Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 70

 1. lilia.gulaga@mail.ru. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться, будь-ласка за зцілення маленької дівчинки Анастасії-Софії В неї порок серця, ДЯКУЮ
 2. Інна. Слава Ісусу Христу. Прошу у Вас молитви за Руслана, щоб йому прийшли документи і дозвіл на проживання в Данії. Також прошу помолитися за моє (Інни) здоровя, щоб перестали боліти нирки. Щиро Вам вдячна.
 3. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться, будь-ласка, за мою донечку Богданочку! За її зцілення (проблеми з серцем) . Вона часто хворіє.
 4. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться за моє зцілення від гепатиту. Отче я вже 4 місяці просто не живу, а існую. Мене мучить страх. Помоліться за мене,благаю, допоможіть мені, будь-ласочка. Дуже дякую
 5. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться, будь-ласка, за мою донечку Богданочку! За її зцілення . Вона часто хворіє.
 6. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отче, Олеже прошу Вас помолитися за зцілення маленької дівчинки Анастасії-Софії ( в неї порок серця). Дуже дякую
 7. Олена. Хочу попросити про молитву вас отче, бо маю страх, що хтось зробить зло або станеться щось погане зі мною чи рідними. Поможіть будь-ласка. Дякую.
 8. Олена. Прошу, отче, помоліться за те, щоб мама примирилися з дідом, щоб батьки покаялися, навернулися до Господа і висповідалися.
  А ще хочу попросити про молитву за мого брата, у нього глаукома – хвороба очей, яка приводить до сліпоти, частина лівого ока вже відмерла і поганий зір. Дякую.
 9. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Ласкаво просимо про молитву на зцілення від недуг і хвороб Марії, Володимира, Тетяни, Марії, Степана, Кестера.
  З цілого серця вдячні!
 10. Маряна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег!Щиро вас прошу помоліться за мого любимого таточка Василя!!!У нього рак шлунку 4 стадіі !Маю надію що ваша молитва і Бог допоможе йому!Неуявляю без нього життя:(Підкажіть молитву на зцілення!
 11. Галина. Помоліться О.Олеже за моіх дітей Юрка і Христини.Часто хворіють.За чоловіка здоровя і моє.Дякую!!!
 12. Галина. Отець Олег помоліться за моіх дітей Юрка і Христину часто хворіють.За чоловіка Андрія.За мене Галину.ДЯКУЮ ЩИРО!!!
 13. svitlana. Світлана.Слава Ісусу Христу! Отче прошу помолитись за здоровя мого чоловіка Сергія, донечки Єлизавети ,моєї мами та всіх рідних. Нехай Господь простить нам всі наші гріхи. Щиро дякую,отче!
 14. svitlana. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитись за зцілення моєї донечки Єлизавети. Вона пережила дві операціі ,зараз їй 2 рочки ,в неї погано функціонує сечовий міхур та пошкоджуються нирки. Попросіть Господа, щоб зглянувся над нами грішниками і якщо на те Його Воля Свята ,хай подарує нашій дитині зцілення .
  Підкажіть ще будь-ласка, молитви за зцілення.
  Щиро Вам вдячна!
 15. Наталя. Прошу Вас, Отче Олеже помолитись, щоб пройшов біль як на синяк під пахою, і щоб це не було щось серйозне та за зцілення від мастопаії. Щиро Вам вдячна
 16. Олександра. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!Отець Олег дуже прошу помолитись за здоров”я моєї внучки Катерини в якої незрозуміло від чого висипка .Дуже дякую.
 17. Микола. Слава Ісусу Христу ! о.Олег, прошу Вас про молитву за lj,he роботу для Миколи і брата Ігоря. Дякую щиро!
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче, будь-ласка помоліться за мого чоловіка Ореста, щоб на фірмі де він працює нарешті виплатили всю заборгованість по зарплаті. і йому відкрили візу за кордон та його всі плани були вислухані Богом.Дякую
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу.прошу отця помолитися за зцілення мого синочка Маркіяна. Має проблеми з ножкою. кульгає.Дякую.та за здоров’я для Ірини. Ореста. Марти. Івана. Надії.
 20. Світлана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Отця помолитися за здоровя мого чоловіка, Ігора. Просимо Господа Бога забрати від нашої сімї ту страшну хворобу, фізичний та душевний біль. Віримо, надіємось на Божу ласку, молимось. Щиро дякую !

Написать комментарий: "Блок 70"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов