Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 20

 1. Тетяна. Прошу помолитися про мою сестру Наталію. Про зникнення в неї ворогів і щоб вони перестали робити їй зло. Прошу помолитися за щасливу долю Наталії та її щасливе заміжжя.Дякую.
 2. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега про молитву за Олену і Олександра, щоб Господь обдарував їх потомством і зцілив від хвороб духовних і фізичних. За навернення їхніх родин, Звільнення від алкогольної залежності для Анатолія, Володимира. Філію і Марію. мрр і порозуміння для них, зцілення від хвороб і від залежностей. Дякую
 3. Людмила.  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь-ласка за мене, Людмилу. Є ймовірність , що мене можуть департувати з країни( США ). А в мене тут є коханий чоловік і 6 місячна донечка. Я не хочу втратити свою сім’ю . Допоможіть мені вашими молитвами, благаю Вас. Щиро дякую Вам за молитви.
 4. оля. о.олег .я довас звонила .помоліться за мене в мене дуже силні головні болі продовжуються.іболять дуже руки і ноги.і за душевне оздоровленя.дякую
 5. Людмила. Отче, помоліться будь-ласка за мене, Людмилу, щоб легалізувалась в чужій країні і не втратила свою сім’ю ( чоловіка Тараса і донечку Софійку). Якщо мені прийдеться залишити цю країну, я не зможу бути поруч з чоловіком та донечкою.Я молю Бога щоб отримати документи і прошу Вас підтримати мене своєю сильною молитвою. Благаю ,помоліться за мене , дуже потребую вашої молитви. Ми,молода сім’я , в квітні буде рік як ми одружились, Господь Бог дав нам донечку. Я не хочу все це втратити. Благаю Вас помоліться за мене.
 6. Марія. Слава Ісусу Христу! Щораз то більше переконуюся в силі спільної молитви і щиро дякую Богові за Його ласки і за отця Олега, якого Господь вибрав у цей нелегкий час для порятунку тих, що страждають або самі або дивлячись на страждання інших. Я сьогодні дякую за оздоровлення брата від виразкової хвороби шлунка, доньки Наталії і багато інших ласк. А ще в мене велике прохання помолитися за наших благодійників, які самі пропонують допомогу: то гроші людина зичить на невизначений час і заспокоює-заспокоює, щоб не спішили повертати, то мед літрами й відмовляється гроші брати.. Хай Господь воздасть їм вдесятеро більше всього доброго для душі й тіла! І насамкінець дещо незвичне прохання, бо такого ще не було. Дорогі християни, я багато знаю про страждання християн Сирії, і не тільки з Інтернету, а й завдяки тим обставинам, в яких опинилися були мої діти. Помолімось разом з о. Олегом за тих, що загинули, і за тих, що у величезній небезпеці, і за байдужих наших одновірців у всьому світі, які з незрозумілих причин підтримують так званих повстанців, а насправді, фанатів-вакхабітів. Прошу вас про молитву за наших греко-католиків в Дамаску, за патріарха Григорія, за стигматичку Мірну Наззур і її родину, можливо, навіть за ласку, щоб наша Церква запросила її ще раз відвідати Україну, як це було в 2008 році! Щиро дякую Вам!
 7. Оксана. Отець, прошу Вашої молитви за важкохвору(після препарації головного мозку) внаслідок крововиливу Оксану, щоб у неї відновилися повністю всі життєві функції і за утвердження її чоловіка Андрія в лоні Католицької Церкви.
  За талант-вміння безгріховно, але впевнено невтомно непохитно без компромісів з гріхом воювати боротися за Божу правду для мене. І щоб мене не долали сумніви. Дуже дякую
 8. Ірина. Дякую о.Олегу за його молитви,які зцілюють і допомагають . Прошу помолитись за фізичне та душевне здоров»я та звільнення від всякого зла Ірини, Романа, Марії, Ігоря. Нехай БОГ благословить Ірину вірним,надійним чоловіком та сім»єю.
 9. ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега помолитись за поміч Божію та здоров’я Ігоря , Віктора , Владислава , Світлани. Дякую.
 10. валентина. о.Олег мене звати Валентина. Дуже Вас прошу помолитися за здоров’я моєї мами Надії. Вона перебуває в Італії. Два роки тому перенесла операцію -онкологія. Зараз проходить контрольні аналізи. Прошу помоліться щоб хвороба не повернулася. Щоб аналізи були добрі. Дякую.
 11. Валентина. Валя. о.Олег прошу про молитку для моєї мами Надії. Вона зараз перебуває в Італії.2 роки тому перенесла операцію-онкологія. Зараз здає контрольні аналізи. Помоліться будь-ласка за добрі результати аналізів, щоб хвороба більше не поверталася.Дуже вас прошу.Дякую.
 12. Ангелина. Слава Ісусу Христу! Вже півтора року я шукала вихід із ситуації, що склалася. З дитиною стали відбуватися неймовірні речі: суцільні хвороби, депресія, агресія. За порадою знайомого священика звернулася по допомогу до о.Олега. Коли я повернулась додому після молитов, просто не впізнала своєї дитини: вона знову повернулась до життя,у неї з’явилось бажання жити, стала посміхатись та старатися щось змінити у своєму житті. Хочу подякувати о.Олегу за те, що його молитви допомогли не тільки фізичному зціленню моєї дитини,а й духовному, моральному. Щиро дякую Вам, отче, хай Бог дає Вам сили та здоров’я допомагати людям!
 13. Марія. ДУЖЕ ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ ЗА МОЮ МАМУ ВІРУ, КОТРА ЗАРАЗ У ЛІКАРНІ….ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ І ВІРЮ ЩО БОГ МИЛОСТИВИЙ І ЗЦІЛИТЬ МАМУ
 14. Марія. Слава Ісусу Христу.о.Олег помоліться за звільнення віддепресії ,відчаю ,страху та всього недоброго Ірини.За здоров»я Марії,Ірини,Ігоря,Терези.
 15. Анна, м. Київ. Слава Ісусу Хресту! Отче, прошу Вас помолитися за моє здоров’я. Я вагітна і мені поставили діагноз Віл+, чоловік мій здоровий. Примушують приймати препарати які є загрозою для моєї майбутньої дитини. Раніше я ходила до церкви та відійшла від Бога. Але я знову покаялась, я вірю, що Господь таким чином до мене достукався щоб я знову до Нього прийшла. Я молюся, читаю Слово Боже і вірю, що Він мене зцілить, але сила молитви церкви і таких як Ви є сильнішою! Тому пршу Вас, помоліться за моє зцілення і щоб Господь знайшов мені духовну сім’ю з якою я буду прославляти Господа і служити Йому! Щиро прошу Вас і надіюсь на Господа адже у Нього немаю нічого неможливого!
 16. Світлана. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега по молитись за здоровя моєї двохрічної донечки Вікторії .І щоб Бог дав мені терпіння пережити всю цю біду. Щиро дякую.
 17. Олег. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за хвору бабцю Марію, за здоровя мами Надії і мами дружини Ольгу, за відчима Володимира і тестя Михайла, за швагра Михайла(за його сцілення) за моїх сестер Світлану і Маріанну. За дар материнства і батьківства для Ольги і Олега, для Ольги і о.Володимира, для Наталії і Володимира. Щиро прошу про молитву за мене раба Божого Олега, за душевне зцілення і за добру роботу. Дякую.
 18. Ірина. З усього материнського серця прошу отче Олег вашої щироі молитви за зцілення і звільнення від залежності(тріхотіломанія)моєі донечки Олі.Щиро віримо у безмежне Боже милосердя.Надіємось.Молімося разом.Щиро вдячна вам отче,нехай вам Господь допомагає!
 19. Слава Ісусу Христу! Помоліться в наміренні , щоб  Всемогутній Бог, Матінка Божа , Ісусик та всі святі допомогли нам  скоріше знайти жертводавців для проходження ПЕТ сканування в Угорщині для Клапчук Михайлика.
 20. Олена, Хмельницька обл. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, благаю Вас, помоліться за мого синочка Романа (скоро виповниться 4 роки). Вже майже 2 роки, як дитина заїкається. Дякую Вам і щиро віру у Божу поміч.

(2) Комментариев к: "Блок 20"

 1. Валентина пишет:

  Прошу о. Олега помоліться за мене.На основі сильного стресу хворію на загальний невроз. Невроз який дає фізичні болі в лівій стороні грудини, область серця. Перебуваю в постійній депресії і страху. І також хворію на мастопатію. Вірю в Божу поміч і Ваші молитви. Дякую.

 2. Валентина пишет:

  Валентина. о. Олег прошу про молитву для своєї мами Надії, яка зараз перебуває в Італії.2 роки тому перенесла операцію – онкологія. Зараз проходить контрольні аналізи. Помоліться за добрі результати, щоб ця страшна хвороба не повернулася.Щоб Господь Бог захоронив її від усього злого. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 20"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов