Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 185

 1. Людмила. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за зцілення Людмили від онкології . Вірю у Божу милість та молитву.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу, Отець Олег, благаю, помоліться щоб вже почалися місячні і були кожен місяць вчасно регулярні і здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були кожен місяць, здорові, нормалізувалимя гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Олег. Отче прошу молитви за онкохвору Ангелінк 8 рочків
 5. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу у вас щиро молитви за Віру,в неї рак,їй лікарі доли 1% надії на життя…. вона надіється тепер лиш на чудо Боже….хоче жити дуже заради свого синочка і чоловіка … Нехай буде на все Воля Божа
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, кожен місяць. Нормалізації гормонів. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Олександра. о.Олеже прошу молитви за зцілення від онко хвороби мого батька Віталія
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка за зникнення бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство і створення сім’ї з коханим, люблячим, добрим і розумним чоловіком. Народжені дитинки. Дуже дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним люблячим, розумним і красивим чоловіком, одружені в створені сім’ї. Дуже дякую.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізації гормонів, врегулювання місячних, щоб були кожен місяць здорові, багато було яйцеклітини, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
 12. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег,дуже прошу Вас, про молитву за Петра. Не можу ніяк кинути палити. А також прошу Вас помолитись за навернення до Бога.
 13. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за здоров’я Галини. Спастичний м’ язовий біль рук, ніг, спини. Потиличний біль віддає на очі, вуха, опоясує шию, кістки обличчя, Швидка втомлюваність не дає жити. Я вже почала звикати до такого стану, адже така хвороба, та потім прочитала на форумі, як люди справляються з такою хворобою, радять різні ліки, а я подумала, адже маю Господа, це найбільша допомога, Він свого часу послав мені Вас, Вашими молитвами, я ближча до Бога,моя Віра зміцнюється,. Помоліться, будьте ласкаві ще за мою сім’ю, родину.
 14. Христина. Отче прошу молитви від раку раду Божого Івана
 15. Надія. Слава Ісусу Христу… о. ОЛЕГ,щиро вдячна вам за ваші молитви ,я вам вчора звонила що моєму синочку ,якому 1 рік і 8 місяців,щось не добре,відмовляється їсти,починає їсти і плаче, що прикрий дуже,після вашої молитви через 2.5 год моя дитина поїла і ще добавку попросила,я була наскільки вдячна Богові,що він вислухав вашу молитву,неможу вам просто передати словами… а вечером як лягали спати я молилася вервечку і лиш просила Матінку Божу щоб подарувала моїй дитинці здоровий і спокійний сон,і вона мене вислухала,і дитинка спала до ранку спокійно. Щиро вдячна Богові і Матір Божій за вислухані просьби і молитви. Щиро вдячна вам Отче Олег,і дякую Богові за дар вашого життя…що ви у нас є і вчите нас як треба правильно жити з Богом
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були постійно і регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Оксана. Христос воскрес! Прошу молитви за здоров’я своєї донечки Іринки, щоб Господь розрішив її проблеми з косоокістю. У нас є всі шанси подолати її з Божою милістю…
 18. Ірина. За відновлення здоров’я Ірини дар материнства ще
 19. Катерина. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться,будь ласка,на сцілення від важкої хвороби(карцинома 4ст.) Раби Божої Галини.Дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітся будь ласка, щоб почалися місячні, стали регулярні починалися вчасно. Дуже. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 185"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов