Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 55

 1. Роман. Христос воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас молитви на оздоровлення горла і голосових зв”язок. Щиро Вам дякую! Роман (Львів)
 2. Ірина. Христос Воскрес! Люди добрі, прошу помоліться за щасливу вагітність Ірини, щоб Господь поблагословив її та дитятко, щоб воно росло і народилося здоровим. Дякую
 3. Ірина. Христос Воскрес.Отче моій тітці лікарі поставили страшний діагноз -рак.Щиро просим Вас помолитись за неі.Віримо що Господь Вислухає Ваші та наші молитви,та допоможе і’й
 4. Леся. Христос Воскрес! Прошу молитви за здоров’я душевне,фiзичне для всiх рiдних i мене,щоб донечцi краще вдавалось навчання,за мир,злагоду в сiм’ї,звiльнитись вiд боргiв.Дякую Боговi i о.Олегу
 5. СОЛОМІЯ. ХРИСТОС ВОСКРЕС!Отче Олеже, щиро прошу Вас молитися Богу та діві Марії , ЩОБ ДОПОМОГЛИ МЕНІ ЗАВАГІТНІТИ.СОЛОМІЯ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ, М.МОСТИСЬКА. ЩИРО ДЯКУЮ.
 6. Леся. Христос Воскрес!Прошу помолитись за дитину Анну-Елизавету низьке залiзо,недуже хоче iсти,закрепи,трiщини з кров’ю…за вагiтну Лесю-зависокий цукор,за здоров’я душi i тiла для всiх нас,Боже благословення на подальшу вагiтнiсть i операцiю кесарського,що Господь послав хорошого лiкаря.Дякую за молитви
 7. Юлія. Христос Воскрес!о.Олеже, потребую вашої допомоги і щирої молитви, щоб Бог подарував мені доброго чоловіка, створити сім’ю. Бо вже багато часу не складається особисте життя.Дякую за допомогу і молитви!
 8. Іванна. Христос Воскрес! Отче Олеже дуже прошу Вас помолитись за зцілення від хвороби мою бабусю Анну,щоб була здорова щоб ноги неболіли і змогла встати з ліжка і ходити.Дякую.
 9. Інна м. Тернопіль. Христос Воскрес! Прошу Вас помолитися за здоров’я хворої Надії і за зцілення від раку мочевого міхура.
 10. tantonik. Христос Воскрес! Благаю помолитись за здоров я, прощення гріхів, за Божу поміч i ласку, за душений спокій і мир для мого чоловіка Романа та всієї родини, для ворогів і недругів. Нехай Божа благодать буде завжди з Вами. Вірю та надіюсь на підтримку.
 11. Зоряна. Христос воскрес! Отче Олег, прошу про молитву. Мене звати Зоряна, мені 31 рік. У мене рак пустив метастази в кістки і УЗД показало щось і в печінці. Я молюся і вірю що Господь змилосердиться наді мною і моєю сім’єю. Дякую.
 12. Орися. Христос Воскрес! Отче Олеже прошу молитви за здоров’я Орисі- хвороби хребта, судини, кіста під ниркою, міома матки, хр. холецистит,пігментний невус на спині, висипання на шкірі, за що кожного дня дуже сильні переживання, щоб не було щось гірше. Також прошу помолитись за Андрія,Костянтина, Ігора (поганий зір, болить спина, шия), Богдана( алергія,нічне не тримання сечі), а також за всю мою родину щоб Господь зцiлив всi недуги,захистив вiд всього поганого. Дуже дякую Вам!
 13. Люба. О.Олег Слава Ісусу прошу помоліться за мою родину щоб були здорові.і за сестричку яка вагітна,щоб була здоровою.а також за мене бо останім часом дуже хворію.
 14. Наталя. Прошу Отче знову Вашої молитви, вчора в хлопчика Маркіяна 1,9 рочків сталось зупинки дихання (почав давитись їжею), і він зараз в комі в важкому стані, помоліться будь ласка, щоб вийшов з того стану і мозок його відновився, одна надія на Бога, бо лікарі не знають достеменно що такого могло вплинути, щоб дитина впала в кому. Дякуєм Вам Отче за молитви!!!
 15. Людмила. Слава Ісусу Христу. Дуже Вас прошу помолитися за возз’єднання сім’ї Галини та Василя. Щоб Василь навернувся на шлях праведний та звільнився від алкогольної залежності. Щоб Господь дав сили Галині витерпіти та успішно вирішити всі проблеми.
 16. ірина. Христос Воскрес! Отець Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Романа У нього рак молочної залози, остання стадія,пішли метастази на лімфовузли Операцію робити пізно,назначили хімію.Надія тільки на Бога,навчіть,будь-ласка,як молитися за видужання від цієї недуги.Дякую.Нехай Бог Вас благословляє!
 17. Леся. Христос Воскрес!Помолітся,отче,будь-ласка за Анну-Елизавету,погіршився сон в дитини,боїться,неспокійна,кидається,говориться в сні…і за мене ,щоб цукор в крові був в нормі.Дякую щиро!
 18. Ольга, Львів. Христос Воскрес! Мене звати Ольга. Отче Олеже, прошу помолитись за моє зцілення від ревматоїдного артриту та ерозії шийки матки, за зміцнення костей та суглобів. Дякую за молитву!
 19. Анна. Христос Воскрес .отченько прошу про молитву за те як на то Воля Божа створити добру родину з Володимиром.щоб він зрозумів своє серце.і ми мали гарну родину на славу Божу діточок.дякую
 20. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Воскрес! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я Марії, Михайла, Оксани, Софійки, Люби, Ярослава, Люби, Наталії, Лесі, Люби, Надії, Наталії, Вадима, Галини, Валентини, Ірини. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.

Написать комментарий: "Блок 55"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов