Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 48

 1. Ірина. Отче ! прошу Вас помоліться за спокій, мир,добробут,здоровя в моїй сімї та родині,за зміцнення моєї сімї та навернення мого чоловіка Олега .за прощення гріхів свідомих та не свідомих .
 2. Володимир. Христос Рождається!Прошу про молитву за зцілення від неврозу,навязливих думок,тривоги,довгий час хворію
 3. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Рождаєтся! Дуже прошу отче Олеже помолітся за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло. Він ходить як зомбований. Жінка його бє. У домі самі матюки і проклони. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і йому допоможе.
 4. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Рождаєтся! Дуже прошу отче Олеже помолітся за здоров’я хворої Стефаній. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Люби, Ярослава, Люби, Наталії, Вадима, Люби, Надії, Лесі, Наталії. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 5. Марія. Христос народився! Я в розпачі, моя близька людина хвора раком легень. Лікарі кажуть, що вже дуже пізно, часу на порятунок не має. Але я знаю, що все в Божих руках. Отче, Олег, прошу допоможіть молитвами для зцілення. Велике СПАСИБІ.
 6. Алла. Добрийдень..у мене до Вас велике прохання, помоліться, будьласка, за здоровя Алли і Юлі ….більше мені нічого не потрібно а тількиб здоровя поправилось..великий Вам поклін за Вашу роботу…
 7. Василь Львів. Христос Рождається! Отче прошу Вас помолитись за мене і мою сімю. Василь, Христина і Яринка.
 8. надія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ОТЧЕ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА НАС ЗА ЗДОРОВЯ ОЛЯ НАДІЯ І ЗА НАШУ РОДИНУ УСІМ ВАМ БЛАГ
 9. Ольга. Слава Ісусу Христу Прошу Вашої допомоги в молитві за мою важко хвору маму Юстину,лікарі відправили її додому з важким діагнозом рак 4ступінь.
 10. анна.  ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! о. Олег, прошу помолитися за мою сімю, щоб чоловік повернувся до мене,в нас є з ним спільна дитина. дуже дякую.
 11. Василь Львів. Христос Рождається! Отче помоліться за мене Василя. Тяжка депресія, постійні страхи, навязливі думки про смерть. Невизначеність в житті. Щоб я міг розпізнати і прийняти волю Божу.
 12. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже я від усього серця молю і прошу Бога оздоровлення для мого тата Дамира – він тяжко хворий, у нього цироз печінки, асцит і діабет…тато дуже погано себе почуває, ми всі віримо в його оздоровлення. Я язнаю що Бог допоможе. Дякую.
 13. Наталія. Христос рождається! Отче Олег, прошу Вашої молитви за навернення мого чоловіка Олега до сім’ї і до Бога. За зміцнення і збереження нашого подружжя.
 14. Марія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитись за мого чоловіка Петра та за його навернення в сім’ю. Дякую.
 15. Марія. Щиро прошу помолитись за збереження сім’ї Марії та Петра, за навернення Петра та за відновлення розуміння та любові між Петром та Марією. Дякую за молитву.
 16. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас помолитися за благословення діточками Олю і Василя,Марію і Григорія.Дякую
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!О.Олег прошу вас помолитись за здоров’я душевне і тілесне Лесі і всіх моїх рідних;за щасливе розв’язання фінансових проблем,вийти з боргів.Дякую дуже за молитви!
 18. Маряна. Христос Рождається! Отець Олег,прошу Вашої молитви, я вагітна мені дуже важко душевно, живу завжди в страху, маю трохи проблеми зі здоровям, хочу щоб моя дитинка народилась здоровою, сняться мені дуже погані сни…,Велике дякую ВАМ!!!
 19. Зоряна. Христос рождається! Отче Олег, я прошу Вас дуже про молитву за моє здоров’я. Мені 30 років, 2 роки тому мені зробили операцію на рак молочної залози. А тепер пішли метастази в кістки. Я погано стаю на праву ногу. Молюся Богу, Пресвятій Діві Марії і святим, щиро вірю що Господь може зцілити мене, адже Він мене створив. Може така Його свята воля, і я приймаю її, просто шкода донечки, їй 7 років, батьків, я в них одна, чоловіка. Себе не шкода бо за гріхи певно заслужила більшої кари. Помоліться за мене, отче, Вас Господь почує. Дякую дуже. Пробачте. Христос рождається!
 20. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу молитви за дар батьківства для Ольги і Олега,Ольги і Василя,Марії і Григорія;за здоров’я вагітних Марії,Лідії,Лесі,щоб діточки народились здоровими.Помолітся ще за Лесю,часто снятся померлі,за Настю -віщі сни.ДЯКУЮ!

Написать комментарий: "Блок 48"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов