Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 145

 1. Галина. СІХ. Отче, щиро дякую за ваші молитви,які зцілили мою грішну душу і повернули до життя, й дуже прошу про молитву за душевне і тілесне зцілення Андрія,його навернення та добру роботу.
 2. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помоліться за рабів Божих Тетяну і Василія за зцілення від безпліддя.
 3. Олена. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення та одужання мого тата Володимира який хворіє після інсульту, не працює права рука. Дуже Вам вдячна! Великі надії маю на Всевишнього на Вас та Вашу молитву.
 4. Олена. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже дуже прошу помоліться за нас з чоловіком. Ось уже ми живемо разом чотири роки і я ніяк неможу завагітніти, лікарі кажуть що обоє здорові, незнаю у чому причина. А нам хочеться так дитинку. Помоліться будь-ласка! Дякую!!!
 5. Алла. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу помоліться за мою онкохвору матір Євгенію. Помоліться, бо у мене, крім неї, нікого більше немає. Ми уже просто зневірилися.
  Заздалегідь вдячна Вам.
 6. Оксана. Слава Ісусу Христу.. Отче Олег , я вас дуже сильно прошу, помоліться за нашу хвору маму Ольгу,у неї рак яєчників , вже два роки боримось , сьогодні нам сказали погані новини, метастази пішли вже до печінки, завтра мама починає у третій раз сильну хіміотерапію.. Помоліться Отче Олег за її зцілення і щоб Бог послав нашій мамусі багато сил і терпеливості… Дякую , Божого вам Благословення…
 7. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитись за успішне проведення операції (17 липня) і подолання раку для моєї мами Михайлини, Вірую що Господь почує наші молитви і допоможе мамі подолати недугу. Щиро дякую!
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка про моє одруження. Щоб зустріти хорошого і люблячого чоловіка і вийти заміж. Надіюся на Вашу молитву, бо не вдається зустріти чоловіка до якого б лежала душа, а так хочеться створення сім’ї. Благослови Вас Господи.
 9. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче , просимо Вас помолитися за нашого батька Володимира, який хворіє на рак легенів, хворобу виявили недавно. Просимо підказати, яку молитву можна читати за його одужання рідним, . Дякуємо за допомогу в одужанні нашого батька. Сподіваємося , що Господь Бог і Ваші молитви допоможуть йому. Дякуємо.
 10. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться за нашого батька Володимира, який хворіє на рак легенів, за його одужання, хворобу виявили недавно. Щиро просимо про молитву за його здоров’я. Порадьте, які молитви нам читати за його одужання. Сподіваємося на Божу допомогу і вашу пораду. Дякуємо.
 11. Ліля. Доброго дня. Отче Олег прошу у своїх молитвах згадати хворого раба Володимира.Помолитися за його видужання
 12. Вікторія. Слава Ісусу Христу!О.Олег ,з великим проханням звертаюся до Вас аби Ви помолилися за мене- до Господа Ісуса Христа .Вже сьомий рік мучуся неврозами із навязливими думками поганими.Раніше я вела гріховне життя , ніколи не задумуючись про майбутнє.Після хвороби я стала звертатися до Господа і вже було краще , я стала жити більш-менш спокійно .Але знову страшно згрішила-зробила аборт , бо маю вже 3 хлопчики і знову снився хлопчик, я налякалася , що люди сміятимуться, що важко буде-я зробила цей страшний гріх і через місяць мене знову накрила знову ця депресія.Я з усіх сил намагаюся триматися, все тіло болить , голова не моя, ходжу до церкви до сповіді і причастя, розказала все батюшкові -він мені допоміг . сказав молитися і просити спасіння і прощення від Бога.Я дуже завжди мріяла про дівчинку , просила в Бога , але всі хлопчики.А зараз прошу одного , щоб Ісус мене спас від цих мук ,зцілив від цієї жахливої хвороби душі.
  Будь ласка, помоліться за мене !Дякую щиро!Хай Господь Вам посилає міцного здоровя!
  м.Здолбунів.Рівненська обл.
 13. Василина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, благаю Вас, помоліться за мою мамочку Власту, яка захворіла цією поганою хворобою. Попереду у неї багато важких випробувань – операція, хімія… У неї було дуже важке життя, але вона ніколи не здавалася, ми віримо, що вона і зараз витримає ці випробування, але все в Божих руках і без нього ми нічого не взмозі зробити. Благаю Вас, помоліться за її одужання! Її ім’я Власта. Дякую.
 14. Ярослав. Слава Ісусу Христу. Отче Олег я Вас дуже благаю помоліться за мого тяжкого хворого батька Григорія, за його одужання. Велику надію маю на Вас та Господа Бога. Дякую
 15. Валентина. Слава Ісуса Христу. Отець Олег будь- ласка помоліться за омене Валентину за сцілення від кісти яєчника, гінекологічних недуг та кісти груді вилікуватися без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Бог.
 16. Олександра. Слава Ісусу Христу!Отче колись була на Службі Божій яку ви відправляли і на сповіді у Вас.Зараз не маю такої можливості бо перебуваю за кордоном.Дуже прошу Вас помоліться за здоров’я моєї внучки Єви.Ій 3 рочки.Зараз дуже у важкому стані.Дякую.
 17. Леся. Отче Олег, в моєї мами рак підшлункової з метастазами, а їй лише 48 років. Я дуже прошу Вас молитви за її видужання.. Одна надія і віра в Господа Бога.
 18. Ліля. Отче, прошу молитви за видужання Марії, за міцне здоров*я і довге життя
 19. luba. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу Вашої молитви за зцілення від безпліддя Мар’яна і Люби, і за спокій в іх сім’ї
 20. Вiта. Прошу про молитву зцiлення

Написать комментарий: "Блок 145"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов