ї, народження дитинки. Дякую.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були регулярні і вічні, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Оксана. Помоліться, будь ласка , за мого тата , рак легенів 3ьої стадії . Молимось багато,особливо до Юди Тадея і акафисти до Всецариці, ходимо всі сповідатися і причащатися. Віримо і надіємось.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вам дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, гарним, розумним чоловіком, одруження і створення сім’ї Наталії. Дуже дякую.Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за швмдке знайомство Наталії з коханим, розумним, красивим чоловіком, створення люблячої сімї,гароддення дитинки. Дуже дякую.
 17. Софія. Слава Ісусу Христу! Можете помолитися за зцілення мого зору. Хочу дуже побачити світ чітко без окулярів.
 18. Софія. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь ласка про зцілення зору.
 19. Софія. Слава Ісусу Христу ! Отче, помоліться за зцілення моїх очей , я вірю в силу Господа. Хочу щоб світ побачила чітко без окуляр, також молюся у церкві за покращення зору.
 20. Анастасія. Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву зцілення за молодого хлопця Вячеслава 26 років,виявили хворобу Бехтерева,про молитву зменшення болі і за його навернення до Бога! Дуже дякую!Благослови Вас Господи!

Написать комментарий: "Блок 183"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов