Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 29

 1. Олена. Слава Ісусу Христу! Отець Олег щиро прошу про молитву за дар материнства для мене, звільнення від комплексів і залежностей, зміцнення подружжя (9 років шлюбу) Дар віри для нас з чоловіком, навернення наших родин і вирішення проблем з житлом. Дякую
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу о. Олега помолитися за навернення в сімю чоловіка Руслана, за звільнення його від алкогольної залежності. А також за мій душевний спокій, та за здоровя моїх дітей Стаса і Віталія. Дякую.
 3. Володимир. Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву за моє зцілення від нервових розладів.  Тривоги, навязливих думок, невралгії,спазмів,Радість до життя,Хворію більше 10 років.немаю роботи.
 4. Lida. Прпошу помолитися за младенца Тимофія
 5. Діма. Слава Ісусу Христу, прошу Вашої ревної молитви за бр. Мирослава від всяких земних спокус, які заважають йому жити…
 6. Діма. слава ісусу христу о. олег я вас прошу помоліться за Юрія від позбавлення анкогольної залежності…
 7. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви і усім допоможе.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу! Отець Олег щиро прошу про молитву мое за здоров’я (гулька на нозi,родимки на обличчi перероджуються,ростуть)за здоров’я всiх моїх рiдних,особливо дiток,Господь знае всi нашi недуги,проблеми,ви лиш благайте Господа за нас грiшних.Дякуем щиро,хай вай вас береже Господь!
 9. Оксана. Прошу помолитися за мене щоб я вибралася із довгів
 10. Володимир. Слава Ісусу Христу! Звертається до Вас,Володимир 22р.У мене порушення психіки,постійна депресія,постійно мучать думки про самогубство.Я підозрюю,що у мене маніакально-депресивний розлад.Основна моя проблема-це статеве безсилля.Що я не роблю,нічого мені не допомагає.У мене вже і розвинувся великий страх залишитись самотнім,адже таким я не потрібен ніякій дівчині. Прошу Вас помоліться за мене, а Господь Бог віддячить Вам.порадьте,що мені робити
 11. Іра. Слава Ісусу Христу!!!!! Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за здоров’я нашого дідуся Євгена. Він старший, однак завжди себе прекрасно почував. А тут невідомо, що сталося, не може дихати, важко ходити. Помоліться будь-ласка за його швидке одуження. Дякую.
 12. Іра.  Звертаюсь до Вас Отче також ще з одним проханням. В мамулічки нашої вже декілька років на лиці гулька, яка появилась від того, що забита слюнова залоза. Будь-ласка, помоліться за її виздоровлення, за те, щоб вона зійшла без жодних хірургічних втручань. Дуже дякую.
 13. НАТАЛІЯ! Слава Ісусу Христу! Прошу отче Олеже помолитись за здоровя моєї родини (Наталія, Ніка, Оля Антон) та відлучення чоловіка Міхаіла від пиятства і навернення його до Бога!Щиро вдячна за всі Ваші молитви!
 14. Ірина. Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за духовне та фізичне здоров»я Ірини, Романа, Марії, Ігоря, Вероніки, Оксани. За зустріч своєї другої половини та створення міцної сім»ї для Ірини.
 15. Надія. Слава Ісусу Христу!Отче Олег!Прошу вас помолитися за здоров’я моєї сім’ї Василя, Надії, Василя, Аліни. Дуже дякую!
 16. оля. Слава Ісусу Христу!!!Дуже прошу помолитися за здоровя і зцілення мами Нелі!Нехай Господь змилосердиться над нею і над нашою сімєю.Щиро дякую.Хай вас Благословить Господь Бог і дарує мир злагоду любов і спокій душі!
 17. iрина. Слава Iсусу Христу!Отче,помолiться за дар материнства менi.Дуже хочу дитинку,вже 6 рокiв нiчого не виходить.I ще вiд пивної залежностi могочоловiка.Дуже Вам вдячна,о.Олег
 18. Tanja. Slava Isusu Xrystu,prošu pomolytys o.Oleha,za moje zdorovja,4 roky xvoriju na rozsijanyj skleroz,likujus u Čexiji,sjudy i perejixala z dytynoju do čolovika,za navernennja čolovika Ivana do simji,za zdorovja joho i syna Milana,djakuju
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться будь — ласка за мого чоловіка Андрія і брата Ярослава, за їхнє звільнення від алкогольної залежності, та чесне і тверезе життя. Дуже Вам дякую!
 20. володимир. Слава Ісусу Хресту Прошу отця помолитися щоб Господь Бог допоміг мені знайти хорошу роботу з хорошим заробітком

Написать комментарий: "Блок 29"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов