Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 103

 1. Анна. СІХ.дякуемо отче та прошу про молитву за віднайдення Галини.та про Назара,щоб Господь його вів стежкою добра.за дар подружжя.для щастя й любові.дякую
 2. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу отче помоліться за мого сина Романа (2 рочки), який не чує і не говорить, ми за пару днів збираємось на лікування в Дніпропетровськ, щоб воно дало результат і наш хлопчик почав одужувати. Щиро Вам вдячна!
 3. Татьяна. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за боліючих двійнят Артема і Андрія (нам 4 роки, у нас затримка мовного та психічного розвитку) і за мене їх матір грішну рабу Божу Тетяну.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче ДУЖЕ прошу Вас помоліться за мого чоловіка Володимира з Луцька, він постійно сидить у соціальних мережах: їсть з комп”ютером, спати навіть в ночі не лягає, відпочиває тільки зранку 2-3 години, у нас постійно фінансові проблеми, перестав зовсім цікавитися зовнішнім світом і нашою родиною. Допоможіть, бо у мене вже зовсім опустилися руки. Хай у наших серцях знову оселиться Господь. Дякую!
 5. Олег. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка за мого батька,у нього рак легень 4 степення з метастазами. Надіюся на вашу молитву і що він одужає. Господи допоможи.
 6. ірина. Слава Ісусу Христу.Помоліться будь ласка за мого батька,у нього рак легень 4 степення з метастазами.Надіюся на вашу молитву і що він одужає.Господи допоможи.
 7. тетяна. Прошу про благодать материнства.
 8. Петро Чернівецька обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже дуже прошу вас помоліться за моє зцілення від простатиту,і зцілення моєї сечостатевої системи.Дякую!
 9. Ольга. Слава Ісусу Хресту! Дуже прошу помоліться за мене , щоб я щасливо вийшла заміж і народила здорову дитину. Дякую,Отче!
 10. Андрій І Наталя. Слава Ісусу Христу !
  Просимо помочі через молитву в наміренні мати дітей. Просимо помолитися за наше здоров’я і можливість скорого зачаття дитини.
  Вдячні. Хай Бог Вас благословить.
 11. Марія. Слава Ісусу Христу ! Отче , прошу , щоб ви помолились за зцілення вродженої вади ока Христини ! Дякую Вам дуже
 12. оля. Слава Ісусу Христу моліться будь ласка за мою маму Марію ,яка хворіє на рак крові і кісток
 13. Уляна. дуже прошу молитися за мого синочка Романа, 2р, в нього проблеми зі слухом, не чує і не говорить, нервовий, помоліться отче, щоб Господь зцілив мою дитину, дякую
 14. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу щирої молитви за зцілення моєї мамочки яка три місяці перенесла важку операцію з приводу видалення пухлини головного мозку. А зараз проходить хімію терапію для лікування пухлини молочної залози. Дякую! Хай Бог благословить!
 15. Христина. Пресвятий Отче,прошу помолитись за навернення коханого Віталія до христини, помолитись за нашу любов, за наші відносини. Дякую, Вам , Отче! Нехай вас Бог оберігає і вам допомагає.
 16. Ігор та Наталя. Слава Ісусу Христу.Отче,дуже Вас просимо помолитись за нашого сина Назара.Він заїкається з 4-ох років;зараз йому 11.Лікування та вправи не дають очікуваного результату, дитині важко говорити. Одна надія на Бога та Ваші молитви.Дякуємо,хай Вас Бог благословить.
 17. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу, щоб Ви помолились за зцілення Христини від страхів, великої тривоги, невротичних нав’язливих думок, щоб психіка зцілилась. Дякую Вам дуже, хай Бог Вас благословить!
 18. Наталя. Слава Ісусу Христу! Перш за все хочу подякувати за Ваші щирі молитви, які допомогають людям. Дай Боже Вам здоров’я і довгих років життя! А також прошу ще раз помолитися за моє здоров’я. У мене ріжеться 8 зуб, дякуючи Вашим молитвам сильні болі пройшли, але не можу нормально їсти, спати, набряк. Помоліться будь-ласка, щоб все пройшло, і зуб поскорше вил
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Прошу помолитись за одужання мене Оксани, щоб нормалізувалась температура і вилікувалось горло , щоб щасливо вийти заміж і народити дитинку. Дуже дякую
 20. Анна. СІХ.молимось про щасливий стан подружжя.щоб Назар йшов Божим шляхом.звільнився від зранень та переживань.як на то Божа Воля ми створили люблячу родину.та про то щоб віднайшлась Галина.дякую.хай живе Марія

(4) Комментариев к: "Блок 103"

 1. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу молитви за мою маму Ганну, в якої проблеми зі шлунком, щомісяця кілька днів вона не може нічого їсти і пити. Щиро дякую.

 2. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!прошу о.Олега щоб помолився за мого новонародженого племінника
  Іллю в якого вада обох нирок!завтра наступний огляд в лікарні,будь-ласка нехай за нашими спільними молитвами станеться чудо і ця дитинка одужає!дякую Вам щиро!Слава Ісусу Христу.

 3. Mariana пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за Олега, який бореться з онкологічних захворюванням (лімфома). Йому дуже потрібна Божа допомога. Олег дуже хороша і добра людина. Я дякую Богу за те, що Олег в мене є, але я дуже сильно хочу, щоб він одужав, Олег мені дуже потрібний. Дякую.

 4. Дмитро пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за чоловіка моєї сестри АНДРІЯ. В нього велика залежність від азартних ігор . Допоможіть

Написать комментарий: "Блок 103"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов