Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 57

 1. ірина. Христос Воскрес! Отче Олег,дуже прошу ,помоліться за мого тата Романа.У нього рак молочної залози,операцію робити пізно,пішли метастази на лімфовузли,призначили хімію.Надія лиш на молитви.Дякую.Нехай Бог Вас благословить
 2. Леся. Христос Воскрес!Отче Олеже,прошу Вас помолитись за Iнну i Павла,за навернення їх до Бога,за мир,злагоду мiж ними,щоб сiм’я не розпалась,щоб вiн не пив;дитинка в них мала онко,просила тут вас молитись,дякувати Господевi хвороба вiдступила,тiльки б назавжди.Прошу ще за Анну-Элизавету,настрашилась чогось дитина,скорiше всього пiсля того,як хоч i не сильно,як вкусив сусiдський собака,дитина боїться спати в своему лiжечку,вночi тримаеться мене,погано спить..ДЯКУЮ!ДАЙ ВАМ БОГ ЗДОРОВ’Я!
 3. Наталя. Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас помоліться будь-ласка за мене, Наталію, за зцілення мене від хвороб: болі в шлунку – гастрит, а також за зникнення кисти на печінці. Надіюся, що Ісус Христос та Матінка Божа вислухає Ваші молитви. Хочу також засвідчити, що на другий день після Вашої молитви (писала раніше) мені стало легше дихати і перестало боліти серце. Дуже Вам дякую!
 4. Надія, м.Львів. Христос Воскрес! Прошу Вас, отче Олеже, помолитись за моє зцілення. Мені 54 роки, 10 років на інвалідності. Постійні головні болі, проблеми по гінекології, тепер на шиї великий жировик (ліпома). Надія на Ваші молитви і Божу ласку! Дуже дякую Вам! Хай Бог благословить Вас!!!
 5. Ольга. Отче Олег, не можу знайти роботу.Помоліться щоб Бог допоміг мені знайти роботу.Велике Вам спасибі. Хай Бог допомагає.
 6. Ольга, Львівська область. Отче Олег, не можу знайти роботу.Помоліться щоб Бог допоміг мені знайти роботу.Велике Вам спасибі. Хай Вам Бог допомагає.
 7. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! Отче Олеже прошу Вас помоліться будь-ласка за мого брата Ярослава, за звільнення його від пияцтва та наверненню до Бога. Щиро дякую.Нехай Господь Бог вислухає Ваші молитви і допоможе.
 8. Олена, м. Львів. Христос Воскрес!о.Олеже, потребую вашої допомоги і щирої молитви, щоб Бог подарував мені доброго чоловіка, створити сім’ю. Маю хлопця,зустрічаємось вже майже 2 роки, але постійно присутні сварки і обидвоє невпевнені,що зможемо жити разом.
 9. Марія. Христос Воскрес!!!!У моєї мами виявили рак шлунку між 3 і 4 стадією. Вона ще дуже молода їй всього 43 роки.Я її дуже люблю і навіть представити не можу як я без неї буду.Вона моя сама найрідніша в світі людина.Я цілими днями і ночами молюся за неї.І Вас прошу помоліться й ви.Я буду вам дуже вдячна. Я надіюся що все ж таки ще є якийсь порятунок.
 10. ірина. Слава Ісусу Христу!В мене донечка, м. Ольга хвора на рак (саркома).Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за неї,В мене вся надія тільки на Господа Бога! Томущо лікарня від нас вже відмовилась!
 11. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес!отче Олеже прошу Вас помоліться ще будь – ласка за мого брата Ярослава, за звільнення його від пияцтва та наверненню до Бога. А ще за здоров”я Марії, Юрія, Яни-Марії та Олексія-Івана. Щиро дякую. Хай Вас Бог благословить.
 12. оксана. Христос Воскрес! Отець Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Василя У нього рак шлунка , метазтаза пішла в печінку, 3 стадія.Операцію робити пізно,назначили хімію.Надія тільки на Бога,навчіть,будь-ласка,як молитися за видужання від цієї недуги.Дякую.Нехай Бог Вас благословляє!
 13. nata. Христос Воскрес!Отче Олег, я благаю Вас, помоліться за зцілення мого чоловіка Андрія.Він проходить 3- й курс хіміотерапії і 3 червня має йти на УЗД обстеження.Помоліться, щоб на УЗД все було добре.Щиро дякую!
 14. Оксана м. Радехів Львівська обл. Христос Воскрес! О. Олеже прошу Вас помоліться за мене, якийсь упадок сил ,відчай , ніяк не можу себе зібрати, дуже похудала.
 15. Надія. Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помолитися за моє здоров’я, у мене на оці з’явився невеликий наріст, дуже переживаю, щоб не було чогось страшнішого. Дуже дякую!
 16. ольга. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прохаю про молитву за свою сім’ю, за навернення чоловіка Андрія,повернення його в сім’ю до дружини та малесенької донечки Андріаночки, що росте без батька
 17. Анна. Х В!дякую за вислухані молитви та прошу про молитву в наміренні скорше згідно з Бодою волею вийти заміж за раба Божого Володимира.мати щастя любов діток для Божої слави.дякую
 18. Володимир м.Львів. Христос Воскрес,Помоліться будь-ласка за моє оздоровлення від психічних проблем
 19. Леся. Христос Воскрес Отче, щиро прошу помоліться за мого синочка Дем’ яна, В нього поганий зір, дуже агресивний, і поганий сон. Дуже вдячна! Довгого Вам, легкого життя!
 20. ірина. Христос Воскрес.О.Олег,дуже прошу,помоліться за мого тата Романа.У нього рак молочної залози 4 стадія.Щиро дякую.

(2) Комментариев к: "Блок 57"

 1. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє зцілення від раку. Були метастази в кістки, а тепер ще й в печінку. Ще хочу жити для дитини, батьків, чоловіка. Я розумію, що минуле моє життя привело до хвороби: не розуміла,що насправді була дуже щаслива, впустила у своє серце злобу і заздрість, просила в Бога змін замість того щоб дякувати за те Він дав мені і дає кожної хвилини. Прошу, отче Олег, помоліться за моє зцілення. Хоч лікарі кажуть, що з такого не виходять, та я все одно вірю: для Бога нема нічого неможливого, Він же створив світ! дякую.

 2. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу!о.Олег,прошу вас про молитву за оздоровлення і зцілення мого сина Степана(7,5 років).В нього дуже часті ангіни. Проблеми із лімфовузлами. Дякую!

Написать комментарий: "Блок 57"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов