Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 46

 1. Наталя, Львів. Слава Ісусу Христу! О. Олег, прошу також Вас і про молитву до Бога за батьків мого чоловіка Антона і Марію, які живуть разом, але без церковного шлюбу, а чоловіка батько хоч і добра людина, та не дбає, що це потрібна річ, мабуть сподівається, що встигне навернутися перед смертю. Прошу Бога, щоб Антон, батько мого чоловіка навернувся до Бога, дбав не лише за фінансове забезпечення сім!ї, але і за свій духовний зріст, чисте від гріха і злоби серце, часту сповідь і Святе Прищастя, щоб покаявся і взяв щиро для Бога шлюб з своєю дружиною Марією в найближчому часі, ще до народження внуків. Щоб почав дбати за християнський мир і християнську любов до дружини та християнську поведінку в домі, бо зараз про Бога чути лише двічі на рік перед Паскою і на Різдво у тості за столом. Так постійні образи і сварки в хаті. Прошу, щоб Антон навернувся і був добрим прикладом для свого сина і внуків християнського правдивого способу життя!!!! Дуже про це прошу!!!! Амінь. Дякую!!!
 2. Наталя, Львів. Слава Ісусу Христу! О. Олег, вчора я залишила на Вашому сайті прохання про молитву та не встигла піти до Сповіді та Причастя. Вибачте! Мені дуже прикро. ДСьогодні я вже гарно посповідалася і запричащалася і щиро і дуже Вас прошу сьогодні про молитву в моїх трьох вчорашніх наміреннях (29.12. 2013 Наталя, Львів) за навернення до Божого життя Андрія та його повернення до дружини, щоб вона змогла йому пробачити його зради,за навернення його батьків, щоб вони взяли церковний шлюб, за його рідних.За навернення мого чоловіка, щоб почав дбати за своє духовне життя по християнськи,за його батьків (помилково написала Антона, не Антона, а за Івана!та Марію), щоб вони теж взяли церковний шлюб і навернулися до Бога. За щасливе народження моєї дитинки здоровою і доброю Божою дитиною. За те, щоб всі ми мали мудрість Божу, сильну віру і ласку Божу перестати грішити, а жити добрим християнським правдивим життям і були здоровою духовно і фізично християнською родиною! Дякую Вам щиро за Ваше розуміння і величезну жертву часу на молитви до Бога за нас грішних. Нехай Бог Вас благословить!
 3. Наталя, Львів. Також прошу сьогодні Вас, о. Олег, молитви за оздоровлення мене, Наталі, від хвороб: маститу, фіброаденом, нездорових утворень на молочних залозах, вірусу раку шийки матки, а також від постійних висипань на шкірі обличчя (не знаю причини, чи це підшкірний кліщ чи паразити чи якась інфекція). Також за ласку для мене з легкістю пробачати всім образи, вміти щиро любити, вміти бачити Ісуса в кожній людині і поважати кожну людину і всім добро чинити, за витривалість у добрих християнських намірах і звільнення від злості і необдуманих і поспішних поганих думок, слів і вчинків. Дякую щиро за всі молитви. Нехай Вас Бог благословить усіма Вам потрібними ласками!
 4. Наталя. Святий Отче! Помоліться будь-ласка за мого хлопця Джанні, за його здоров’я та щоб він швидше одужав після важкої аварії.
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за оздоровлення та відновлення психологічного стану хлопця Джанні, пережив важку аварію. Дякую
 6. Леся. Слава Ісусу Христу.Прошу отця помолитися за здоровя Орисi,ротова порожнина, горло,лiки не допомагають…також за Анну,Анну,Анастасiю,Андрiя,Лесю i дитинку,яку носить,щоб Господь зцiлив всi недуги,захистив вiд всього поганого.Дякую,Вам також здоров’я,хай Господь благословить i Вас!
 7. наташа. слава ісусу христу отче,прошу помолитися за мого синочка станіслава ,щоб він став здоровим,і за мого батька юрія якому ставлять діагноз по онко,
 8. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло і страх він ходить як зомбований. За здоров’я моєї бабці хворої Стефанії. За здоров’я зцілення душі і тіла Марії, Михайла, Люби, Софійки, Ярослава, Люби. Хай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе. Хай Бог Вас Благословить.
 9. Богдана Івано-Франківськ. Слава Ісусу Христу! Отче, у мене до Вас дуже велике прохання помолитися за брата Василя. справа в тому, що він вв’язався в погану компанію, ми з мамою постійно просили його спам’ятатися, молилися за нього і ось вже більше півроку він поїхав з дому, бо ті люди хотіли його підставити і здати міліції, він не дає про себе знати, певно боїться, ми не знаємо де він, що з ним, чи живий, молимося, наймаємо служби Божі, жертвуємо Причастя, дуже важко перебувати в невідомості. Мама живе в селі, похилого віку і не має можливості до Вас прийти, а у мене мала дитина, та все ж таки постараюся, ще раз прошу, моліться за нас. Дякую
 10. Наталя. Наталя, львів. Слава Ісусу Христу, Отче Олеже, знову прошу вас помолитися за Ігора, тяжкий стан, хворе сильно серце, діабет, просимо вашої молитви, дуже важко йому і фізично і морально, згадайте в своїх молитвах його буль ласка. Дякуємо Богу, що ви є посеред нас!
 11. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отче,щиро просимо вас помолитися за нашу сестричку Галину,яка хвора на рак.Вся надія на ваші молитви.Дякуємо.
 12. Галина. Слава Iсусу Христу! Отче Олег, прошу Вашої молитви за здоров’я Стефанії, Ярослави, Івана і його сім’ю, за благословення Оксани і Михайла дитиною, за успішне навчання Галини в університеті і закінчення його і за навернення Аята до Християнства. Щиро дякую.
 13. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за здоров`я і полегшення страждань важкохворго батька Юліана. Дякую.
 14. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу Вас помолитися за мою знайому Дарію. В неї рак 4 стадію. Вся надія на Господа. Прошу Вас про молитву до Ісуса Христа за ласку зцілення раби Божої Дарії. вірю, що Бог змилосердиться і врятує її. Дякую
 15. Оксана. Христос Народився! Дуже прошу вас отче Олеже помоліться за зміцнення сімї моєї дочки Тетяни і зятя Василя. Щоб вони не розлуилисяю Дуже дякую
 16. Надія. Христос народився.Славімо Його.
  Отець Олег.Прошу вашоі молитви,щоб з Божою допомогою я змогла віддати борги – ситуація дуже погана.І ще за повне виздоровлення моеі донечки Маріі.
  Хай Господь благословить вас і додае сили у молитві за нас,грішних.
 17. Надія. Христос нарадився.Славімо його.
  Отець Олег.Прошу Вашоі молитви,щоб Господь допоміг мені розрахуватися з боргами – ситуація дуже погана.
  Ще за повне виздоровлення моеі донечки Маріі,у якоі проблеми з мозком.
  Хай Господь додае Вам сили у молитві за нас,грішних.
 18. Виктория. Слава Иисусу Христу! Отец Олег, помолитесь пожалуйста за меня -Болею с детства. А 8 лет назад еще стали почки -(песок идет) беспокоить очень и 6 лет уже, как не могу Глотать пищу твердую, только всё жидкое….
  И прошу помолитесь за здоровье моих близких….
  Благодарю Вас.
 19. Андрій. слава Ісусу Христу! В моїх дітей сина Володимира та невістки Соломії 27 листопада народився синочок Данило. Народився в шість місяців дуже маленьким з вагою 750 грамів.На даний час Данилко перебуває у Львові в клініці для недоношених дітей. Сьогодні нам зателефонували і повідомили що стан дитини погіршився. Просимо Вас про молитву за здоров’я і одужання нашого синочка і онука Данила. Данилко охрещений в в лікарні .З велокою вдячністю родина Фолюш.
 20. Наталя. Христос Рождається! Отче Олеже, помоліться за мене, щоб пройшли болі та в скорому часі відчути радість материнства. Дякую вам

(3) Комментариев к: "Блок 46"

 1. Христина пишет:

  Христина. Прошу за зцілення від неврозу, депресії і поганих думок

 2. Маряна пишет:

  Христос Рождається! Отець Олег,прошу Вашої молитви, я вагітна мені дуже важко душевно, живу завжди в страху, маю трохи проблеми зі здоровям, хочу щоб моя дитинка народилась здоровою, сняться мені дуже погані сни…,Велике дякую ВАМ!!!

 3. Володимир пишет:

  Христос Рождається!Прошу про молитву за зцілення від неврозу,навязливих думок,тривоги,довгий час хворію

Написать комментарий: "Блок 46"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов