Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 11

 1. Оксана. Помоліться за дітей-хворого Богдана,у нього грип,і за за Соломію-Марію,у неї збільшні лімфовузли
 2. тетяна. м.Луцьк. Волинська обл.
  Слава Іссусу Христу.О.ОЛЕГ прошу Вас помолитися за моїх рідних,бо коли вони щасливі здорові , то і я коло них.Почалися негаразди і хвороби одразу у всіх і я втратила спокій.Благаю Господа і Вас Отче допомогти.Душевно хворій Наталиї(шизофренія).Младенцу Дарії дуже неспокійна і вдень і вночі,Надії(важка хвороба серця).А також про душевне та фізичне зцілення для Валентини,Юлії,Володимира ,Романа,Їгоря,Тетяни.Та щасливе вирішення життєвих та фінансових проблем
 3. Анна. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Прошу молитви за вагітну жінку Мар’яну(рак крові).Щиро дякую!!!
 4. Уляна. Христос Рождається!Я боюся виходити з дому (агорофобія).Будь-ласка помоліться за мене.
 5. НАТАЛІЯ. Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега помолитись за моє здоровя та здоровя моєї дочки Ніки!Нехай Господь береже Вас!
 6. Оксана. Отець, прошу Вашої молитви за Володимира(єговіст). Отче — його побили. За навернення до Бога Романії, Ярослава, Марії, Раїси, Ольги, Андрія, Олени, Володимира. І за мене помоліться будь-ласка, щоб я навернулася до Бога, вірила, надіялася і любила. Щоб переживала постійне хрещення Святим Духом(чого і Вам бажаю). Дякую
 7. оксана. Оксана.Слава Ісусу Христу..Прошу ВАС Отче помоліться за донечку Христинку..головні болі..дякую
 8. Надія. Христос Рождається о.Олег помоліться будь-ласка за здоров*я моєї мами Марії яка хвора на серце.Потрібна операція ,а коштів немає.Вірю у вашу молитву.Дякую вам..
 9. Оксана. Христос Рождається! о.Олег помоліться будь-ласка за здоров*я моєї мами Марії, яка перенесла операцiю.Вірю у вашу молитву.Дякую вам.
 10. Mарта. Слава Ісусу Христу. Прошу Отця, помоліться за здоров’я мого сина Назара…слабість, болі в грудях, задишка, алергічні прояви…. дякую
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моєї мами Марii. За спокій і злагоду в родині.
 12. ГАЛИНА. Христос народився!!! Отче Олег ,дуже просимо моліться за отця Василя Поточняка-ДЯКУЄМО..Нехай Вас Господь Благословляє на добрі справи!!!
 13. зоряна. Христос Рождається! О милосердний отче Олеже,благаю вас про молитву на зцілення душевної недуги(психоз із признаками шизофренії) мого коханого хлопця Станіслава.Молю Вас,благаю -почуйте мене.Попросіть для нього чудесного зцілення,бо лише на це надіюся,адже на даному етапі-медицина вважає цю недугу невиліковною,в іншому разі йому доведеться все життя приймати ліки…Він вже третій раз потрапляє у лікарню і жменями ковтає страшні пігулки.Я боюся отче за нього…Люблю його дуже!!!!!!!!!!!
 14. Молюся до всіх святих за Станіслава зцілення,до о.Піо,до о.Шарбеля,до Юди-Тадея,до св.Анни,до св.Антонія та до св.Терези,молюсь лише за нього. І Вас благаю,помоліться за недужого Станіслава,бо Вашу молитву Господь обов»язково почує.Благаю отче,не оминіть мого прохання з глибини дівочого серця принесеного!А я молитимусь за вас і дякуватиму вам до віку!
 15. НАТАЛЯ ТА ВОЛОДЯ. Христос рождається!!! Будь ласка о. Василь. помоліться за мою сім»ю і за навернення до БОГА і за здоров»я Артема,Володимира.Наталії!!!
 16. Зоряна(Львівська обл). Христос Рождається! Прошу молитву на зцілення від душевної недуги мого коханого хлопця-Станіслава,який зараз перебуває у лікарні!Благаю,Вас отче помоліться за нього,за його оздоровлення!Ваша молитва є завжди почута Богом! А я молитимусь за Вас-нашого цілителя,якого Бог наділив таким чудесним даром!Дякую вам!
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу. Звуть мене Ірина, проживаю в м. Борислав Львівська обл. прошу про молитву за мене, бо знаходжуся в депресії, тай маю проблеми зі здоровям, прошу помолитися за моє сцілення душі і тіла. Дякую, нехай Бог Вас благословить.
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег помолітся будь-ласка за здоровя тіла та душі раби Божої Ірини. В мене вегето-судинна дистонія, часто нудить, маю панічні атаки, болить голова, депресія, апатія, слабість. Дякую.
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моїх діток Владислава та Лілію, Владислав вже місяць кашляє, лежав в лікарні, ніякі ліки не допомагають. Лілія теж почала кашляти. За мого чоловіка Юрія, батьків Федора та Надію, сестру Людмилу та її сімю, брата Віталія та його сімю. Щиро дякую.
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу, Отче помоліться за здоровя моєї сімї та родини — сина Маркіяна, чоловіка Ореста, мами Марти, тата Івана, Братів Назарія, Дмитра, та свекрухи Надії, за її здоровя та знайдення доброї роботи. Дякую.

(1) Комментариев к: "Блок 11"

 1. Ліля пишет:

  Помоліться за вагітну Зоряну та іі ненароджену дитиную, будь-ласка. Нехай Господь вас благословляє на добрі справи!

Написать комментарий: "Блок 11"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов