Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 142

 1. Лілія. Христос Воскрес! Вельмишановний Отче,в нашого діда,Григорія,рак легень на останній стадії,що не піддається лікуванню. Лікарі сказали,що до вечора помре,однак вже майже тиждень він тримається. Ми благаємо вас про молитву, будь ласка, людина він дуже хороша, багато добра зробив за своє життя, багатьом допомагав, дуже побожний, маючи можливість, дбав про Божі храми,опікувався хворими і бідними, але життя його не жаліло…. Просимо Вас,Отче,помоліться,бо нема більше ніякої надії,окрім як на Бога. Дякуємо.
 2. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче, я щиро вірю в Господа і його милосердя, останній рік ходжу до церкви щонеділі, але на сповіді була давно (я виправлюсь). В нашій хорошій сім’ї сталося нещастя, тато почав випивати,мені 35років і я без чоловіка і дітей, а моєму рідному племінничку Богданчику (2,8роки) поставили діагноз аутизм. Дитина неспокійна, не реагує на оточення, з кожним днем змінюється в гіршу сторону. Для себе нічого не прошу. Звертаюсь до Вас з проханням помолитись за Богданчика, щоб був здоровим, розумним, веселим, доброзичливим хлопчиком, а тато, щоб відмовився від алкоголю.
 3. Оксана. Христос Воскрес..! Отче Олег, я вас дуже прошу помоліться будь-ласка за зцілення нашої мами ,рабу Божу Ольгу, у неї рак 3 стадії з метастазами , хвороба уже третій раз повертається, тільки ми ще незнаємо де саме вона зупинилася зараз, я вас благаю помоліться Отче, за хороші аналізи ,щоб лікарі нам сказали хороші новини.. Я вам буду дуже вдячна. Дякую, Божого вам Благословенн.!!!
 4. галина. Христос Воскрес! Прошу про молитву за здоров’я Стефанії. Важке запалення, не дає дихати, дусить, не може спати. Має хворе серце і тиск. Руки і ноги болять. Дуже Вам дякую
 5. Іванна. Христос Воскрес ! ОТЧЕ дуже прошу помоліться за мою свекруху її звати Галина. В неї рак підшлункової.Лікарі кажуть що таке вже неоперується і не лікується.Одна надія на Бога і на наші молитви.
 6. Катерина. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за мою донечку Вікторію,щоб вона скоріше вже стала на ніжки і росла повноціною дитиною. Велике Вам дякую! На Вас велика надія.
 7. оксана. прошу помолитись за брата.тяжка форма туберкульозу.Вже рік. вже 10 місяців у лікарні у львові.мало .що краще.У мого сина .7р е інфекція туберкульозу.що робити не знаю.Вдитини тримаеться температура 37.5 що робити .помоліться
 8. Катерина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,дуже Вас прошу помоліться будь ласка за мою донечку Вікторію. Їй 19 квітня буде 2 рочки, але вона навіть не сидить, не бере іграшку. Вона травмована при пологах. Зараз прийшла весна-дітки бігають, а я плачу, що моя Донечка лежить. Дуже хочеться, щоб вона росла здоровою дитиною. Велике Вам дякую, вірю, що Ви нам допоможете.
 9. Ліда. Слава Ісусу Христу.
  Отче, прошу вас помолитися що мою племінницю Ольгу. Після видалення раку прямої кишки пішли метомтаз в печінку,легені, кості, головний мозок. Надія тільки на Бога. Вірю що наші молитви допоможуть їй вилікуватися.
 10. Ліда. Слава Ісусу Христу.
  Отче, дуже прошу помолитися що мою племінницю Ольгу хрещена, Юлія зовуть. Після видалення раку прямої кишки, пішли метомтаз в печінку, легені,кості, головний мозок. Лікарі відмовилися лікувати, надія тільки на Бога і наші молитви. Дуже надіюся, що вона одужає.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу, помоліться за зцілення моїх очей і покрашення зору. Шоб я добре стала бачити. Надіюся на Вашу допомогу і чудо зцілення. ДУЖЕ ДЯКУЮ. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ.
 12. Марія. Слава Ісусу Христу!
  Прошу Вас помоліться за мого батька Валерія, в нього рак горла, лікарі вже упускать руки і кажуть що нічого не можуть зробити…Ми молимось за нього і уповаємо на Господа Бога…Помоліться і Ви за нього..Дуже прошу…Щиро дякуємо
 13. Erika. Prosuuu o molitvuu za psychicne scilenja.
 14. Ольга. Щиро дякую,Отче Олеже за молитви. Слізно прошу помолитися за сестру Наталію,щоб зцілилася від тяжкої недуги в черевній порожнині
 15. Оксана. Слава Ісусу Христу.Отче,щиро прошу вас про молитву за оздоровлення моєї мами Галини від раку печінки4 стадії.Ми усі молимось і надіємось лише на Бога.Дякую
 16. Оксана. В моєї мами виявили рак печінки і жовчного 4стадія.Ми усі молимось і надіємось на диво Господнє.Маєм надію що мама одужає.Отче прошу вашої молитви за мою маму і її одужання!Дякую
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. ОТЕЦЬ ОЛЕГ, Я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення очей. Шоб я все добре бачила, покрашився зір і очі були повністю здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Наталия. Слава Ісусу Христу! Шановний Отець Олег звертаюсь до вас з проханням помолитись за моє зцілення, здоров”я. Мені здається, що на мене хтось навів порчу по відношенню до роботи та фінансового стану. Це проявляється в проблемах по роботі в подальшому звільненню (хоча до цього я була найкращим працівником). Коли зараз пропонують роботу, то з невідомих причин відмовляють, при цьому спілкуючись 1хв, мотивуючи тим ви нам не підходите. Що зі мною не так!? Я нічого зрозуміти не можу. Допоможіть. Що мені потрібно робити, як діяти в такій ситуації?! Порадьте будь-ласка.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за зцілення моїх очей. Хай покращиться зір, шоб я стала все добре бачити. Дуже дякую.Благослови Вас Господи.
 20. Михайло. Слава Ісусу Христу!. Шановний отець Олег, звертається до вас Михайло з Луцька. Прошу Вас помолитись за моє зцілення від залежності надмірного вживання спиртними напоями та табако куріння. Надіюсь на Вашу молитву, завчасно дякую.

Написать комментарий: "Блок 142"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов