Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 90

 1. Наталя. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу будь-ласка помоліться за моє здоров’я та здоров’я моїх близьких. У мене на роботі дуже важкий період, помоліться за успішне вирішення усіх проблем на роботі, а також за те, щоб Ісус Христос та Матір Божа дали мені силу усе пережити.
 2. ольга. Христос Воскрес!Допоможіть мені будь-ласка.В мене дуже складна форма вітрянки,сильна висипка не проходить є великі шрами,які не затягуються.Я не знаю що мені робити,не щастить мені,Допоможіть мені будь-ласка!!!!
 3. Леся. Христос Воскрес!Отець Олег,помолітся будь-ласка за здоров’я для Андрія і всієї його сім’ї,за мир і любов;а також,щоб з Божої волі успішно розв’язати всі проблеми,труднощі,вийти з усіх боргів,щоб люди,до котрих звертаємось чи ще звернемося,допомогли нам…і силу через все пройти.Дякую велике!!!
 4. Слава Ісусу Христу!!! Отець Олег помоліться за моє здоров*я,в мене в голові погані думки і страх,відчуття що я втрачаю розум і болить серце,сльози і переживання.Прошу у Бога прощення за гріхи і вірю лише Господу.Дякую.
 5. Ганна. Христос Воскрес! Отче Олеже, у мого дідуся Володимира рак шлунку з метастазами в печінку і ще звуження стравоходу. Лікарі сказали, що це “глухий кут” і не можна нічого зробити. Ми молимося і дуже просимо знести і Вас молитви до Господа за зцілення раба Божого Володимира. Дякую Вам. Слава Ісусу Христу!
 6. Юлія. Христос Воскрес! Прошу молитви за здоров”я Оксани, Володимира, Миколи, Анни, Юлії. Також прошу молитви за батька Володимира, щоб він прийшов до пам”яті та за маму Оксану, щоб вона витримала це випробування і не прогнівила Бога.
 7. Роман. Христос Воскрес! Отче, прошу помоліться за мене, за те, щоб Бог допоміг мені побороти проблеми на лиці (акне, почервоніння, плями), які заважають мені бути впевненим в собі, роблять закомплексованим. Дякую Вам! Здоров”я і благополуччя усій Вашій родині!
 8. Леся. Христос Воскрес!Будь-ласка помоліться,отче за старших вже людей Марію і Миколу з букетом болячок,в нього ще недавно був маленький інсульт,а вона страждає від депресій,нервова система…сидить на таблетках,кілька днів не п’є їх і сьогодні їй дуже зле,має мої книжки з вашими молитвами,але їй зле читати,незнаю чи нічого не може читати,чи тільки молитви…дякую Вам!!!І ще за Орисю дуже багато років болі голови,можливо наслідки нелікованоі травми,хребтова грижа,сильні болі в хребті,шум в вухах, ,,муки,,клімаксу.Дуже вдячна,всім серцем прошу Бога вислухати ваші молитви,дай вам Боже здоров’я на довгі роки!!!
 9. Світлана. Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і охоти до навчання, щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 10. Світлана. Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,Світлану.Щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.Дуже дякую.
 11. Христина. Слава Ісусу Христу. Хотіла б попросити отця Олега про молитву за моє зцілення. У мене двоє дітей, дуже хочу жити для них. будь-даска допоможіть.
 12. Христина. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за зцілення моїх зубів від тріщин!!! Дякую дуже! Нехай Вас Бог благословить!!!
 13. Подруга. Христос Воскрес! Помоліться, будь ласка, за мою подругу Олену. У неї дуже серйозні проблеми в сім’ї, абсолютна пустота і подавленість. Хай Господь дарує мудрість її чоловікові та силу Олені все це знести. Дякую!
 14. Наталя. Христос Воскрес! Отче, дуже Вас прошу помолитися за здоров”я мого хворого батька Миколу, якого вже довший час турбує виразка шлунку, дуже низький гемоглобiн i стан його не покращується. Щиро вдячна Вам!
 15. Анна. Христос Воскрес.отче ,Олег прошу про молитву за скорше створення родини.та щоб Назарко зрозумів своє серце.як на то Божа Воля ми малиродину дітей на славу Божу.і щоб мати ззвістку про маму Назара.яка закордоном.дякуемо .молитось про Вас.хай Живе Марія
 16. Леся. Христос Воскрес!Прошу Вас,о.Олег,помолитись за здоров’я всіх моїх рідних,і за те,щоб нам отримати кредит,шанси мізерні,неодноразово відмовляли нам,єдиний вихід в наших складних обставинах!!!Дякую!!!
 17. Світлана. ХРИСТОС ВОСКРЕС! ОТЧЕ ОЛЕЖЕ,ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ СВІТЛАНУ, ЩОБ БОГ ДАВ МЕНІ ДОБРОГО ЧОЛОВІКА ЯКИЙ СТАНЕ МЕНІ ОПОРОЮ І ПІДТРИМКОЮ І ДОПОМОЖЕ МЕНІ ВИРОСТИТИ МОЇХ ДІТЕЙ,СВОЄМУ БАТЬКОВІ ВОНИ НЕ ПОТРІБНІ. І ЗА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ.ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ.
 18. Світлана. Христос Воскрес! Дуже прошу Вас, отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину, Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і охоти до навчання, щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 19. Світлана. Христос Воскрес!Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,Світлану.Щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.Дуже дякую.
 20. Алла. Дуже прошу Вас отче помолитися за мене. Лікарі поставили діагноз онко ,я не вірю ізнаю з Божою помічю все буде добре. Алла з Волинськоі обл.

(1) Комментариев к: "Блок 90"

 1. 21. Инна. Прошу Вас,отче, помолитися за здоров’я моєї дитини Вікторії,яка вже більше 2 міс. самостійно не дихає. З Божою вірою в серці надіємось на скоре одужання.

Написать комментарий: "Блок 90"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов