Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 32

 1. Окcана. Слава Ісусу Христу!Прошу вашої допомоги у вилікуванні чоловіка Віталія від ігроманії.Дуже Вам дякую!
 2. Окcана. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу вас помолитися за вилікування чоловіка Віталія від ігроманії!Дякую!!!
 3. наталя. Благаю Господа милосердного всіх святих його Апостолів ,Ангелів і Архангелів про допомогу моїм дітям НАЗАРУ І РОМАНУ .Щоб Господь Бог наставив їх на шлях істинний ,праведний.Відкрив їм очі , розум і сердце.Запалив іскру милосердя і добра в їхніх сердцях, навернув в лоно церкви. Визволив від духа обману,байдужості і легковажності.Оберігав їх від всього злого і недоброго.Зіслав благодать Святого Духа на всі подальші роки їхнього життя.Подарував щастя , радість і спокій нашій сімї.
 4. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче помолітся за Раба Божого Василя, за його здоров я. На нього впала бетонна плита, він дуже покалічений. У нього дитина інвалід дитинства і він єдиний годувальний сім ї. Дякую.
 5. Марія. О. Олеже, прошу помоліться за мене. В мене псоріаз, лікування протипоказане, оскільки я вагітна.
 6. ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас про молитовний захист раби Божої Мар’яни та її сім’ї від впливу чорної магії . (Є зазіхання на чужу територію у міському дворі… А Мар’яна стоїть за правду. За це терпить страшні нападки ) Дякую!
 7. Оксана. СІХ!!! Прошу вас про молитву за здоров’я важкохворого Олександра та за душу Оксани, яка загинула в ДТП.
 8. Ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мою маму Рабу Божу Галину, яка є дуже хвора. Випросіть у Бога міцного здоров»ячка для нашої мами. Я її дуже люблю, хочу аби Господь Бог зглянувся над нею, зцілив іі душу й тіло…. Молю Вас Отче моліться за мою маму, і за мою родину… Щиро Вам ДЯКУЮ!!!
 9. Зеник. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться будь-ласка за моє зцілення та міцне здоров’я. Мене вже 5 років, постійно без перестанку болить голова, обходив усіх лікарів, нічого не можуть знайти. Дуже вам вдячний.
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу. Пришу отця помолитися за здоровячко мого синочка Маркіяна. він кульгає на ліву ножку. має запалення кульшового суглобу. Дякую.
 11. Віра, Львів. Слава Ісусу Христу! Господи, помилуй і змилосердися наді мною і моїми близькими молитвами о. Олега! Прошу про молитву за мене (Віру). В мене безсонниця серйозна вже 5 років, а взагалі то ще довше. Лягаю спати, потім встаю, жую печенька, цукерки, курю, дивлюсь телевізор, деколи п»ю Свячену воду, деколи горілочку, лягаю спати а потім нерідко знов встаю і повторюється те саме. В ліжку молюсь. Потім якось засипаю. Засипаю щоразу та й тяжче і встаю щораз більш змучена. Щоб заснути, помірковані дози горілки не помагають, хіба що тяпнути приблизно чекушку. Планка відносно побуту, їжі, гігієни і т. д. дуже опустилась. Не хочу, щоб приходила невістка, бо мені встидно за свинюшник в хаті, за мій опущений вигляд. А вона то може зрозуміти по-інакшому. Я як в пастці, як в тупику. Господи, почуй і зціли мене молитвами О. Олега і нехай буде воля Твоя! Прошу про молитву для мого сина Андрія і невістки Олі для зміцнення їхньої Віри, для народження їхнього потомства. Для чоловіка Віктора, щоб прийщов до Бога, бо є невіруючий, і щоб звільнився від алкоголізму. За зміцнення Віри, за здоров»я, отримання добрих робіт і інших благ для родичів. На цей сайт я натрапила, зробивши пошук «Господи, помилуй мого Тата». Тато помер більше як рік назад і не був сильно віруючим. Мені тяжко зараз піти до Сповіді і до Причастя, але хочу. Прошу про молитву о. Олега в попередніх намеріннях і в тому, щоб я посповідалась і запричащалась. Здоровому лікар не потрібний, хворому потрібний. Мені тяжко. Перепрошую за такий довгий виклад. І хай Господь Вас благословить!
 12. Ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Шановний Отче, прошу Вас помолитися за мою маму Галину, яка є тяжко хвора. Випросіть у Господа Бога міцного здоров»я для моєї мами, щоб Бог оздоровив її душу і тіло, сотворив чудо. Допоможіть нам Отче соєю молитвою, молю Вас всім сецем… ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО!!! НЕХАЙ БЕРЕЖЕ ВАС ГОСПОДЬ!!!Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Ваших молитов за зцілення тілесне і духовне свого сина Олеся. Дуже дякую
 13. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я раба Божого Ростислава за відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Ярослава, Люби, Михайла, Марії, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 14. петро. прошу помолитися за виздоровлення петра
 15. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вашої молитви за здоров’я,прощення гріхів Андрiя i його сім’ї; щоб Господь дав мудрість зрозуміти і силу виконати Його волю щодо прийняття важливого рішення. Щиро Вам ДЯКУЮ!!!
 16. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу вашої молитви в наміренні прощення гріхів,Божої опіки,допомоги,зцілення від багатьох недуг для Орисі і Ганни.ДЯКУЮ!І хай Господь Вас благословить!
 17. Ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Шановний Отче, прошу Вас помолитися за моїх батьків Галину та Мирослава. Дякую
 18. Віра. Віра, Львів. Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега про молитву за мого чоловіка Віктора, з яким я не живу, та за його маму Марію. Щоб вони стали на дорогу, яка веде до Бога, за їхнє здоров»я, за звільнення чоловіка від алкоголізму. В нього що декілька місяців запої з вживанням великої добової дози алкоголю. В нього зараз запой. Потребую продовження молитв за мене (Віру) в зв»язку з тяжкою, я вважаю, формою безсонниці. Прошу молитв за мене для вирішення важливих, як я думаю, справ, зв»язаних з роботою, побутом та внормуванням життя. Є надія тільки на Бога, що мої молитви та молитви о.Олега будуть почуті. Хай Господь Вас благословить.
 19. Ліана. Слава Ісусу Христу!Отче, прошу Вашої молитви за здоров’я моїх батьків, Галини, Бориса мого брата Артура,за сцілення іх від хворіб. Прошу помолитись за мене за сцілення від моєї хвороби нейрофібромазу, Щиро Вам дякую.Ліана
 20. Володимир, Любов. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться, будь-ласка, за зцілення нашого сина Богдана, який зараз з високою температурою знаходиться на лікуванні в дитячій лікарні і причина температури не встановлена. Ми віримо, що Ваша молитва допоможе нашому сину. Дуже вдячні та щиро Вас дякуємо.

(5) Комментариев к: "Блок 32"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за здоров’я маленького Ромчика ( з”явилась на шийці гулька).Щиро дякую

 2. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче я дуже прошу помоліться за злагоду, взаєморозуміння та любов у сім”ї Наталії та Володимира. За навернення Володимира та врозумлення Надії яка робить сварку у чужій сім”ї. Щиро дякую.

 3. раїса пишет:

  ПРошу дуже, помоліться за мою донечку Анастасію.У неї проблеми з легенями і бронхами.Дякую

 4. Галя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу Вас молитися за збереження сім’ї Галини та Андрія та народження здорових діток в сім’ї Наталі та Романа, правильний вибір в житті Андрія, здоров’я Оксани та Ігора. Львів

 5. Валентина пишет:

  Валентина.
  о. Олег прошу Вас помолитися за мене.Маю великий нервовий розлад-іпохондричний невроз. Боюзя захворіти на рак. Постійно переконана що хвора на якусь невиліковну хворобу. Постійно наслухаю чи мене нічого не болить. Внаслідок цього почала відчувати різні болі – печіння, поколювання. Лікарі не знаходять ніяких хворіб, направляють в психоневрологічний диспансер. Я сама теж усвідомлюю що фізично здорова, але не справляюся . Знову починаю себе обмацувати і наслухати чи щось болить. Допоможіть мені. Це все не дає мені нормально жити, доглядати маленьку дитину. Вірю в Божу поміч, і Вашу молитву.

Написать комментарий: "Блок 32"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов