Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 96

 1. Тетяна. Слава Ісусу Хресту! Отець Олег прошу Вас помоліться за прощення гріхів раба божого Андрія і рабу божу Тетяну, і за наше сцілення від тяжких хвороб. Амінь. Дякую за ваші молитви і хай Вас Бог благословляє.
 2. юлія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за те , щоб Юлія знайшла добру роботу за кордоном. І щоб вилікувалась від хворіб , страхів і переживань. Дякую дуже. Дай Вам Бог здоровя!
 3. Олена. Прошу про молитву, щоб раб Божий Ярослав женився як найшвидше і щастя для нього.
 4. Олена. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться будь-ласка за правильне прийняття рішення Олени. Помоліться за те, щоб пройшла на посаду доцента вже тепер і мала ставку годин. Дякую вам і Ісусу.
 5. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас, помолитись на прощення гріхів рабам божим (мені) Тетяні і Андрію (мого чоловіка) , і за сцілення душевне і тілесне від тяжких хвороб. Амінь. Щиро дякую.
 6. Юра. Слава Ісyсy Христy! Отче, помоліться за мою бабyсю , рабy Божy Іринy. Багато років страждає сильними болями. ЛІкарі нічим не можyть допомогти,ліки теж.Дyже надіємось на вас, отче. Безмежно вдячні,що ви є
 7. Юра. Слава Ісyсy Христy! Отче, помоліться за мене, раба Божого Юрія. Вже 10 років страждаю від заїкання. Надіюсь на Господа і на вашy молитвy.Щиро дякyю
 8. Любомира. Отче Олег,помоліться ,будь ласка,за моє оздоровлення від таких хворіб: поліпа в тонкому кишківнику, травлення погане. горло часто болить. Дякую. Хай Господь благословляє Вас добрим здоровям і многая та благая Вам літа. Я з Дрогобіча, як стане краще хотіла б з Божою допомогою приїхати до Вас.
 9. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за зцілення моєї психіки, звільнення від страхів та великої тривоги, неврозу. Дякую дуже!!! Нехай Господь дарує Вам здоров’я та повсякчас благословляє!
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу,отче,молитви за здоров’я,хорошу пам’ять ,і благословення Боже для моїх рідних і мене,за силу не грішити,але ж і водночас не впадати у фанатизм.Дуже дякую!
 11. Михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за здоровя моєї дружини Христини.У неї дуже часто болить голова,падає тиск,болять суглоби,загальна слабість.Дякую!
 12. liliia. за здоров”я та вирішення надзвичайної ситуації Яни-Іванни з новонародженим з Італії (біля Неаполя)та швидке повернення на Україну обох та щоб віддали документи
 13. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка за мого брата Андрія, він довший час хворіє алкоголізмом. Я дуже за нього переживаю, дружина його покинула і психічно-нервова система в нього вже теж зрушена. Щиро дякую! Нехай благословить Вас Господь!
 14. Анна. СIX.отче.дякую за молитви.та прошу за те як на то Божа Воля створити родину з Назаром.хай господь забирает страх з його серця.вiдчай.даруе йому любовь.та мир.люблю його.хай господь береже мене вiiд депресii.дякую
 15. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться будь- ласка за здоров’я,прощення гріхів, силу не грішити,для моїх рідних і мене; і ще в мене досить випало і продовжує випадати волосся.Дякую Вам!
 16. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за моє здоров’я, мене довший час турбує кашель, помоліться будь-ласка, щоб у мене не було запалення, бронхіту, і пройшов кашель. Щиро дякую за Ваші молитви, вони завжди допомагають, дай Боже Вам здоров’я і довгих років життя!
 17. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу помоліться , щоб Богдан і Ольга стали батьками, щоб Бог благословив на народження діток. дякуємо!
 18. Надя. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Вам за те,що молилися за мого татка(Ярослава-Йосипа),але прошу ще Вас за молитву у нього стався інсульт і прогнози дуже невтішні ,але я вірю і молюся за те що все було добре. Ще хочу попросити Вас, щоб помолилися за мою маму (Любу)у неї на голові і на руці є багато жировиків і вони збільшуються в розмірі.Дякую дуже!
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче прошу про молитву,щоб Бог дав людину,яка б стала моїм чоловіком.З віком све важче бути самому,вже стільки років,а жіночого щастя не має.Хочеться дуже сімї,дітей…Час дуже швидко біжить,а все сама….Боляче навіть думати про те,що так і залишусь сама,дуже важко..Я розумію,що на все воля Божа,але не хочиться вірити,що його воля,щоб я була сама.І така сама ситуація в моєї сестрички Наталі..помоліться про нас…Дякую!
 20. Олена. Помоліться, щоб Господь вивів мене з духовних пасток в які я попала.

(1) Комментариев к: "Блок 96"

 1. Таня пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за зцілення від епілепсіїї Владислава. Дякую

Написать комментарий: "Блок 96"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов