Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 30

 1. Марія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Вас про молитву за навернення грішників моєї родини, просвічення їх розуму і прощення їх гріхів! Дякую Богові, що Ви є в постійних молитвах за грішників страждаючих через них.
 2. Olga. Slava Isysy Xrusty! Otche dyze prowy vas pomolutus za mene Olgy za vidvernennia vid alkogoly i poganuj zvuchok pomozit meni statu na dobry dorogy zuttia.Za navernennia do Boga.Dyze vas prowy pomozit meni vuytu z ciei zaleznosti i cogo vazkogo stany.Otche blagoslovit.Diakyy vam dyze! Slava Isysy Xrusty!
 3. Володимир. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! ПРОШУ ОТЦЯ ПОМОЛИТИСЯ ЩОБ ПОЗБАВИТИСЯ ПОРЧІ ЯКА МУЧИТЬ МОЮ ДУШУ ТА ТОТАЛЬНОГО НЕВЕЗІННЯ
 4. НАТАЛІЯ. НАТАЛІЯ!Прошу Вас помолитись за здоровя моєї сімї(Наталія,Міхаіл Антон,Ольга,Ніка)та відлучення чоловіка Міхаіла від пиятства і навернення до Бога!Дай Вам Боже довгих років життя!
 5. Ірина. Прошу помолитись за духовне та фізичне зцілення Ірини,за Божу допомогу в особистому житті та на роботі.
 6. Соломія. Прошу Отця Олега помолитися за здоров»я моїх батьків — Володимира та Олександри. Щоб у матері покращився сон нічний, перестали боліти суглоби, тиск і цікор в крові нормалізувався, а батька щоб не мучив геморой (він не хоче нікуди йти обстежуватись). І за щасливі пологи Ірини ( в серпні має народжувати малятко). Дякую!
 7. Олег. Слава Ісусу Христу! Прошу про молотву за мир і збереження сімї Володимира і Наталії, а також в наміренні с. Любомири, за добру роботу для Олега і Ольги, за щасливий їхній переїзд.
 8. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 9. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу вас, будь-ласка, помоліться за раба Божого Романа,щоб Бог допоміг йому вирішити тяжкі проблеми на роботі ,та дуже прошу Вас помолитися за його батьків вони хворіють:Марію і Романа.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу! о. Олег дуже прошу Вас помолитись за здоров’я моєї тітки. Сьогодні стало відомо що в неї рак підшлункової залози, лікарі розводять руками і говорять про термін в 6 міс. життя. Минулого року наша родина вже мала аналогічну втрату. Отче дуже потрібна Ваша допомога…..
 11. Леся. Слава Ісусу Христу! Прошу отця помолитися за здоров’я Ганни,старенька, має багато недуг;Орисi -тяжкий перебiг клiмаксу,i багато iнш.Дуже Вам дякую!
 12. Наталія. Львівська обл., о. Олег прошу Вашої молитви за здоров’я моєї тітки Оксани, в якої діагностували рак підшлункової залози. Як потрібно нам молитись, можливо є спеціальні молитви. Надія лише на Бога.
 13. Катерина. Отче, дуже благаю, помоліться , чтоб Володимир позбавився від блуду та перелюбу, має таку залежність , що ніякі слова не допомогають. Дякую.
 14. Катерина. Дуже благаю Вас , помоліться , щоб я влаштувала своє особисте життя , найшла собі доброго чоловіка.
 15. Ліля. Помоліться за вагітну Зоряну та іі ненароджену дитиную, будь-ласка. Нехай Господь вас благословляє на добрі справи!
 16. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу Отця молитви за здоров я моєї донечки Аннни-Тетяни.
 17. Христина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, благаю Вас, помоліться за здоров»я моєї бабусі Лідії, лікарі виявили доброякісну пухлину, важко дихати, та багато інших недуг. Я Вам дякую!!!
 18. Оксана. Слава Ісусу Христу!Отче помоліться будь-ласка за моє здоровя,та щасливу долю.
 19. Леся. Слава Ісусу Христу! Прошу отця помолитися за повне видужання Анни-Елизавети.Дуже Вам дякую!
 20. Леся. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця про молитву за об’єднання сім’ї Лесі і Василя. Дякую Вам, отче.

(2) Комментариев к: "Блок 30"

 1. Окcана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу вашої допомоги у вилікуванні чоловіка Віталія від ігроманії.Дуже Вам дякую!

 2. наталія пишет:

  отче,прошу помолитися за маленького хлопчика,Влада Шаровського 09,12,2007р, Дніпропетровськ,ДИАГНОЗ: гидроцефалия, аномалия развития головного мозга, порэнцефалическая киста с права, спастический тетрапарез, судорожная готовность, частичная атрофация зрительного нерва, ДЦП!!! допоможіть дитинці

Написать комментарий: "Блок 30"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов