Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 97

 1. Олена. Слава Ісусу Христу! Олена Гусятин. Отче Олег,дуже прошу помолитися за нашого сусіда Мирона, у нього дуже погано з легенями., а також помоліться, будь ласка, за переборення мною страху та тривоги. Коли починаю переживати(навіть з найменшої причини) дуже починає труситися все тіло, особливо руки, що навіть нічого не можу написати, важко себе опанувати. Щиро вдячна! І хай Господь дарує вам сили вислуховувати всі людські біди та допомагати і далі людям!
 2. Віра. Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви за онкохвору Тетьяну, щоб Господь зцілив її і скріпив у вірі. Дякую.
 3. Зоряна. Слава Ісусу Христу о.Олег дуже прошу помолитись за наше дитятко з хворими нирками Яринку дякуємо
 4. Cвітлана. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоров”я моїх дітей Яни-Катерини,Петра-Вадима,Павла-Дениса.І за їх щасливу долю.Та за мене,Світлану,щоб я знайшла хорошу роботу,бо сама виховую трьох дітей.
 5. oilechko. Оксана, м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу! Прошу, отче, помолитися за свою донечку Злату. Лікуємося від косоокості. Щиро дякую!
 6. Наталя. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь-ласка, щоб у мене пройшов кашель, який турбує вже три тижні, а також за здоров’я усієї родини.Дякую.
 7. Анна. С І Х.прошу , отче,про молитву за створення доброі родини зНазаром.для щастя.любові в Бозі та діток.дякую.
 8. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за мого чоловіка Михайла про оздоровлення після поранення. Зараз проводять вже четверту операцію закордоном! Віримо і уповаємо на Господа і Його Милість до нас! Дякую!
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Отець Олег, помоліться будь- ласка за здоров’я Галини, має сильні проблеми з хребтом!!! Також прошу молитви за мир,злагоду і любов в моїй сімі,і благословення на щасливу дорогу; і ще ,помоліться,щоб Господь послав нам хороших,побожних друзів. Велике Дякую!!!!!
 10. Тарас. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мене,Тараса, від страху що є в мені,Дякую вам!
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мого тата Василя, Рівненська область. Важка онкологія, передбачається важка операція у складному місці на нозі та на легені. Єдина надія на всемогутнього Бога. Дякую!
 12. Тетяна. Прошу Вас, отче Олеже помоліться за мого хорошого друга Петра із Санк-Петербурга: діагноз гідроцефалія ( водянка головного мозку) . Він дуже хороша людина…Прошу Вас допомогти йому, якщо ваша ласка, сам він зараз приїхати не може…
 13. Оксана. Отче прошу помолитись за здоровя і зцілення від хвороб Оксани , за одруження і народження дітей Оксани і Рафаеля ! Дуже дякую
 14. Таня. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу помолитися за мою маму, яка хворіє раком. Лікарі розводять руками, залишається тільки одне молитва до Бога. Ми віримо що наш Отець вислухає нас і допоможе. Дякую.
 15. Анна. СIХ.прошу про молитву сповнення Божоi волi як на то Божа Воля створити добру родину з Назаром.нехай Божа любовь поведе наповнюючи нас щастям та любовью.дякую.
 16. юлія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь- ласка за те, щоб Юлія знайшла добру роботу за кордоном. За оздоровлення від хвороб і звільнення від страхів. Дякую Вам! Нехай Господь Бог береже Вас!
 17. Тетяна. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег помоліться за сцілення від тяжкої хвороби Андрія і від тяжкої хвороби Тетяну і хай Господь Бог простить усі наші гріхи і вскорому часі допоможе нам. На все Божа воля. Дякую Вам.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу,Отче Олеже моліться будь ласка за хлопчика Святослава,дитина важко хвора ,в критичному стані ,лікарі відмовилися від нього ,хлопчику тільки 18 років,прошу Вас молитися за його зцілення ,надія тільки на Божу допомогу і на молитви всіх не байдужих за цю дитину.Молімося разом.Дякую.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитися за одужання хлопчика Святослава,дитина в комі,у нього рак,дуже прошу Вашої допомоги,лікарі відмовляються навіть забирати дитину до лікарні,вся надія тільки на Бога і на молитви всіх не байдужих людей за цю дитину.Молімося разом.Дякую.
 20. Зоряна. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за вилікування мого чоловіка Романа хворого на рак. Щиро дякую!

Написать комментарий: "Блок 97"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов