Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 19

 1. Марія. Прошу помолитись за здоров я Марії (підвищенийтиск), Терези,Софії,Галини,Юстини,Ірини,Романа (поганий слух), Ірини, за вирішення їхніх проблем. Дуже вдячна за ваші молитви.
 2. Оксана. Отче, дуже прошу Вашої молитви за Юліана, Дарію, Наталію, Юлію, Олексія, Артема, Андрія, Артема, Андрія і Ірину, Сергія, Сергія, Едуарда, Ольгу, Катерину, Катерину, Анастасію, Анастасію.
 3. Надiя. Надiя, Слава Iсусу Христу! о. Олег, прошу молитви за мою сiмю, Олег, Надiя, Олександр, Вiталiй. Особливо за чоловiка Олега, у нього проблеми з серцем, перенiс iнфаркт в 36 рокiв. А ще за племiнника Святославчика, дитина не бачить, пiсля операцii, зараз проходить хiмiю. Безмежно вдячнi!!!!!!!!!
 4. Євгеній. Слава Ісусу Христу. Моя дружина — Оксана і я її чоловік — Євгеній очікуємо поповнення в нашій сім’ї. Проте є загроза дитині — викидення (хоча і невелика, я так надіюсь) і ми робимо все можливе, віримо і просимо у Бога щоб все у нас було добре і дитина була здоровою. Помоліться будь-ласка за нашу сім’ю. Дякую.
 5. Віра. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,прошу Вас будь-ласка помоліться за мою сімю,в моєї мами Мирослави каміня в жовчному, запалення нирок ,проблеми з хребтом,мене щось душить в горлі в чоловіка Ярослава хрептові грижі, в старшого сина аденоїди в середущого збільшені лімфовузли,бабці відказали ноги.Вірю що Господь вислухає мої просьби ,дякую за Вашу молитву ,Слава Ісусу Христу.
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться будь-ласка за моє оздоровлення.
 7. ірина. за навернення чоловіка в сімю
 8. Надія. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Юрія та Надію і за Божу опіку і захист сім’ї від втручань свекрухи. Дай Боже сили вистояти в цьому випробуванні.
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу! Звертаюсь з проханням помолитись за зцілення мого серця. Дякую.
 10. oksana k. Оксана м.Львів Слава Ісусу Христу Щиро прошу помоліться за мене. Часто відчуваю слабкість і втрачаю свідомість на Службі Божій. Дякую
 11. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я раба Божого Ростислава і відвернення усього зла. За здоров’я моєї мами Люби часто піднімаєтся тиск. За здоров’я Марії, Михайла, Ярослава, Стефанії.
 12. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу Вас, о. Олеже, помолитися, щоб Бог благословив мене хорошим чоловіком . Дякую !
 13. Оля. Слава Ісусу Хресту! Щиро прошу помолитись за мене, Ольгу, відчути ДАР МАТЕРИНЧТВА …… і за навернення мого чоловіка до Бога…. а також за здоровя моєї родини, та хресної матері -Мирослави, яка сходить зрозуму після смерті свого сина….. Нехай Вас Господь Бог благословить !!!!!! завчасно вдячна!!!!
 14. Ірина. Прошу о.Олега помолитись за душевне та фізичне здоров»я , за звільнення від депресії та від всякого зла Ірини. Помоліться , щоб Господь послав Ірині надійного чоловіка для створення міцної сім»ї. Також прошу молитви за здоров»я Романа, Ігоря, Марії.  Дякую.
 15. НАТАЛІЯ. Наталія.Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега по молитись за здоровя моєї дочки Ніки (кашель.застуда) та моє здоровя!Щиро вдячна
 16. Ірина. Дякую Богу і Вам отче за Ваші молитви, мій стан здоровя значно покращився. Надіюся на Ваші подальші молитви за моє здоровя та здоровя моєї сімї. Дякую. Ірина.
 17. Ірина. Прошу о.Олега помолитися за здоровя та звільнення від всякого зла для Ірини, Ореста, Маркіяна, Надії.Дякую.
 18. Ірина. Прошу о. Олега помолитися за здоровя, сили, енергії, життєрадості для Ірини. маю хронічну втому, занепад сили.Дякую.
 19. Ірина. Прошу о. Олега помолитися за налагодження стосунків в родині, за добрі та люблячі відносини між мамою Мартою та дочкою Іриною. мама стала віддаленою, нетерплячою, злою, лютою. Прошу пополитися за змягшення її серця та ласки, розуміння, підтримки від неї та любові.Дякую.
 20. Таня. Таня. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу Вас будь-ласка помоліться за мою сім’ю. В мого чоловіка Тараса спинна грижа від якої постійні болі(терпнуть пальці, “тягне ногу”), за діточок (Святика 4 рочки і Владика 2.5 рочки) які постійно хворіють, особливо за Святика з яким ми не можем дати собі ради, він дуже неспокійний і непослушний, а ще в нього по ножці з’явилися плями які нам сказали не лікуються (діагноз лінійний гіпопігментний невус) і будуть розповсюджуватися по всьому тілі з його віком і ростом. Ще я прошу щоб ви помолилися за мене, я дуже розсіяна, в мене дуже погана пам’ять і постійно нервова, прошу щоб Господь Ісус Христос дав мені розуму і терпіння, щоб ми змогли виховати своїх діточок згідно з Його волею. Також помоліться за здоров’я наших батьків — Надію, Володимира, Марію, Ігора. Дякую за Ваші молитви, нехай Вам Господь пошле міцне здоров’я!!!

(3) Комментариев к: "Блок 19"

 1. Валентина пишет:

  Валя. о.Олег прошу про молитку для моєї мами Надії. Вона зараз перебуває в Італії.2 роки тому перенесла операцію-онкологія. Зараз здає контрольні аналізи. Помоліться будь-ласка за добрі результати аналізів, щоб хвороба більше не поверталася.Дуже вас прошу.Дякую.

 2. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щораз то більше переконуюся в силі спільної молитви і щиро дякую Богові за Його ласки і за отця Олега, якого Господь вибрав у цей нелегкий час для порятунку тих, що страждають або самі або дивлячись на страждання інших. Я сьогодні дякую за оздоровлення брата від виразкової хвороби шлунка, доньки Наталії і багато інших ласк. А ще в мене велике прохання помолитися за наших благодійників, які самі пропонують допомогу: то гроші людина зичить на невизначений час і заспокоює-заспокоює, щоб не спішили повертати, то мед літрами й відмовляється гроші брати.. Хай Господь воздасть їм вдесятеро більше всього доброго для душі й тіла! І насамкінець дещо незвичне прохання, бо такого ще не було. Дорогі християни, я багато знаю про страждання християн Сирії, і не тільки з Інтернету, а й завдяки тим обставинам, в яких опинилися були мої діти. Помолімось разом з о. Олегом за тих, що загинули, і за тих, що у величезній небезпеці, і за байдужих наших одновірців у всьому світі, які з незрозумілих причин підтримують так званих повстанців, а насправді, фанатів-вакхабітів. Прошу вас про молитву за наших греко-католиків в Дамаску, за патріарха Григорія, за стигматичку Мірну Наззур і її родину, можливо, навіть за ласку, щоб наша Церква запросила її ще раз відвідати Україну, як це було в 2008 році! Щиро дякую Вам!

 3. Таня пишет:

  Таня. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу Вас будь-ласка помоліться за мою сім’ю. В мого чоловіка Тараса спинна грижа від якої постійні болі(терпнуть пальці, “тягне ногу”), за діточок (Святика 4 рочки і Владика 2.5 рочки) які постійно хворіють, особливо за Святика з яким ми не можем дати собі ради, він дуже неспокійний і непослушний, а ще в нього по ножці з’явилися плями які нам сказали не лікуються (діагноз лінійний гіпопігментний невус) і будуть розповсюджуватися по всьому тілі з його віком і ростом. Ще я прошу щоб ви помолилися за мене, я дуже розсіяна, в мене дуже погана пам’ять і постійно нервова, прошу щоб Господь Ісус Христос дав мені розуму і терпіння, щоб ми змогли виховати своїх діточок згідно з Його волею. Також помоліться за здоров’я наших батьків – Надію, Володимира, Марію, Ігора. Дякую за Ваші молитви, нехай Вам Господь пошле міцне здоров’я!!!

Написать комментарий: "Блок 19"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов